#polityka Dudu jaki był każdy wie ale jak Macron przyjechał do Polski to się z nim spotkał.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Program AfD: Walka z kościołem i pozwy dla księży pomagających uchodźcom

W programie wyborczym AfD znalazły się plany pozwów dla księży prowadzących ośrodki azylowe dla uchodźców. Partia zamierza skończyć z finansowaniem kościoła katolickiego i luterańskiego przez państwo. Zamiast tego wsparcie mają dostać kościoły ewangelikalne, które "szerzą prawdziwe chrześcijaństwo."
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: 1000044639
Pobierz@Trampoliniusz-Pompka: może Pan Prezydent wraz ze swoimi fachowcami sam napisze projekty umów i zorganizuje wizytę Macrona zamiast na kocią łapę podczepić się do wypracowanych kontraktów przez rząd
@okradzione: Batyr jest zmęczony po wczorajszym pluciem na ukraińców rozgrzebując zbrodnie z przed 80 lat pomimo tego, że walczą teraz dzielnie z naszym największym wrogiem.
źródło: terminarz
Pobierz- 15
Dobrze, że w Gdańsku. Jeszcze tego brakowało by ktoś RYKNĄŁ na Prezydenta Francji.
#polityka
#polityka
źródło: 1000009920
Pobierz1571
Miesiąc po zawetowaniu SAFE, Czarnek rozpacza nad stanem Łucznika

Bezczelność Czarnka nie ma granic. Kilka tygodni po prezydenckim wecie i nazwaniu polskiego uzbrojenia "złomem", pisowcy organizują konferencje i domagają się ratowania zakładów w Radomiu.
z- 228
- #
- #
- #
- #
- #
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1154
#polityka Przypomnijmy dla nieświadomych. Tusek w ostatnich dniach odbył podróż po Korei i Japonii, w której to podpisał umowy dwustronne, teraz prezydent Francji przybywa z oficjalną wizytą i spotka się tylko z Tuskiem.
W tym czasie Nowrocky poszedł sobie pomajtać kijem u Pudziana, zrobił ocieplający wywiad u zakolaka i to w sumie tyle z jego "osiągnięć".
Nawet jak Nowrocky sobie gdzieś pojedzie na wycieczkę to i tak z tego nic
W tym czasie Nowrocky poszedł sobie pomajtać kijem u Pudziana, zrobił ocieplający wywiad u zakolaka i to w sumie tyle z jego "osiągnięć".
Nawet jak Nowrocky sobie gdzieś pojedzie na wycieczkę to i tak z tego nic
źródło: tako
Pobierz@okradzione: I tak powinno być. Gdyby nie idiotyczna konstytucja dająca prezydentowi prawo weta, nikt by się nie interesował kto tam znowu pilnuje żyrandola.
- 557
@JAuStURYErSE: No ale porozmawiajmy poważnie, tak szczerze. Jakie Nawrocki osiągnięcia ma na arenie międzynarodowej od czasu zostania prezydentem? No co dla Polski wywalczył? Co załatwił, apropo czego się dogadał w rozmowach kuluarowych z przywódcami innych państw? No właśnie problem w tym, że nic.
Jak sobie jedzie na wycieczki (i to i tak ich jest bardzo mało, bo nikt go nawet nie zaprasza xD), to po to, żeby sobie zrobić zdjęcie,
Jak sobie jedzie na wycieczki (i to i tak ich jest bardzo mało, bo nikt go nawet nie zaprasza xD), to po to, żeby sobie zrobić zdjęcie,
Zobaczyłem, że na facebooku są tworzone grupy dla d*bili o nazwie "zondacrypto poszkodowani" - mały uśmiech się pojawił na twarzy. #polityka #bekazdebili
@kochamcovid: niech zgadnę, grupy zrzeszają wolnorynkowcow, którzy najgłośniej krzyczą, by państwo się im nie wtrącało do życia, a teraz proszą urzędników o pomoc?
konto usunięte via Wykop
- 3
@kochamcovid: jeszcze nie skończyli spłacać matce rachunków za prąd, za kopanie w 2020, a tu kolejna wtopa. No jak mi przykro xd
- 10
stanowski gdy podają mu na tacy pisowskie afery
#polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki
#polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki
konto usunięte via Wykop
- 1
@szuwarek: wtedy grilluje
@KanJaweuDieZweite: ale gdy radny KO w Pierdziszewie Dolnym puści bąka, to robią o tym z Mazurkiem cały odcinek że KO to kiepska partia skoro jej ludzie puszczają bąki w miejscach publicznych.
Szkoda że Gurbanguly Berdimuhamedow nie jest już prezydentem Turkmenistanu tylko jego syn Serdar. Spotkanie prezydentów Polski i Turkmenistanu to byłoby coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka
#polityka

- 7
Taki pomysł na biznes.
Sprzedawanie wymemlanych przez kibola snusów coś na wzór sprzedaży relikwi świętych.
Zażarłoby?
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Sprzedawanie wymemlanych przez kibola snusów coś na wzór sprzedaży relikwi świętych.
Zażarłoby?
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
@Turin89: Po pierwsze w Polsce obrót substancji zakazanych jest nielegalny, a po drugie on te snusy zżera. Jest wiele filmików jak je pakuje do mordy, ale ani jednego jak je wyjmuje.
@Turin89: Mariusze z Kanału Zero albo z jbzd chętnie kupią "relikwie" wodza
Przecież wszystko można im wmówić co daje pozytywny wizerunek kibola
Przecież wszystko można im wmówić co daje pozytywny wizerunek kibola
- 1
@widmo82: Jest zajęty wizytą psychuszki
- 5
Ledger kosztuje 200zł
Trezor podobnie
SafePal podobnie
Kartka papieru 10 groszy do zapisywania frazy seed jeśli ktoś ma słabą pamięć
No, ale znów kwik, bo jakaś osrana Zonda zabrała pieniądze "inwestorom".
Nie ma to jak trzymać pieniądze na giełdzie lub wpłacać na coś innego niż Coinbase/Kraken (na dłużej niż 1 dzień).
#kryptowaluty #pieniadze #polityka
Trezor podobnie
SafePal podobnie
Kartka papieru 10 groszy do zapisywania frazy seed jeśli ktoś ma słabą pamięć
No, ale znów kwik, bo jakaś osrana Zonda zabrała pieniądze "inwestorom".
Nie ma to jak trzymać pieniądze na giełdzie lub wpłacać na coś innego niż Coinbase/Kraken (na dłużej niż 1 dzień).
#kryptowaluty #pieniadze #polityka
źródło: image
Pobierz@luke-mat: nawet tu na tagu ludzie tracili hajs na binance czy by it- miec na giełdzie wiecej niz 1000zł gdzie obsrany ledger kosztuje 200zl to giga trolowanie
@luke-mat: @szmichal analiza wsteczna zawsze skuteczna. Jeżeli ktoś sprzedał wszystko na górce dajmy taki ziemniak albo konieczny. Sprzedali BTC o wartości 50 milionów PLN i czekają na besse aby znowu się obkupić.
Myślicie że przerzucaj STABLECOINY siecią polygon na zimny portfel? A co będzie jeśli sieć nie zadziała? Ludzie boją się zrzucać na zimne portfele bo boją się że przez jakiś drobny błąd wyślą kasę w powietrze.
Już USDT
Myślicie że przerzucaj STABLECOINY siecią polygon na zimny portfel? A co będzie jeśli sieć nie zadziała? Ludzie boją się zrzucać na zimne portfele bo boją się że przez jakiś drobny błąd wyślą kasę w powietrze.
Już USDT
źródło: 1000139407
Pobierz- 12
- 787
Widze ze kogos mocno zapieklo tak ze wpis polecial, wiec wrzucam jeszcze raz.
Pisowcy to najgorsze co spotkalo Polske. Kilka tygodni temu zawetowali program SAFE. Zamiast zamawiac nowy sprzet w kraju u naszych producentow takich jak Lucznik woleli zamawiac bron w USA wspierajac tamtejsze koncerny, a polskie czy europejskie uzbrojenie nazywali zlomem i badziewiem.
I te sprzedawczyki pisowskie w swojej bezczelnosci dzisiaj placza nad kondycja Lucznika xD
#polityka #bekazpisu
Pisowcy to najgorsze co spotkalo Polske. Kilka tygodni temu zawetowali program SAFE. Zamiast zamawiac nowy sprzet w kraju u naszych producentow takich jak Lucznik woleli zamawiac bron w USA wspierajac tamtejsze koncerny, a polskie czy europejskie uzbrojenie nazywali zlomem i badziewiem.
I te sprzedawczyki pisowskie w swojej bezczelnosci dzisiaj placza nad kondycja Lucznika xD
#polityka #bekazpisu
źródło: 1000003718
Pobierz@patykiem_pisane: Oni doskonale wiedzą, że zamówienia będą, tylko chcą "efektu knura". Jutro Czarnek spojrzy w prognozy pogody i pojedzie mówić, że rząd nic nie robi w sprawie suszy, po czym spadnie deszcz, a on ogłosi że to jego zasługa.
@patykiem_pisane: przecież jeszcze niedawno jedna z posłanek pisu twierdziła, że sprzęt unijny (w tym polski, bo przecież jesteśmy częścią UE) to złom z którym nie będziemy mieli co zrobić.
- 8
@Warren997: Dobro polaków i interesy partii to dwie bardzo różne rzeczy. Nie łudź się, że doczekasz.
#polityka O kuźwa ile ludu
źródło: screen-2026-04-20-12-58
Pobierz@tomasz-kalucki: Dziwisz się? Ludzie w końcu chcą zobaczyć jakiegoś prezydenta, a nie "prezydenta", po tylu latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka Tusk mógłby jeszcze wsiąść Macrona pod dom pana Jerzego i opowiedzieć historię tego domu i byłoby bingo






















źródło: usa
Pobierz