via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piffko1104: Panie ja nie jestem żaden historyk, tylko janusz militariów i historii. Niestety nie wiem lecz warto zapytać na tagach historia, książki itp. Może tam dostaniesz odpowiedź.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@e_mati: yep, zrobilem kiedys podobnie tylko uzywajac skype, oczywiscie nie dostalem konkretnej odpowiedzi (pytalem ile wczesniej podstawiany jest sklad na stacji poczatkowej)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cryptonerd_io: tak. Cena za miejsce bez gwarancji miejsca siedzącego w I klasie jest taka sama jak z gwarancją.

I tak. Ludzie jeżdżą na potęgę obecnie i miejsc brakuje, a IC musi sprzedawać bilety ponad 100% miejsc ze względu na to że przejazdy są dotowane
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Daj Pan spokój, już nie wiem z jakim wyprzedzeniem trzeba kupować te bilety. W poniedziałek kompletnie nie ma miejsca w żadnym pociągu na trasie Katowice - Poznań. Ale faktycznie - długi weekend oraz mnóstwo chętnych robią robotę.
  • Odpowiedz
Miałem kiedyś kolegę, który bardzo mocno przeklinał... któregoś dnia powiedział "patrz, ku...a", a ja mu na to "nie mów tam brzydko".

Ogólnie powalona akcja. Miał na imię Romek.

Innym razem spotkałem dziewczynę i jadła grapefruita w pociągu. Tutaj imienia nie znam (wstydziłem się zapytać).

Powoli
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś problem w przewozie rowerów obecnie w przewozach regionalnych? Czy jak kupię bilet z rowerem to mam pewność że wpuszcza mnie z nim?
#rower #pociagi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś problem w przewozie rowerów obecnie w przewozach regionalnych? Czy jak kupię bilet z rowerem to mam pewność że wpuszcza mnie z nim?

#rower #pociagi


@alteron: nie wiem jak polregio, ale w InterCity jak najbardziej można kupić w kasie bilet, otrzymać zapewnienie że można w tym pociągu przewozić rowery, po czym 5 min później nie zostać wpuszczonym do pociągu, bo nie ma w nim
  • Odpowiedz
#niemcy #pociagi #heheszki
Jeśli chcecie poczuć w jakim absurdalnym świecie żyjemy to wystarczy się przejechać pociągiem z Polski do Niemiec.
Poznań - Berlin - 2 godziny razem jedziemy, wszystko elegancko, przekraczamy granicę ciągle w tym samym gronie: COVIIIIID, MASECZKIIII ZAKŁADAMY XDDDD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czyznaszmnie: Cóż, dziękuje że mnie poprawiłeś. Cieszę się że mogę się czegoś nowego nauczyć od mądrzejszych ode mnie. To co ja napisałam było wyłącznie odzwierciedleniem tego czego uczą nas na kursach i pouczeniach i najwyraźniej mija się to z prawdą.
Ale dzięki jeszcze raz :)
  • Odpowiedz