Eh, pamiętam czasy jak partie Korwina miały w liceach jakieś 120% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do głosowania przystąpiło 72 proc. wychowanków ogólniaka w Gorzowie i jak się okazało, większość z nich postawiła na KO, bo aż 46,3 proc. Pod nią uplasowała się Nowa Lewica z wynikiem 18,8 proc. Trzecie miejsce przypadło natomiast Konfederacji (10,3 proc.). Potem były Trzecia Droga oraz Prawo i Sprawiedliwość jako przedostanie ugrupowanie. Na partię
@meandmymonkey: powiem Ci jak to wyglada w naszej gminie. Od lat żądzili bezpartyni samorzadowcy. Z bardzo dobrym skutkiem, dlatego zawsze na nich glosowałam w wyborach samorzadowych. Burmistrz kiedys na leżał do SLD XD i nagle jak weszło pis, pan burmistrz skrecił na prawo. Teraz mamy tak, że Dworczyka nie mam tylko w lodowce. Nawet wbrew mieszkancom, zrobili nam skwer marii i lecha kaczyńskich, gdzie kazdy mieszkaniec z przyjemnoscia odlewa tam psa.
Autentycznie to jaki ten gość zaliczył upadek przez ostatnie 2 lata to jest nadal dla mnie szok. Piszę to jako były jego sympatyk, który patrzył z nadzieją na młodego ekonomistę i liczył że odmieni oblicze ultrakonserwatywnej Konfederacji na partę mniej skrajną, mniej szurską, bardziej centrową.

- Wywalił z partii najbardziej rigczowych, wolnościowych posłów (Dziambor, Kulesza)
- Ustawił swoje "demokratyczne" prawybory w zasadzie nie wiadomo po co
- Okazało się że bardziej niż
Pobierz Amatorro - Autentycznie to jaki ten gość zaliczył upadek przez ostatnie 2 lata to jes...
źródło: 2023-10-07_09h22_32
@Jariii @Trzesidzida Alkoholizm to choroba i jest ciężki zawsze w jednoznacznej ocenie. Możesz być wysoce funkcjonującym alkoholikiem, możesz być osobą pijącą niebezpiecznie itd. Tu nawet nie o to chodzi żeby mu łatkę przypiąć, ale to jest polityk - w zasadzie w czasie pracy, bo tak trzeba traktować te spotkania z wyborcami i doprowadza się do stanu gdzie ciężko mu odpowiadać na pytania.
Mirki ja nie wierze co sie odjaniepawliło, u Was taka sama sytuacja z prądem? Cena kilowatogodziny z 41gr za lipiec poszła do 71gr za sierpień po czym te matoły przysłały korektę w ramach „RZĄDOWEJ KOREKTY” na 150 zł mniej, z reklamą że dzieki tej tarczy będę płacił mniej na stałe. WYSTARCZYŁO #!$%@? NIE PODNOSIĆ O 80% CENY PRĄDU W CIĄGU MIESIĄCA. przecie to jest robienie #!$%@? z logiki. Kawy nie potrzebuję już