Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwintesencja mikroblogu. Ignorujmy ludobójstwo spowodowane przez Izrael, bo stracimy na wizerunku Polski.
Właśnie w przyszłości ludzie, którzy wiedzieli, ale milczeli w sprawie zbrodni Izraela, będą zestawiani na tym samym poziomie co wiedzący o Holocauście.

W jakich pogrzanych czasach przyszło mi żyć, aby kryć zbrodniarzy dla dobra własnego wizerunku?
Chyba dla dobra wizerunku Izraela.

Nie
robert-kuzba - Kwintesencja mikroblogu. Ignorujmy ludobójstwo spowodowane przez Izrae...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-15 185808

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert-kuzba: Ty, a jak ja pluję na Izrael za jego zbrodnie ale uważam że takie żałosne i skompromitowane indywiduum jak Bekowicz jest ostatnie do wygłaszania jakichkolwiek tyrad i pouczeń to w Twojej opinii bronię zbrodniarzy czy nie? xD
Bo w mojej opinii stawanie za nim to jak stawanie za osiedlowym menelem i przemocowcem co żonę bije bo akurat krzyknął że nienawidzi Kaczyńskiego, a ja też go nienawidzę więc mamy jeden
  • Odpowiedz
Jejku jak się knurek Wójcik wił w programie Szubartowicza w Polsat News xD O---------ł fikołki, żeby tylko wyszło, że Magyar się okaże proputinowski, a w ogóle to była żona mówi, że był przemocowcem. Bo jak wiadomo była żona nigdy nie oczernia byłego męża, to niespotykane.

Eh k---a, pisuary dalej nie mogą przełknąć porażki grubasa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #wegry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michale Białku, nie wiem czy wiedziałeś przed wejściem do rady Nawrockiego, że kadencja prezydenta trwa 5 lat. Być może stąd te boty, bo wątpię, że uda ci się utrzymać to "nowe medium" zwane wykopem jeszcze tyle czasu, jeśli będzie się kurczyło w obecnym tempie xD

Ważne, że udało ci się nie wygadać o istnieniu mikrobloga. Bo na głównej faktycznie udało ci się zrobić pisowską propagandówkę.

#polityka #bekazpisu #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widząc tą batyrową radę propagandy wiem jedno:
Sraka przed wyborami w 2027 będzie przeogromna, oni już wiedzą, że internetu pod żadnym pozorem nie można odpuścić bo to tam jest najwięcej mariuszków skłonnych łykać fejki jak pelikany. Trzeba karmić polaka zwyczajnego propagandą w każdym możliwym miejscu internetu, facebook, youtube, tiktok a teraz też i wykop.
Oni oprócz brania kasy z tej rady będą także myśleć jak najlepiej produkować takie treści by potem taki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RetorykaPisowska spokojnie, taką sobie ekipę zebrali, że tylko największy debil może wierzyć w ich przekaz a oni i tak już głosują na konfopis.
popatrz na takiego biauka - miał kurę znoszącą złote jaka to ją regularnie zarzyna aż zostanie tu sam psychiatryk z głównej pełen botów szmateckiego.
no i rumun. z tą skutecznością moderacji to rumun tu zgasi światło
  • Odpowiedz
@xer2--her

Że nic się nie poprawiło w kraju, że jest nawet gorzej w niektórych kwestiach?


Powiedz proszę co jest gorzej? Tylko jak rzucisz jakimś frazesem to sprawdź czy przypadkiem PiS tego nie lobbował i nie klęknął przed zmianą władzy.

Takie teksty to ewidentnie wyryty w mózgu przekaz republiki. Już samo to, że władza nie rozkrada tak pieniędzy jak robił to PiS jest ogromną zmianą.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #wykop #michau #michalbialek
Błagam @m__b, powiedz że chociaż tam coś płacą za ten cyrk xD ależ tam się towarzystwo zebrało, będzie ostry medialny #riserczziemkiewiczowski (tak, on też tam jest), brakuje Atora i Maxa Kolonko.
#moderacjacontent - szukujcie się, koniec śmieszkowania z PANA PREZYDENTA, bo jak ryknie na biednego Michaua...
Krs90 - #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #wykop #michau #michalbialek
Błagam @m__b...

źródło: bialkovs

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powiedz że chociaż tam coś płacą za ten cyrk xD


@Krs90: sprawdź sobie liste dotacji covidowych i przypomnij działalność konta orlenu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie honoru spłącają długi
  • Odpowiedz
@Krs90: Blisko 2 mln zł z różnych dotacji za rządów PiS (tarcze+NCBiR)) i Bóg raczy wiedzieć ile dostali od Orlenu za szerzenie propagandy i usuwanie niewygodnych dla Obajtka treści
  • Odpowiedz