@gbsh: ujawnieniem informacji niejawnej było podanie przez Tuska ile łapówki otrzymały fundacje powiązane z pisowcami od potentatów kryptowalutowych. Ale boli
  • Odpowiedz
Aktualizujemy katalog osób, które powinny ponosić koszty za dom pomocy społecznej, gdy jego mieszkaniec sam nie może zapłacić. Znajdą się w nim osoby, które w ciągu ostatnich 10 lat przejęły nieruchomość od seniora - poinformowała PAP wiceminister rodziny Katarzyna Nowakowska.

Ale czemu tylko 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka #propagandausa #bekazusa

Chiny nie chca wspolpracowac. Po tym jak nie chcialy podzielic sie z US rzadkimi mineralami za frajer, teraz gromadzac kolosalne zapasy ropy (mowi sie o 1bln beczulek) sprytnie unikaja kryzysu energetycznego.

Imperium amerykanskie nie moze tego przetrawic.

A tak bez ironii: AI, Panatiry, wywiad, etc. etc. a wyglada jakby US stalo sie nagle najdurniejszym krajem na swiecie. W ciagu roku zrazili do siebie
shaki24 - #polityka #propagandausa #bekazusa

Chiny nie chca wspolpracowac. Po tym ja...

źródło: IMG_7868

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shaki24: i to nawet tak tradycyjnie proamerykańskie kraje jak: Dania, Kanada, Watykan (zwłaszcza od czasów JPII), czy nawet Polska, gdzie i u nas pisowcy powoli zdają sobie sprawę, że ten Trump to dla nich coraz większa kula u nogi.
  • Odpowiedz
Po tym jak nie chcialy podzielic sie z US rzadkimi mineralami za frajer, teraz gromadzac kolosalne zapasy ropy (mowi sie o 1bln beczulek) sprytnie unikaja kryzysu energetycznego.


@shaki24: Nie żeby coś, ale tak w sumie to każdy kraj poza USA przed wybuchem tej wojny gromadził zapasy ropy. Z tego między innymi bierze się to, że na świecie jest paliwo póki co i nie ma aż takiego kryzysu.
  • Odpowiedz
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Przypominam, że załupieżony dziadyga Pierdosław Smrodziński powielał plotkę, że była żona nowego premiera Węgier Petera Magyara w swojej biografii napisała jakoby jej mąż upiekł szczeniaka w mikrofalówce.

A kiedy zrobił się szum, pisowskie jamochłony zarzekały się, że same czytały tą biografię.

Biografię,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 40
@advancedDummy_: ej zielono jest różnica pomiędzy merytoryczną krytyką, a powtarzaniem zaprogramowanych frazesów. Jesteś tylko wytresowanym psem do szczekania i to szczekanie jest nudne, bo szczekacie na jedną wytresowaną modłę.
  • Odpowiedz
Donald Franciszek Tusk. W polityce od kilkudziesięciu lat. Ludzie jak to ludzie, mają różne opinie. Niektórzy mogą go nie lubić z pewnych powodów. Inni go uwielbiają. Ale każdy, bez względu na poglądy, musi przyznać, że Tusk jest czysty jak łza. Tyle lat rządził, był pewnie podsłuchiwany pegazusem? Pisowcy przez tyle lat rządzili i nic na niego nie znalezli. To jest wręcz nieprawdopodobne. Zróbcie trochę hałasu i dajcie plusa dla Donalda.

#polityka
NadwornyPanicz - Donald Franciszek Tusk. W polityce od kilkudziesięciu lat. Ludzie ja...

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NadwornyPanicz: za samo zawieszenie poboru do wojska i wyrównanie wieku emerytalnego Pan Premier Donald Franciszek Tusk ma mój dozgonny szacunek. Dzięki temu wielu polskich chłopaków (w tym ja) uniknęło upokorzenia i mogło po maturze mieć najdłuższe wakacje w życiu i choćby pojechać do pracy. Dziękuję Panie Premierze.
  • Odpowiedz
#polityka Kiedyś nie lubiłem Tuska - kojarzył mi się z cwaniaczkiem i chachmęciarzem. Teraz na starość jakoś spokorniał, afer brak, chyba nabrał ogłady w tym parlamencie europejskim. Jak się popatrzy na Tuska i tych cebulaków z pisu to rudy wydaje się człowiekiem na poziomie.

Czy zmieniłeś zdanie o Tusku na przestrzeni ostatnich 20 lat?

  • TAK - ogarnął się 75.7% (103)
  • NIE - ta sama kanalia co była kiedyś 24.3% (33)

Oddanych głosów: 136

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przełom w sporze o nominacje w służbach. Karol Nawrocki zdecydował. Rzecznik prasowy prezydenta, Rafał Leśkiewicz poinformował, że Karol Nawrocki podpisał nominacje oficerskie dla funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Chodzi o 96 osób.


Ciekawe że akurat jak zaczęto mówić że gdy tylko pisowscy funkcjonariusze w tk znajdą się w mniejszości to trybunal przyzna kompetencje marszałkowi i to on przyjmnie nominacje to się nagle karolek obudził.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach