Problemem #ruskapropaganda & #koniaszowatapropaganda & prawackapropaganda nie jest gwóźdź wbity w łeb, problemem jest to że w tym łbie jest całkiem pusto.
Z jednej strony krzyczą nie wpuszczamjy islamskich "inżynierów" do #polska z drugiej kibicują i cieszą się, że islamscy terroryści i ekstremiści strzelają do aut z cywilami niczym #rosja na #ukraina. Dlaczego? Nie wiem ale się domyślam.
#swiat #polityka #izrael #bekazprawakow #wojna
Już za tydzień wybory, pora więc na wykopowe #prawybory ( ͡º ͜ʖ͡º)
Za tydzień porównamy wyniki z oficialnymi.

#polityka #ankieta #glupiewykopowezabawy #heheszki
Pobierz januszzbloku - Już za tydzień wybory, pora więc na wykopowe #prawybory ( ͡º ͜ʖ͡º)
Za ...
źródło: z6KktkqTURBXy8wZWQxMDhiMjc4YjA4YjY1ZTVkMWRmNzcyYzkzNWI0Yy5qcGVnkpUCzQMUAMLDlQIAzQL4wsM

Na kogo zagłosujesz za tydzień?

  • PIS 10.1% (11)
  • Koalicja Obywatelska 48.6% (53)
  • Lewica 1.8% (2)
  • PSL 8.3% (9)
  • Konfederacja 22.9% (25)
  • Bezpartyjni 0% (0)
  • Inny komitet wyborczy 1.8% (2)
  • Jeszcze nie wiem / Nie wybieram się na wybory 6.4% (7)

Oddanych głosów: 109

@deziom: ja już wielokrotnie pisałem że Korwin poświęcił całe swoje życie dla Polski. Docenimy to dopiero wiele lat po tym jak już odejdzie. To jest wielki patriota który przewidział że będą powstawać takie partie jako konfederacja więc za swoją misję obrał aby gromadzić takich ludzi w okół siebie i w krytycznym momencie wrzucać pod próg.
Szok. Morawiecki znowu kłamał. Zawetował deklarację o ochronie granic, walce z przemytnikami i odsyłaniu imigrantów.
Czy to dlatego, że rząd PiS bierze udział w ataku hybrydowym na Europę? Chcieli zalać strefę Schengen 400 000 imigrantantów rocznie!

#polityka #bekazpisu #neuropa #aferawizowa #paktmigracyjny
Pobierz falszywyprostypasek - Szok. Morawiecki znowu kłamał. Zawetował deklarację o ochronie ...
źródło: temp_file8843502119766925355
Czy ktoś mi powie, że to jest normalne, jak tym typom siadła na łeb Konfederacja z tymi ich 10%? Czy ktoś normalny miałby tak skołowaną bańkę, że kibicując ugrupowaniu, które jest debesta i wogle ma rację we wszystkim, które bije się o pozycję lidera nie mogliby się pohamować żeby wszędzie węszyć konfederacką krytykę i przy każdej okazji koniecznie zaznaczyć co się o niej sądzi?

Leczcie się ludzie póki nie jest dla tego
Pobierz Bartholomew - Czy ktoś mi powie, że to jest normalne, jak tym typom siadła na łeb Kon...
źródło: cringe
Rozwala mnie to jak konfiarze spamują tym, że pispo jedno zło i jak chcesz głosować na Tuska, to chcesz żeby to dalej trwało i że po to takie samo zło jak pis, niczym się nie różnią. A potem jak są sondaże, to okazuje się, że ponad połowa konfederatów nie ma nic przeciwko temu żeby konfa weszła w koalicję z pisem. To w końcu popis jest złe, czy jednak tylko po, a głupio
@Niebadzsmokiem: Oczywiście że k0nfiarski frazes "PiS-PO - jedno zło" to bujda na resorach, bo jedna z tych partii ewidentnie kłuje w tyłek kuców bardziej od drugiej. Pomyślmy, kiedy k0nfiarze najczęściej powtarzają to hasełko? Otóż wtedy gdy wypływają afery PiSu, żeby rozmydlić temat. Kiedy wypływają afery Platformy to nikt go nie powtarza, tylko wszyscy prują się że PO nie może wrócić do władzy.
Podatki powinny być od POSIADANIA, a nie od PRACY.

Masz dom - płacisz kataster
Masz auto - płacisz co rok podatek od auta
Masz pracę to nie płacisz podatku tylko kupujesz dom i wtedy zaczynasz płacić.

Takie prawo rozwiązuje wszystkie problemy dzisiejszych systemów podatkowych.
- Opodatkowani są bogacze, a nie osoby, które chcą się dorobić.
- Dobra takie jak mieszkanie, samochód muszą być na rynku i pracować, bo inaczej generują koszta. Finalnie
@cordianss: w takim przypadku ludzie niebędą nic posiadać. Wszystko będzie wynajmowane. Samochody będą wynajmowane od zagranicznych podmiotów i to dotyczy wszystkich ruchomości. Gorzej z nieruchomościami ale też mogą to obchodzić np. Zglaszając dom jako stodoła itp.