Widze, za na mirko zachwyt Zandberegiem bo nagle zmienil front odnosnie migrantow, a dopiero co jeden ze wspolzalozycieli partii Razem, czyli posel Maciej Konieczny biegal ze spiworami dla biednych migrantow pod plotem i mowil jaki jest oburzony tym co robia polskie sluzby.

Zandberg wyczul, ze taka narracja glosow nie dodaje to cyk zmiana narracji, przeciez to jest populizm w najczystszej postaci

Zrodlo: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/posel-partii-razem-skrytykowal-dzialania-polski-na-granicy-z-bialorusia/sz5l4fe,79cfc278

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
dlugijohn - Widze, za na mirko zachwyt Zandberegiem bo nagle zmienil front odnosnie m...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlugijohn: spojler alert: Zandberg nie jest przeciw migrantom, tylko przeciw pracującym migrantom. Migrantów na socjalu witał, wita i bedzie witał z otwartymi ramionami
  • Odpowiedz
Zandberg wyczul, ze taka narracja glosow nie dodaje to cyk zmiana narracji, przeciez to jest populizm w najczystszej postaci


@dlugijohn: Wszyscy to wyczuli. Magyar też obiecywał że wywali migrantów i ukróci wsparcie dla Ukrainy i dlatego wygrał wybory. Nawet najmocniej lewaccy politycy zdali sobie sprawę że muszą się w najlepszym wypadku zamknąć na temat migrantów bo inaczej nikt na nich nie zagłosuje.
  • Odpowiedz
@Whiskeyjack29: Kolejny geniusz. Może w ogóle nie uprawiajmy polityki międzynarodowej, bo w perspektywie 20 lat któryś z krajów może najechać inny? PiSowców można nazywać na wiele sposobów, a PRZEDE WSZYSTKIM onuce czy proruscy.
  • Odpowiedz
#polityka Wyobrażacie sobie, że Batyr jedzie do takiej Japonii albo Korei ze swoimi przydupasami? Siary by narobił, a po godzinie jużby się trząsł i wsadził do gęby snusa - jeszcze by go stamtąd w----------i bo uznaliby to za obrazę.
adam-pajac - #polityka Wyobrażacie sobie, że Batyr jedzie do takiej Japonii albo Kore...

źródło: roznica

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@Kacpy134: podobno sami japończycy powiedzieli, że przydupas Komorowskiego jest odpowiednikiem ich japońskiego szoguna - stąd ten żarcik. A tym krzesłem to była mównica (podest). PIS oczywiście przekabacił to wszystko w kłamstwo jak z tym kotem w mikrofali.
  • Odpowiedz
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Ruda małpa sobie jeździ po świecie, podpisuje na w-------u umowy z największymi krajami - pare dni temu korea, teraz japonia, rok temu historyczne porozumienie z Francją a pisowcy ze wszystkimi skłóceni - ich kolegami są przegrany Orban i przegrany rumun
  • Odpowiedz
Mirki, mam taką obserwację. Wykopki (a na fb boomerzy) często piszą komentarze, w których przypisują urzędującemu Prezydentowi różne czyny, od tych z kodeksu karnego po wyzwiska na literę A. Pod innymi to samo dostaje poseł mec. Giertych przy okazji Polnordu, też konkretne zarzuty i inny repertuar epitetów.
Drobny detal: Prezydent jest chroniony nie tylko art. 212, ale i art. 135 § 2 kk. Giertych tylko 212. Reszta to ta sama bajka, domniemanie

Kogo karać za takie wpisy?

  • Tych, co jadą po Nawrockim 20.0% (2)
  • Tych, co jadą po Giertychu 10.0% (1)
  • Jednych i drugich, równo 20.0% (2)
  • Nikogo, wolność słowa 50.0% (5)

Oddanych głosów: 10

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fidelio-fidelio: oczywiście chodzi Białoruś - łatwo prowadzi się działalność gospodarczą, nie wprowadzili restrykcji covidowych, jest kara śmierci, a ostatnio zakazali propagandy LGBT i nie należą do zgniłego Zachodu, nawet do Rady Europy, czyż nie tak wygląda państwo marzeń konfiarzy?
  • Odpowiedz
Teraz newsem dnia w polskiej polityce będzie informacja o tym, że prezydent wykonał swój obowiązek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donatien-de-sade: uj tam, że w tym wywiadzie nakłamał, ważne, że rączki ucałował xD
https://wykop.pl/wpis/85751731/kaczynski-jaki-to-jest-patologiczny-klamca-zdania-
@Jarusek +114
Kaczyński, jaki to jest patologiczny kłamca. Zdania bez kłamstwa nie wypowiedział.

-JDO: postawił Pan na konia, który sromotnie przegrał

-JK: ja postawiłem? Gdzie Pani to widziała?

-JDO: no wystąpił Pan w węgierskim radiu, powiedział Pan, że życzył sobie, aby Orban wygrał wybory

-JDO: usprawiedliwił Pan nawet, że jest uzależniony od Rosji
  • Odpowiedz