Nie używajcie masek pełnotwarzowych zintegrowanych z rurką. Mają dużą martwą przestrzeń oddechową co może powodować, że będziemy oddychać CO2, co może prowadzić do uduszenia.

#snorkeling #podroze
v-tec - Nie używajcie masek pełnotwarzowych zintegrowanych z rurką. Mają dużą martwą ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakaś zależność, że jakiś określony czas przed podróżą bilety na pociąg IC tanieją? Dwa dni do odjazdu. Chciałem zmienić bilet na wcześniejszą godzinę, ale to mi się nie opłaca, bo pierwotnie bilet kupiłem prawie miesiąc przed podróżą. Wymiana polega na zwrocie kwoty za bilet i kupno nowego, co mi się nie opłaca, bo teraz cena jest wyższa. Pociąg prawie pusty, bo to niedziela wielkanocna. #podroze #polska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakaś zależność, że jakiś określony czas przed podróżą bilety na pociąg IC tanieją?


@stuparevic: Nie, cena rośnie z ilością sprzedanych biletów, niezależnie od tego ile zostało czasu do odjazdu
  • Odpowiedz
75 985 + 13 + 10 = 76 008

Delikatne, spokojne jazdy "testowe" z żoną, podczas ostatniej w marcu coś kliknęło w kolanie i zaczęło boleć () Jednak dzisiejsza bardzo spokojna i leniwa przejażdżka pokazała, że mogę ostrożnie pojechać, zobaczymy jutro co z tego wyjdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #szosa #bory #borytucholskie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tl;dr koleś oszczędza jakieś 5.5k PLN na miesiąc żyjąc dość skromnie; mieszkał w barakach teraz w pokoju w mieszkaniu z 4 innymi Polakami —> 2.5k za ten pokoik; jeździ rowerem w sumie 30km do pracy w dwie strony aby przyoszczędzić; gra w ping ponga i zbiera autografy piłkarzy.
  • Odpowiedz
  • 82
@Adek92 jak czytam takie wpisy to dopiero wtedy doceniam moja pracę 8-16, piętnaście minut rowerem od mojego mieszkania. Po pracy rowerkiem na plażę (trójmiasto). Jak bym miał robaczyć za granicą i mieszkać z obcymi ludźmi za 8 k PLN miesięcznie to bym popadł w depresję
  • Odpowiedz