Z plusów to jest to polityczny koniec Trzaskowskiego. Po takiej klęsce pewnie dadzą mu ciepłą posadę w europarlamencie i ustąpi miejsca innym. Oby Sikorskiemu za 5 lat.

#wybory #polityka #bekapisu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamenes: Ja ciągle słyszę o politycznych końcach i chyba jeszcze nie doczekałem żadnego politycznego końca. W wyborach do Sejmu pewnie uzyska jeden z najlepszych wyników w kraju jak będzie startował.
  • Odpowiedz
Ale przyznać trzeba że mieć kandydata z taką przewagą na starcie, i koncertowo to p-------ć to też trzeba mieć łeb XD

Świetna to była szefowa sztabu, nie zapomnę jej nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #polityka
michalxd21 - Ale przyznać trzeba że mieć kandydata z taką przewagą na starcie, i konc...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloColo spokojnie, ktoś doradzał by nie iść do kanału zero, by nie iść na debaty republiki, by się kompromitować w końskich. To są te ułamki procent które być może decydowały.
  • Odpowiedz
No i git. W końcu mamy prezydenta, co nie wstydzi się mieć czteropak w ręce, a nie tylko na brzuchu.
Nawrocki wygrał – czyli wygrał zdrowy rozsądek, wygrała kiełbasa z grilla, wygrała flaszka w reklamówce z Żabki. Trzaskowski? No proszę was… Ten to bardziej pasuje na wernisaż sztuki nowoczesnej, gdzie obrazy są czarne, bo “symbolizują pustkę kapitalizmu”, niż na wiejski festyn z dmuchańcem i disco polo z pendrive’a.

Bo umówmy się – prawdziwy Polak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oldjero: Żyjemy w kraju gdzie media publiczne nazywają się "TVP W Likwidacji".
Te wybory były dla Tuska do przegrania i je przegrał przez ostatnie 2 lata, obiecując praworządność a dostarczając PiS-bis.
  • Odpowiedz
#wybory #polityka

Dla bóldupiacych o tym, że ludzie z podstawowym wykształceniem wybierają prezydenta. Zgodnie z danymi GUS poziom wykształcenia w PL ciągle wzrasta. Dotyczy to np porównani ze spisów powszechnych 2011-2021. A przypominam, że taki Kwaśniewski, uznawany za najlepszego prezydenta III RP wygrał w 2000 roku w pierwszej turze. Bez poparcia proboszczy. Czyli jednak umiał tych „głupiutkich” Polaków jakoś przekonać.
mozgen - #wybory #polityka 

Dla bóldupiacych o tym, że ludzie z podstawowym wykształ...

źródło: IMG_0416

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz czeka nas speedrun Węgier. Kaczyński wie, że nie może się przed niczym cofnąć. Likwidacja wszelkich mediów o nieprawomyślnych poglądach. Całkowite przejęcie sądów i wszelkich instytucji państwowych.
Wszystko ma być podporządkowane woli wodza.
#polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybka ankieta, która odpowie wam na pytanie kto jest naprawdę debilem i niedouczonym idiotą.
Tak, wiem, Trzaskowski wcale nie jest lewakiem ale jak wystawiasz kandydata z taką łatka i liczysz, że zrobi wynik to pozdro 600.
#wybory #polityka

Co jest dla ciebie ważniejsze?

  • Prawa LGBTQIA, Ekologia, Aborcja, Mowa Nienawiści 13.0% (6)
  • Koszty życia, Bezpieczeństwo, Mocna Armia 87.0% (40)

Oddanych głosów: 46

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach