#mecz XD wykopki narzekają, że trzeba w środku nocy wstawać, żeby se obejrzeć czechy z koreą, bo, olaboga, ludzie poza europą też chcą piłeczkę oglądać. Wyobraźcie sobie co dopiero będzie w 2137 roku jak mundial będzie rozgrywany na Marsie. Marsjańska doba trwa o 40 minut dłużej więc połapanie się w terminarzu będzie graniczyło z cudem. W dodatku będziemy musieli liczyć się z opóźnieniami w transmisji, które też nie będzie stałe,
Śniło mi się dzisiaj, że nawiązałem relację towarzyską z osobą płci żeńskiej, jak to w snach osobą mi nie znaną. Relacja ta nie miała żadnego podtekstu erotycznego, przypominam, że to sen. W tym śnie poprosiłem ją o numer telefonu, odrzekła, że mi nie da numeru ale żebym jej podał swój numer, jak się zastanowi to oddzwoni. I teraz pytanie: jak myślicie, oddzwoni? #sen #pytanie trochę #heheszki
...że surowicę trzeba bylo sprowadzać z Monachium. Udało się dzięki temu uratować jego życie. Ziomeczek sam hodował tę żmiję. W mieszkaniu posiada też wiele innych gatunków egzotycznych zwierząt. Ciekawe, kto je karmił pod jego nieobecność, bo mama pewnie nie.
"Równolegle sprawę bada policja. Funkcjonariusze w mieszkaniu nastolatka zabezpieczyli dwie żmije lewantyńskie, których posiadanie w Polsce jest zabronione, ponieważ należą do zwierząt szczególnie niebezpiecznych dla życia i zdrowia ludzi. Ich przetrzymywanie poza uprawnionymi ogrodami zoologicznymi jest niedopuszczalne - poinformował zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu podkom. Jarosław Stelmach."
#realmadryt w sumie to Mbappe chcąc się nie wracać i grać najwyżej ogranicza sobie ilość sytuacji. Trzeba mieć warunki, żeby najwięcej strzelać będąc wysuniętym, a jak mały to lepiej z głębi atakować i grać sobie na małych bocznych. Ronaldo to skumał, Messi też rekordy tak bił. W c klasie tak samo to działa. Na miejscu Mbappe nawet na prawy atak bym uciekał ze środka
@rydzykant: Jak on jest tak wlaściwie lewoskrzydłowym, a na siłe robią z niego 9, Cristiano z czasem się zdołał idealnie przesunąć na środek. W Realu jest Vini i dlatego musi grać na środku i nie ma innej opcji żeby ich pogodzić. Ronaldo nigdy nie był mały XD i do tego był fizycznie bestią na boisku. Jak na prawy atak? Jak on nie jest lewonożny? O czym ty piszesz XD
Macie do polecenia jakieś ciekawe/oryginalne/charakterystyczne perfumy z wyraźnym motywem przewodnim? Mam na myśli zapachy takie jak np.: Maison Margiela By the Fireplace (spalone drewno), Xerjoff Torino 21 (mięta), Acqua di Parma Mandarino di Sicilia (mandarynka). Cel jest bardziej kolekcjonerski niż wybranie czegoś do noszenia, więc łatwość noszenia, parametry itp. nie są szczególnie istotne
Pani ministra Cieńkowska z wizytą u artystki ubogacającej kulturalnie Polaków. Pani artystka ma pretensje, że jej sztuka nie zarabia na siebie bo jest zbyt tania a taka wrażliwość jaką posiada powinna być doceniona przez Polaków w postaci wyższych podatków i emerytury.
Zaplusowanie wpisa w którym pisze że mi nie idzie najlepiej uważam za cieszenie się z mojego nieszczęścia i wyraz nieprzyjaźni toteż dziwią mnie nicki które widnieją na liście plusujących cóż będzie trzeba przemyśleć wykopowe przyjaźnie nom
Wczoraj na biwaku podbija do mnie ziomek i mówi że dostał już 6 komplementów za zapach (po chwili wpadł właśnie przy mnie następny od jakieś dziewczyny XD) i patrzy na mnie i "no dawaj co to perfumy"
No to oczywiście ja specjalista wącham, w głowie mam "znam to na bank" coś naprawdę ładnego ale nie mogę sobie przypomnieć za nic.
Kiedyś goat.
źródło: 1000001276
PobierzZnasz?