Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
falden

falden

Dołączył 13 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8356
  • Znaleziska 2006
  • Mikroblog 6350
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 4
dqdq1
dqdq1
15.06.2026, 08:27:47
  • 138
https://zrzutka.pl/4rcks2

Udało się! Jedziemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #wojna #rosja
dqdq1 - https://zrzutka.pl/4rcks2

Udało się! Jedziemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #wo...

źródło: image_picker_F68B7AF5-C7AA-45B2-8D20-8DEAABFC3C61-10585-0000016F411FA775

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 15.06.2026, 08:33:44 via Wykop
  • 3
@dqdq1: Banderowcy rozbiorą na części i sprzedadzą na OLX ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
14.06.2026, 13:33:30
  • 48
Tak odnośnie ukraińców.

Ja wiem, że teraz jest wielka moda na lizanie im rowa, mimo że wcześniej byli tu jechani, ale ja nie będę ani ich jechać, ani lizać im rowa.
Zachowam neutralność i po prostu zadam parę pytań

1. Czy korzystne jest to, że ich tyle tu przyjeżdża?
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 14.06.2026, 21:56:59 via Wykop
  • 2
@dwa-bulki-kielbasa: A potem takie typy będą mieć zdziwko jak Braun zrobi dwucyfrówkę w wyborach. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Vigonath
Vigonath
12.06.2026, 09:51:01
  • 56
Ta Boras, na pewno się rok szykowali, jak losowanie było w grudniu 2001

#mecz #kanalsportowy
Vigonath - Ta Boras, na pewno się rok szykowali, jak losowanie było w grudniu 2001 

...

źródło: 1000007861

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 12.06.2026, 15:24:04 via Wykop
  • 0
@SKYFander: Mecze grupowe Korei były uczciwe.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
09.06.2026, 02:51:07
  • 9
Gdy słucham Leszka Millera
#polityka #ukraina
luke-mat - Gdy słucham Leszka Millera 
#polityka #ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 09.06.2026, 06:22:21 via Wykop
  • 0
@xmas78: Przecież Miller już 10 lat temu krytykował Banderyzm. W tym samym czasie Grzesiu Braun namawiał Ukraińców do wykupywania kamienic w Polsce. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Haisenbberg
Haisenbberg
08.06.2026, 08:13:02
  • 13
#ukraina jak ja sie cieszę, że wkoncu naród sie jednoczy w sprawie naszych przyjaciół z ukrainy już nawet media mowia praktycznie jednym głosem. Przez co ukrainskie boty na wykopie i moderacja dostają wścieklizny.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 08.06.2026, 08:15:58 via Wykop
  • 7
@Haisenbberg: 98% komentarzy Polaków na X popierało postulat o odebraniu orderu Zelenskiemu. Polacy zgodni jak nigdy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 06:00:28
  • 0
✨️ Czy wygląd jest najważniejszy w relacjach? Ⓘ
Czy faktycznie wygląd jest tak ważny? Bo mam wrażenie że na tagu gloryfikuje się wygląd ponad wszystko ale to dotyczy szybkich strzałów, czyli sytuacji gdzie musimy szybko ocenić kogoś wygląd i decydować. Tak się dzieje przy spotkaniach #tinder ale z tymi apkami wiecie jak jest, spora część zaczyna je olewać + są dla specyfycznych ludzi którzy i tak nie szukaliby kogoś na stałe.
W
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 08.06.2026, 07:55:48 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: Jak popatrzysz na związki to łatwo zauważyć, że karyny zazwyczaj są z sebami, lekarze z lekarkami/prawniczkami, mocni katole z mocnymi katoliczkami. Raczej mało jest związków w których wygląd jest jedynym spoiwem.
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
08.06.2026, 04:05:23
  • 67
Czekam na przystanku a tam 10 ukròw p----------h ze sobą na cały regulator i kilka ukraińskich dzieci jadących do szkoły. Fajną Polskę nam zgotowaliscie...

#ukraina #polska #polityka #wojna #niepopularnaopinia #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 08.06.2026, 04:19:23 via Wykop
  • 4
@pearl_jamik:

To są takie ruskie tylko bez baletu, literatury i broni atomowej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
falden
falden 08.06.2026, 04:58:42 via Wykop
  • 5
@nith: Nikt tego nie kwestionuje. Ale nasi politycy powinni powiedziec na przykład na początku wojny, ze przyjmujemy 300K-500K Ukraińców, bo 2 czy 3 miliony to jest dla nas za dużo. Mniejszą liczbę obcokrajowców da sie jakoś ogarnąć, nad większą nie ma zadnej kontroli. To nie jest żadna ksenofobia tylko czysty pragmatyzm i dbanie o własny komfort i bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
falden
falden 08.06.2026, 05:51:53 via Wykop
  • 0
@Sossija: Jakoś w przypadku Syryjczyków rzad miał w dupie jakieś konwencje i nawet nie przyjmował wniosków o azyl. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
falden
falden 08.06.2026, 06:09:12 via Wykop
  • 3
@Lemmonix: @sandal @slapdash Czy wy kwestionujecie fakt, że wielu Ukrów nie potrafi się zachować? Żyjecie pod kamieniem czy jak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
falden
falden 08.06.2026, 06:12:04 via Wykop
  • 1
@sandal: Ale chodzi o proporcje. Ukry to wschodnia mentalność.
  • Odpowiedz
falden
falden 08.06.2026, 06:27:17 via Wykop
  • 1
@sandal: Nasza patola ubogaca Holandię, Norwegię i UK wiec my w ich miejsce mamy sprowadzać wschodnią patole?
  • Odpowiedz
falden
falden 07.06.2026, 09:29:44
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden
Autor
08.06.2026, 04:17:14 via Wykop
  • 0
Ten żołnierz jest mojszy niż twojszy i ten bardziej zasługuje na własną ulicę a na tamtego to pluję bo mój jest partyznat najmojszy


@SoplicaTadeusz:

Jeden ocalił tysiące ludzi, drugi dziesiątki tysięcy wysłał na r--ź. To który z nich twoim zdaniem powinien mieć swoją ulicę?
  • Odpowiedz
WielkiZderzaczHarnoldow
WielkiZderzaczHarnoldow
05.06.2026, 11:13:22
  • 6
Ej prawaki. Wiecie że wszystko czego nienawidzicie w Ukraińcach, znajdziecie w takiej samej lub jeszcze straszniejszej formie w Rosjanach, a nawet w was samych?

#takaprawda #zalesie #rosja #polityka #ukraina
WielkiZderzaczHarnoldow - Ej prawaki. Wiecie że wszystko czego nienawidzicie w Ukraiń...

źródło: 3-spiderman-pointing

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 05.06.2026, 11:17:29 via Wykop
  • 0
@WielkiZderzaczHarnoldow: To raczej nie jest kwestia bycia prawakiem. Z badań Sadury wyszło, że wyborcy KO również nie przepadają za Ukraińcami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
05.06.2026, 10:24:10
  • 1
#ukraina ale sie chachły wiją w komentarzach na fb,oczywiscie większosć to mieszkańcy zachodniej ukrainy ze wschodu mało kto komentuje bo albo nie żyje albo siedzi na froncie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
polskipolakz_polski - #ukraina ale sie chachły wiją w komentarzach na fb,oczywiscie w...

źródło: obraz_2026-06-05_122358171

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 05.06.2026, 10:38:02 via Wykop
  • 0
@polski_polak_z_polski: Spora część Ukrów ze wschodu po wybuchu wojny uciekła do Rosji. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
03.06.2026, 07:37:08
  • 167
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 03.06.2026, 08:58:12 via Wykop
  • 4
@Icouldbeyourmom: Jakim niby cudem Banderowcy walcza za Portugalczyków czy Szwedów? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
sakiro12
sakiro12
28.05.2026, 05:34:53
  • 707
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 28.05.2026, 12:54:13 via Wykop
  • 3
@sakiro12: @honorowy_dawca_nasienia Ale tak w sumie to wolelibyście mieć zięcia w stylu młodego Obamy czy np białej stulejarskiej parówy o kartoflanej mordzie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
28.05.2026, 06:47:48
  • 710
Ktoś pamięta jakie to inwestycje zrealizował PiS przez 8 lat rządu? XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Ktoś pamięta jakie to inwestycje zrealizował PiS przez 8 lat rządu...

źródło: IMG_7626

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 28.05.2026, 12:48:07 via Wykop
  • 0
@Chris_Karczynski: Plus Baltic Pipe. No i budowę gazoportu również zainicjował PiS. W sumie to się zastanawiam czy silniczki takich rzeczy nie wiedzą czy trollują. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
16.05.2026, 19:46:52
  • 7
Nie wiem jak to sobie wyobrażacie że jesteście w związku wasz partner nagle chce się przeprowadzić,nie zostawić nic za sobą i wymaga tego samego od was...
Tzn żebyście porzucili swoich przyjaciół,swoje miejsce.

ANIA POWIEDZ NIE !!!! ON NIE MOŻE TOBĄ RZĄDZIĆ!!!
Jesteś piękną, silną kobietą.

#lewandowski #lewandowska #przegryw #zwiazki #pilkanozna #mecz
NiezlyJestes - Nie wiem jak to sobie wyobrażacie że jesteście w związku wasz partner ...

źródło: 1000016869

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 16.05.2026, 21:39:17 via Wykop
  • 1
@HrabiaTruposz:

Czy ja dobrze rozumiem, że jesteś jednocześnie silniczkiem i wojującym redpillakiem?

Trochę dziwne połączenie, bo w żadnej sekcie nie będziesz uważany za ,,swojego''. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
falden
falden 17.05.2026, 07:11:53 via Wykop
  • 0
@HrabiaTruposz:

W prawie każdym wpisie o Kaczyńskim, Mentzenie czy Stanowskim widzę twój nick. Nie twierdzę, że musisz być trollem od Giertycha ale na bank jesteś mocnym ultrasem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ostatnio coraz częściej piszesz też jak zafiksowany red pillak. Co prawda jeszcze nie wzywasz do gnojenia kobiet na każdym kroku jak niektórzy i chyba nienawidzisz ich trochę mniej niż pisowców ale jednak ten vibe ultrasa
  • Odpowiedz
falden
falden 16.05.2026, 12:15:27
  • 0
#ukraina

Ciekawe, że taki IgnacyzJaponii albo ta Koreanka z Youtube jakoś nie spotykają się z niechęcia Polaków tak jak nasi bracia Ukraińcy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czyli karta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
16.05.2026, 12:23:34 via Wypiek
  • 8
@falden spotkałem się tylko z pracowitymi i uczciwymi ludźmi z Ukrainy. Najwięcej problemów z Ukraińcami mają ludzie z którymi nawet nie chcę mieć do czynienia.
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
16.05.2026, 13:09:29 via Wykop
  • 6
@falden: tylko na świecie nie ma ośrodków władzy, które płacą ogromne środki na propagandę przeciw Koreańczykom na zachodzie, natomiast względem Ukraińców masz grube kwoty płacone non stop przez russkich na farmy trolii i innych pożytecznych idiotów
  • Odpowiedz
falden
falden 16.05.2026, 07:52:09
  • 1
#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazprawakow #bekazlewactwa

( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy osoba sfrustrowana seksualnie powinna posiadać prawa wyborcze?

  • Nie, nie powinna 57.1% (16)
  • Tak, powinna mieć zabrane 42.9% (12)

Oddanych głosów: 28

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

madero
madero
16.05.2026, 08:12:52 via Wykop
  • 0
@falden: zwał sobie i będziesz miał
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
16.05.2026, 03:52:02
  • 105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 16.05.2026, 07:49:13 via Wykop
  • 0
@SlowSnake:

Przecież to kobiety częściej opiekują się dziećmi niepełnosprawnymi i seniorami w rodzinie. Sporo ich też działa w wolontariacie.
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
15.05.2026, 14:12:30
  • 121
Jak człowiek wchodzi w komentarze, to życ się odechciewa. Przypominam, że chodzi o patusów, którzy pobili jakichś dzieciaków z ukrainy.

W dodatku media dają przyzwolenie na te komentarze

#polskieonuce #bekazprawakow #ukraina
Neobychno - Jak człowiek wchodzi w komentarze, to życ się odechciewa. Przypominam, że...

źródło: cccccc

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 15.05.2026, 22:04:44 via Wykop
  • 0
@marcin-cw:

Ale wiesz, że według sondaży Ukry są w Polsce bardziej nielubiani niż Żydzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
15.05.2026, 09:50:49
  • 1628
Policja zatrzymała pięć osób, które brały udział w brutalnym pobiciu Ukraińców na moście Świętokrzyskim w Warszawie. Sprawcy mają od 15 do 18 lat.
Namierzali ich i wyłapywali sukcesywnie, co 2-3 godziny i doprowadzali do komendy. Wszyscy zatrzymani to Polacy w wieku od 15 do 18 lat. Trzech z nich to nieletni – dwóch 15-latków i 16-latek. Pozostali mają 17 i 18 lat, więc będą odpowiadać za swoje czyny jak dorośli.


Z naszych nieoficjalnych ustaleń
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 15.05.2026, 10:01:02 via Wykop
  • 6
@troglodyta_erudyta: PiS to akurat Ukrów nam tutaj naściągał. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
HuopskiRozum
HuopskiRozum
HuopskiRozum
13.05.2026, 08:18:05
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falden
falden 13.05.2026, 09:28:31 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.08.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking