To przypadek, że Janusz Kowalski zapomniał o jednym z największych reklamodawców TV Republika? :3
Dodam, że PiS zapowiadało uregulowanie rynku kryptowalut od 2018, ale winny jest Tusk, choć to Nawrocki zawetował ustawę go regulującą 🤡

#neuropa #4konserwy #kryptowaluty #polityka
JAn2 - To przypadek, że Janusz Kowalski zapomniał o jednym z największych reklamodawc...

źródło: 00557893

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JAn2: Janusz tresowany przez Wiplera też miał zyski z crypto. Dlatego tak bardzo boją się regulacji - im nie zależy na wydymanych ludziach a na tym by państwo się wtrącało w lewe interesy. Logika jest bardzo prosta wręcz trzeba rozumieć tę aferę na chłopski rozum.
Złodzieje krzyczą karawana jedzie dalej
  • Odpowiedz
Prawica be like:

"Magyar to lewak, tylko Orban jeśli Węgrzy chcą obronić prawicowe wartości"

(tymczasem Magyar to centroprawicowiec, który jest mniej antyunijny od Orbana i bardziej antyrosyjski)

wie to każdy, kto potrafi użyć internetu w prawidłowy sposób

ale nie prawaki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z okazji dzisiejszego dnia przyjaźni Polsko-francuskiej ułożyłem wierszyk:

Potężny huk Tuska
Całą Europą trzęsie
Ryk snussoliniego
Jedynie Hubnerem kołysze
ProstyKrzywy - Z okazji dzisiejszego dnia przyjaźni Polsko-francuskiej ułożyłem wiers...

źródło: 1000133614

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 16
@luke-mat: nie, po prostu Izraelczycy kochają Bibiego mniej wiecej na tym samym poziomie co Polacy Kaczyńskiego - im większe wykształcenie tym mniejsza sympatią. Natomiast Netanyahu utrzymuje sie przy wladzy dzięki ciągłej wojnie oraz poparciu konserwatywnych ameb. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Whiskeyjack29: Gdzie go atakuje bo głosował nie tak jak ktoś chcial?

Typ bredzi ze mial objawienia Boga w stroju kolarskim. Gośc po prostu ma alkoholowy zanik kory mózgowej więc idealnie pasuje do Brauna. FAKTY CIE BOLA?

Jak dla ciebie to normalne to ostro masz sagan zwichrowany :)
  • Odpowiedz
Andrzej Gwiazda dostał od państwa prawie 2 mln zł odszkodowania (a domagał się 4 mln) za rzekome prześladowanie* w PRL.
Dodatkowo do emerytury dostaje Świadczenie dla działaczy opozycji i Świadczenie Kombatanckie, podobnie jak jego żona, która też otrzymała odszkodowanie.
*Był internowany w stanie wojennym tak jak 11 tys. innych osób, a większość dostała g---o, bo styropiany po 1989 swoich też podzieliły na lepszych i gorszych. Są tacy co latami siedzieli więzieniu i
JAn2 - Andrzej Gwiazda dostał od państwa prawie 2 mln zł odszkodowania (a domagał się...

źródło: 00558973332

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@JAn2: to teraz misja specjalna dla Ciebie.
Daj takie info na jakąś prawicowa grupę, czy coś i daj zrzut ekranu z wypowiedzią członka takowej, że nie wiedział, że Gazda tyle kasy przutulił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A narracja, że przymiera głosem jest fałszywa.
Tylko jeden przekonany pisowiec wystarczy.
  • Odpowiedz
@vorky:

Od dawna powtarzam, że informatycy @Nowa_Nadzieja_ to patologia, obciach, partactwo i tandeciarstwo. Elementarnych kwestii nie rozumieją i nie umieją ogarnąć, nawet grup telegramowych z sensem nie umieją zorganizować, co specjalnej wiedzy informatycznej nie wymaga.

To jakiś tajemniczy "informatyk" @Roman_Lazarski'ego doprowadził to afery sprawozdaniowej, która nas organizacyjnie zdruzgotała, powodując konieczność założenia "Imperium Kontratakuje" i jeszcze zdruzgocze kampanię wyborczą @werbigERACJA_ w 2027, o czym napisałem kilka solidnych
Niewidzialnyfetyszystanarowerze - @vorky: 
Od dawna powtarzam, że informatycy @NowaNa...

źródło: memcen

Pobierz
  • Odpowiedz
Czy w obliczu kryzysu NFZ ostatnie sprawy z porywaniem karetek i zabiegami dla VIPów nie uważacie, że PO zaczyna się odklejać po 2 latach tak jak pis odkleił się po 5-6? Czyli pluje na nas zwykłych szaraków? #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@badreligion66: Oni wszyscy myślą ze należą do jakiejś Europejskiej prawicowej miedzynarodowki a są jedynie psami Trumpa.

Relacje Nawrocki-Meloni idealnie opisują jaki status Nawrocki w tym środowisku ma.
  • Odpowiedz
#polityka
miesiąc temu Batyr stał ostro na straży zatrudnienia w amerykańskim przemyśle zbrojeniowym odnośnie "francuskiego parasola nuklearnego"

– Muszę szczerze powiedzieć, że tego typu, często nerwowe ruchy ze strony prezydenta, którego serdecznie pozdrawiam, prezydenta Macrona, który za rok przestanie być prezydentem z przyczyn obiektywnych, we Francji, a z drugiej strony takie ad hoc odniesienia premiera Tuska w momencie, gdy mamy podpisany traktat z Nancy, nad którym pracowano 2 lata. I
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slysze jakis skowyt ze nie ma planow podnoszenia drugiego progu podatkowego a przeciez pan Donald wyraznie powiedzial - jest poparcie 30% to i obietnice sa realizowane na 30%, jak u Walaszka.

Jak bedzieciecie wszyscy, bez wyjatku, popierac pana Donalda i bedzie miec 100% to wtedy mozecie go z tego rolizczac, a teraz morda w kubel i do roboty oddawac 32% bo zachcialo wam sie pracowac za troche wiecej niz minimalna.

#bekazprawakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 302
@TS_X9: xDDDDDDD twój Pan Prezydent Naczelny Snusiarz Polskiej Polski W-----------y Obsranego Snusa z Obsranej Podłogi wygrał najmniejszym marginesem w historii Polski - to jest fakt, a nie te Twoje fikołeczki xD Jakby w Polsce było 100% frekwencji to może rzeczywiście miałby 28% jak wyliczyłeś xDDDD
  • Odpowiedz