via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
@Aseru: teraz to już nawet miejscowi nie będą wiedzieli o co chodzi xD

Pamiętam jak służbowo co chwilę do Poznania jeździłem,jak otworzyli nowy dworzec. Moment w którym padał komunikat że pociąg zostanie podstawiony na inny tor to moment w którym rozgrywały się prawdziwe ludzkie tragedie xD
  • Odpowiedz
Lokalizacja stadionu top. W ogóle cały ten kompleks jest imponujący. Stadion, dwie hale, obok Fala, Zoo z orientarium, park. Ciekawa przestrzeń.
  • Odpowiedz
Mecz Katowice był i mi się pociągi p------y, bo podstawili dla kibiców specjalnie oddzielny i ten co miał być przyjechał od razu po ich starcie ze spóźnieniem 20 minut ale skąd mógłbym wiedzieć, jeszcze dali jakąś boomerską lokomotywę co w ogóle nie poznałem, eh
#katowice #pociagi #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@choochoomotherfucker: Koniec końców kupiłam na intercity. Chociaż tam też były cyrki, bo strona jest fatalnie skonstruowana. Plusik dostają za sporą zniżkę - zapłaciłam aż połowę mniej ( ͡ ͜ʖ ͡). Pewnie to taka rekompensata za w---w jaki człowiek przeżywa kupując bilety
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To ok jak mój pociąg ma TLK końcówkę 102 a na bilecie mam TLK 103? Inne dane są w porządku, to dobry peron xd #pociagi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@white142: w TLK jest lipa, bo masz po 3 miejsca do leżenia po obu stronach, w IC dostajesz pościel i masz 4 kuszetki na przedział
  • Odpowiedz