Tak odnośnie ukraińców.
Ja wiem, że teraz jest wielka moda na lizanie im rowa, mimo że wcześniej byli tu jechani, ale ja nie będę ani ich jechać, ani lizać im rowa.
Zachowam neutralność i po prostu zadam parę pytań
1. Czy korzystne jest to, że ich tyle tu przyjeżdża?
Ja wiem, że teraz jest wielka moda na lizanie im rowa, mimo że wcześniej byli tu jechani, ale ja nie będę ani ich jechać, ani lizać im rowa.
Zachowam neutralność i po prostu zadam parę pytań
1. Czy korzystne jest to, że ich tyle tu przyjeżdża?


















Udało się! Jedziemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #wojna #rosja
źródło: image_picker_F68B7AF5-C7AA-45B2-8D20-8DEAABFC3C61-10585-0000016F411FA775
Pobierz