Ktoś dał lewe zgłoszenie na Policję. Przyjeżdżają służby i wykonują swoje obowiązki. Szukają osoby potencjalnie poszkodowanej. Kobieta niewspółpracująca ma tymczasowo założone kajdanki i to nie jako jakaś podejrzana, a jako poszkodowana, ale bojąca się przeciwstawić w obecności domniemanego oprawcy.

Sytuacja zostaje wyjaśniona, Policja wychodzi.

Co robi Republika? Hucpę. Nagranie na żywo. Zwoływanie ludzi do obrony domu sakiewicza, oraz rzecz jasna wpłat na republikę. Urządza lincz, przypisuje bogu ducha winnym policjantom, którzy wykonywali swoje obowiązki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego ludzie którym tak zależy na obecności Polski w Unii Europejskiej i jej dalszym rozwoju, mają jakiś gwóźdź w mózgu i nie potrafią przyjąć do wiadomości że najbardziej anty-unijną i anty-ludzką politykę prowadzą szkodliwi eurokraci typu Ursula von der leyen, a nie skrajna prawica - a jednak to zawsze prawicę wskazuje się jako "problem"?

Prawica w 90% słusznie punktuje unijne bzdury które są nie tylko szkodliwe dla gospodarki, wolności obywatelskich ale i
villager - Dlaczego ludzie którym tak zależy na obecności Polski w Unii Europejskiej ...

źródło: 831073e233c5a5-948-568-0-202-3000-1799

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakim prawem w cywilizowanym kraju ktoś moze upubliczniać takie szambo nawołujące to nienawiści najgłupsza czesc spoleczenstwa? #polityka
P3tro - Jakim prawem w cywilizowanym kraju ktoś moze upubliczniać takie szambo nawołu...

źródło: 9785

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka #heheszki
Wiecie dlaczego Sakiewiczowi udało się tak sprawnie ogłupić, zmanipulować część społeczeństwa? Bo:
"Studiował psychologię, ze specjalizacją z psychologii dziecięcej".
SaperX - #polityka #heheszki
Wiecie dlaczego Sakiewiczowi udało się tak sprawnie ogłu...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Screen z artykułu o propozycji zrównania wieku emerytalnego to podręcznikowy przykład politycznego cynizmu. Pani minister, która wcześniej zajmowała się głównie "usprawiedliwianiem" KPO, nagle zaczyna mówić z sensem. Dlaczego teraz? Bo jej ugrupowanie walczy o przetrwanie, balansując na granicy błędu statystycznego.

Gdy byli realną siłą polityczną, temat nierówności emerytalnej nie istniał. Wtedy ważniejsze było usprawiedliwianie wydatków rządu i pilnowanie międzynarodowych pożyczek. Dziś, gdy grunt pali się pod nogami, rzuca się mężczyznom "ochłap" w postaci
SlowSnake - Screen z artykułu o propozycji zrównania wieku emerytalnego to podręcznik...

źródło: 1000021806

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SlowSnake: A co one mają robić tak długo? Większość kobiet wykonuje jakieś bezsensowne prace. Mają słabszą budowę, szybciej im siadają stawy i kręgosłupy, więc będą uciekać na renty. Poza tym AI, zielone oszołomstwo i migracja zmasakrują niedługo rynek pracy. Na prawdę potrzebujemy pracy 60 letnich bab?
  • Odpowiedz
@SlowSnake: Akurat ona zawsze mówiła z sensem XD
Tak samo Hołownia, no ale wiadomo, lepiej popierać boskiego Sławka, jak każe wyśmiewać Hołownię, a 2 minuty później powie, że PiS i PO są złe bo dzielą kraj XD
  • Odpowiedz
#polityka Chłopy ale tak szczerze, gdyby nie republika to nie mielibyśmy tyle contentu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@kochamcovid: Ogólnie z moich obserwacji wynika, że ogłupieni przez republikę głosują głównie na PiS, przez drestanowskiego na mentzenobosakistów, przez tiktoczka na Brauna - ale tu raczej Ameryki nie odkryłem.
  • Odpowiedz