#wybory #polityka

Wygrało dobro wygrał człowiek nieskalany. Nie z bananowej rodziny który stał na bramce jak Agresywny Wojtek R.I.P.
Pomógł starszemu człowiekowi wykupić od państwa kawalerkę. Pokazał palaczom że można woreczek possać oast truć siebie i innych. Wzorowy człowiek
S I L N A P O L S K A K I B I C O W S K A K A T O L I C K
SebastianEnriqueAlvarez - #wybory #polityka

Wygrało dobro wygrał człowiek nieskalany...

źródło: temp_file7745231069460544808

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No cóż. Chyba nie ma już co liczyć na cud.

Kraj wybrał przestępcę i gangstera na prezydenta, dlatego, że uuu unia zła i geje coś tam.

Przegrała tak naprawdę Polska, a nie Trzaskowski, bo najgorsze w tym wszystkim jest nie to, jaki sort człowieka będzie zasiadał w pałacu prezydenckim, ale to, że pisowcy nie trafią do więzienia.

Kraj
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muciek112: Opowiadasz rzeczy, które przeczytałeś na paskach republiki, a które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Równie dobrze mógłbyś pisać, że USA nigdy nie wylądowało na księżycu.

Nic się w Twoim życiu nie zmieni na lepsze. Pisowcy przestępcy, którzy wmówili ci, że jakiś wróg postrzega Cię, jako gorszego, dalej będą na
  • Odpowiedz
#wybory #polityka

A teraz na spokojnie, po zaprzysiężeniu złożyć pozwy do Onetu, Wyborczej i całej masy kłamliwych mediów i jechać z nimi do spodu jako prezydent. Mam nadzieję, że Karol to zrobi.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli pisowcy przegraliby te wybory, wzięliby tą swoją izbę w SN i by anulowali, bo przegrali.

Czy jeśli pisowcy wygrają te wybory, powinniśmy anulować im te wybory, bo wygrali?

Dodatkowo dałbym im po ryju, bo jak oni wrócą, to dadzą nam.

#wybory #ankieta #polityka #bekazpisu

Anulować im i ewentualnie dać w ryj?

  • Nie, bo jest to nieładnie i niepraworządne 35.3% (12)
  • Tak, ale po ryju nie wolno, bo wtedy boli buzia 17.6% (6)
  • Tak, anulować i dać w ryj 47.1% (16)

Oddanych głosów: 34

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ish_waw: no przypominam, że pis sabotował dziś wybory totalnie, przepotężna aplikacja, bez żadnych zabezpieczeń i wypluwająca komunikaty na lewo i prawo, że KTOŚ JUŻ GDZIEŚ GŁOSOWAŁ xD
  • Odpowiedz
W sumie Nawrocki to idealny prezydent dla tego narodu: ćpuny, alkusy, cwaniaki, kibole, złodzieje i patusy. Nie będzie lepszego który to odzwierciedla ;) Chłop na swoim miejscu

#wybory #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acpiorundc: to akurat o niczym nie swiadczy zawsze tam gdzie szybko licza promuje pis
ale late poll to uwględnia, będzie roslo pod koniec trzaskowskiemu, ale nie dogoni i roznica bedzie jak w latepollu
  • Odpowiedz
A może najzwyczajniej forsowanie tematu rozliczeń, podczas gdy bez prezydenta można g---o zrobić najwyraźniej, nie było najlepszym tematem nr 1 dla koalicji rządowej podczas tego półtorej roku rządów?

#wybory #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UnikalnyLogin: za zrównanie wieku emerytalnego PO p--------o wybory w 2015. Tak mądrzy wyborcy im dali popalić że do dzisiaj każdy się boi tematu. I j---x że PiS rozkradł rezerwę demograficzna oraz że mamy najniższy przyrost naturalny od 100 lat. Witamy z powrotem w czasach populistów.

Z tymi dopłatami nawet mnie nie w------j. Wakajki kredytowe, dopłaty do kredytów, bańka, wszystko to wprowadził PiS. Ale wiadomka jeden głupi filmik na tiktoku i
  • Odpowiedz
Polacy wolą sutenera niż tęczową Polskę to naturalne

Dane z 20% obwodów:

- Karol Nawrocki 55,08%
- Rafał Trzaskowski 44,92%
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@notakjakbytotalnie_: nie zwracałem uwagi co o tam wymyślał później ale w grudniu pozwoliłem sobie tę przepowiednie zapisać, bo jakby no miałem odmienne przeczucia. Tuskoboty wy sie nigdy nie nauczycie. Mam nadzieje że chociaz pomidorówka za te kase z trollowania pojechał do uzdrowiska w polańczyku
  • Odpowiedz
drogie wykopki, nie uciekajcie w a-----l ani w inne u----i, odreagowując to w taki sposób ryzykujecie wpadnięcie w nałóg. Zaciśnijcie zęby, przełknijcie gorzką pigułkę, zajmijcie się czymś innym, pójdźcie spać. Zaakceptujcie, że wizja normalnego kraju, jaką mieliśmy przez ostatnie niespełna 2 lata, była tylko iluzją, i wracamy do trybu domyślnego, czyli k--------a, ale nie rozmyślajcie nad tym nadmiernie. Życie jest piękne, a czas ograniczony, nie pozwólcie, by uprzykrzała go wam fanatyczna prawica.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach