Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Yeahido

Yeahido

Dołączył 3 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12396
  • Znaleziska 464
  • Mikroblog 11932
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 54
Klima777
Klima777
11 godz. i 50 min temu
  • 3
#mecz
Kiedyś goat.
Klima777 - #mecz 
Kiedyś goat.

źródło: 1000001276

Pobierz

Znasz?

  • Tak 61.9% (52)
  • Nie 16.7% (14)
  • Kojarzę ale nie znam 14.3% (12)
  • Znam ale nie kojarzę 7.1% (6)

Oddanych głosów: 84

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 11 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@Klima777: Mamy tak samo na imie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
swdtgld
swdtgld
swdtgld
przedwczoraj, 20:35:41
  • 3
#mecz co bóg odbiera w predictorze, to zwraca w fantasy
swdtgld - #mecz co bóg odbiera w predictorze, to zwraca w fantasy

źródło: Screenshot 2026-06-16 at 22-33-42 FIFA World Cup Fantasy

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido przedwczoraj, 20:37:10 via Wykop
  • 0
@swdtgld: Jak to jest z kapitanem? Mozesz go zmienic teraz?
  • Odpowiedz
Yeahido
Yeahido przedwczoraj, 20:42:08 via Wykop
  • 0
@swdtgld: a sprawdz, bo da sie zmieniac podobno
  • Odpowiedz
Yeahido
Yeahido wczoraj, 05:44:57 via Wykop
  • 0
@swdtgld: zawsze coś
  • Odpowiedz
Myszerpyszer
Myszerpyszer
Myszerpyszer
przedwczoraj, 17:59:14
  • 7
#ladnapani #slodkijezu #bryska #udaboners
Myszerpyszer - #ladnapani #slodkijezu #bryska #udaboners

źródło: 56745754

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido przedwczoraj, 18:24:20 via Wykop
  • 0
@Myszerpyszer: fiu fiu takimi udami to można głowe zgnieść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xamoxx
xamoxx
11.06.2026, 21:18:45
  • 27
#mecz
XD wykopki narzekają, że trzeba w środku nocy wstawać, żeby se obejrzeć czechy z koreą, bo, olaboga, ludzie poza europą też chcą piłeczkę oglądać.
Wyobraźcie sobie co dopiero będzie w 2137 roku jak mundial będzie rozgrywany na Marsie. Marsjańska doba trwa o 40 minut dłużej więc połapanie się w terminarzu będzie graniczyło z cudem. W dodatku będziemy musieli liczyć się z opóźnieniami w transmisji, które też nie będzie stałe,
xamoxx - #mecz 
XD wykopki narzekają, że trzeba w środku nocy wstawać, żeby se obejrz...

źródło: IMG_3593

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 11.06.2026, 21:23:06 via Wykop
  • 0
@xamoxx: Nie ma szans na skolonizowanie Marsa do 2137 roku.
  • Odpowiedz
Yeahido
Yeahido 11.06.2026, 21:27:36 via Wykop
  • 0
@xamoxx: Życze mu tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
10.06.2026, 19:25:34
  • 3
Śniło mi się dzisiaj, że nawiązałem relację towarzyską z osobą płci żeńskiej, jak to w snach osobą mi nie znaną. Relacja ta nie miała żadnego podtekstu erotycznego, przypominam, że to sen. W tym śnie poprosiłem ją o numer telefonu, odrzekła, że mi nie da numeru ale żebym jej podał swój numer, jak się zastanowi to oddzwoni. I teraz pytanie: jak myślicie, oddzwoni?
#sen #pytanie trochę #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 10.06.2026, 19:27:04 via Wykop
  • 2
@dzieju41: W snach podobno jesteś tylko odtworzyć twarze ludzi których gdzieś już widziałeś, czyli z twarzy znasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

21

Nastolatka z Nowego Targu ukąsiła tak egzotyczna żmija...

Nastolatka z Nowego Targu ukąsiła tak egzotyczna żmija...

...że surowicę trzeba bylo sprowadzać z Monachium. Udało się dzięki temu uratować jego życie. Ziomeczek sam hodował tę żmiję. W mieszkaniu posiada też wiele innych gatunków egzotycznych zwierząt. Ciekawe, kto je karmił pod jego nieobecność, bo mama pewnie nie.

dict
z
rmf24.pl
dodany: 10.06.2026, 16:32:25
  • 19
  • #
    weze
  • #
    zwierzaczki
  • #
    terrarystyka
  • #
    wonsz
  • #
    smiesznypiesek
Yeahido
Yeahido 10.06.2026, 17:19:52 via Wykop
  • 6
@tomasz-grzegorczuk: No właśnie nie jest dopuszczona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Równolegle sprawę bada policja. Funkcjonariusze w mieszkaniu nastolatka zabezpieczyli dwie żmije lewantyńskie, których posiadanie w Polsce jest zabronione, ponieważ należą do zwierząt szczególnie niebezpiecznych dla życia i zdrowia ludzi.
Ich przetrzymywanie poza uprawnionymi ogrodami zoologicznymi jest niedopuszczalne - poinformował zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu podkom. Jarosław Stelmach."
Yeahido
Yeahido 08.06.2026, 22:00:15
  • 3
Robimy, robimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma
Yeahido - Robimy, robimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rydzykant
rydzykant
rydzykant
08.06.2026, 21:14:34
  • 0
#realmadryt w sumie to Mbappe chcąc się nie wracać i grać najwyżej ogranicza sobie ilość sytuacji. Trzeba mieć warunki, żeby najwięcej strzelać będąc wysuniętym, a jak mały to lepiej z głębi atakować i grać sobie na małych bocznych. Ronaldo to skumał, Messi też rekordy tak bił. W c klasie tak samo to działa. Na miejscu Mbappe nawet na prawy atak bym uciekał ze środka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 08.06.2026, 21:32:19 via Wykop
  • 1
@rydzykant: Jak on jest tak wlaściwie lewoskrzydłowym, a na siłe robią z niego 9, Cristiano z czasem się zdołał idealnie przesunąć na środek. W Realu jest Vini i dlatego musi grać na środku i nie ma innej opcji żeby ich pogodzić. Ronaldo nigdy nie był mały XD i do tego był fizycznie bestią na boisku. Jak na prawy atak? Jak on nie jest lewonożny? O czym ty piszesz XD
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
08.06.2026, 20:11:11
  • 0
Czy jest sens obstawiać mecze na Mistrzostwach Świata?

#bukmacherka #mundial

Czy jest sens?

  • Nie 45.8% (27)
  • Jeszcze jak 54.2% (32)

Oddanych głosów: 59

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 08.06.2026, 20:13:23 via Wykop
  • 2
@nieocenzurowany88: Zawsze jest 50 na 50, albo wygrasz, albo nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
07.06.2026, 20:58:17
  • 21
a czy w tym słynnym gotiku są niedźwiedzie mie ciekawi
annlupin - a czy w tym słynnym gotiku są niedźwiedzie mie ciekawi

źródło: annlupin5678940

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 07.06.2026, 20:59:25 via Wykop
  • 1
@annlupin: Nie ma. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Szczur_wodnyy
Szczur_wodnyy
07.06.2026, 12:45:41
  • 0
Macie do polecenia jakieś ciekawe/oryginalne/charakterystyczne perfumy z wyraźnym motywem przewodnim? Mam na myśli zapachy takie jak np.: Maison Margiela By the Fireplace (spalone drewno), Xerjoff Torino 21 (mięta), Acqua di Parma Mandarino di Sicilia (mandarynka). Cel jest bardziej kolekcjonerski niż wybranie czegoś do noszenia, więc łatwość noszenia, parametry itp. nie są szczególnie istotne

#perfumy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 07.06.2026, 12:50:46 via Wykop
  • 1
@Szczur_wodnyy: Ultramale gruszka, Frederic Malle the Moon malina, Nishane Ani wanilia, Sartorial Penhaligons miod.
  • Odpowiedz
Yeahido
Yeahido 07.06.2026, 18:43:50 via Wykop
  • 1
@Szczur_wodnyy: A jak chcesz zapach stajni to Zoologist - Camel
  • Odpowiedz
KwiatyZla
KwiatyZla
07.06.2026, 12:39:44
  • 2
Najgorzej jak kupicie ostra przyprawe i nie jest ostra ( ̄෴ ̄)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 07.06.2026, 12:44:58 via Wykop
  • 1
@KwiatyZla: kup sobie harisse
  • Odpowiedz
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
06.06.2026, 16:22:34
  • 11
Pani ministra Cieńkowska z wizytą u artystki ubogacającej kulturalnie Polaków. Pani artystka ma pretensje, że jej sztuka nie zarabia na siebie bo jest zbyt tania a taka wrażliwość jaką posiada powinna być doceniona przez Polaków w postaci wyższych podatków i emerytury.

#bekazpodludzi #polska #ekonomia #dej #heheszki #humorobrazkowy #z--------------a

https://www.instagram.com/reel/DZMeQzQIAbf/?hl=pl
chlopiec_kucyk - Pani ministra Cieńkowska z wizytą u artystki ubogacającej kulturalni...

źródło: emerytura-dla-artystów-v0-6c18pn2pai5h1

Pobierz
chlopiec_kucyk - Pani ministra Cieńkowska z wizytą u artystki ubogacającej kulturalni...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 06.06.2026, 16:30:28 via Wykop
  • 4
@chlopiec_kucyk: To miało kogoś przekonać do czegoś? Bo normalnych ludzi to chyba tylko ztriggerowało. Nie dowierzam, że takie pokemony tutaj rządzą.
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
06.06.2026, 15:51:56
  • 0
ktos mi powie gdzie w internecie za darmo powtorke zobacze?
mam polsat sport, ale akurat nie bedzie mnie w domu :/
#ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 06.06.2026, 16:01:35 via Wykop
  • 0
@Milegodniawszystkim: Watch wrestling eu
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
06.06.2026, 14:18:00
  • 12
Zaplusowanie wpisa w którym pisze że mi nie idzie najlepiej uważam za cieszenie się z mojego nieszczęścia i wyraz nieprzyjaźni toteż dziwią mnie nicki które widnieją na liście plusujących cóż będzie trzeba przemyśleć wykopowe przyjaźnie nom
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 06.06.2026, 14:19:11 via Wykop
  • 3
@bArrek: na wykopie nie ma przyjaciół sa tylko koledzy.
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
06.06.2026, 14:16:51
  • 0
Kto zgadnie gdzie jestem, obok jakiego NPC
#gothic
Cenwargh - Kto zgadnie gdzie jestem, obok jakiego NPC
#gothic

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 06.06.2026, 14:17:28 via Wykop
  • 0
@Cenwargh: Xardas, co wygralem?
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
06.06.2026, 11:59:21
  • 1
Wszedłem na stream Kiszaka i przed chwilą na streamie pokonał Gomeza w I rozdziale i zabrał mu wszystkie itemy xD

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 06.06.2026, 11:59:49 via Wykop
  • 1
@maciorqa: i uciek do nowego obozu
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
06.06.2026, 11:37:29
  • 16
#perfumy

Wczoraj na biwaku podbija do mnie ziomek i mówi że dostał już 6 komplementów za zapach (po chwili wpadł właśnie przy mnie następny od jakieś dziewczyny XD) i patrzy na mnie i "no dawaj co to perfumy"

No to oczywiście ja specjalista wącham, w głowie mam "znam to na bank" coś naprawdę ładnego ale nie mogę sobie przypomnieć za nic.

A
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido 06.06.2026, 11:39:29 via Wykop
  • 8
@KjatanSveisson: Co by było jakby Ultramale się psiknął. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 09.03.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking