Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Pociąg Kolei Małopolskich zderzył się z ciężarówką

W Przesławicach w powiecie miechowskim na przejeździe kolejowym doszło do zderzenia pociągu Kolei Małopolskich z samochodem ciężarowym. W internecie pojawiło się nagranie. Wynika z niego, że w momencie uderzenia samochód ciężarowy nie poruszał się, tylko stał na przejeździe. Wideo w powiązanych.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
6
Pociąg Kolei Małopolskich wjechał w naczepę wypełnioną rzepakiem [FILM

Pociąg Kolei Małopolskich relacji Kraków – Sędziszów wjechał w naczepę samochodu ciężarowego wiozącą rzepak. Dlaczego ciężarówka nie zjechała z przejazdu? To wyjaśni policyjne śledztwo i Państwowa Komisja Badania Wypadków Kolejowych.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
15
Kolejarz UZ nagrodzony przez prezydenta Ukrainy

Mimo ostrzału i śmierci żony, kontynuował ewakuację mieszkańców Ukrainy z rejonów ogarniętych wojną. Jego zaangażowanie docenił prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, który uhonorował konduktora Anatolija Babichewa nagrodą „Національна легенда України” (Narodowa Legenda Ukrainy).
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
1
UZ zainstalowała na stacji w Charkowie system kontroli bagażu

Ukrzaliznytsia wzmocniła środki bezpieczeństwa na stacji kolejowej w Charkowie. W związku z wprowadzeniem godziny policyjnej w obwodzie charkowskim, UZ zaleca pasażerom rezygnację z podróży pociągami. W Ukrainie trwa 180 dzień. wojny.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
22
Pociągi tylko dla wytrwałych. Bez klimatyzacji, przepełnione i opóźnione

Mijające wakacje mocno powiększyły grono pasażerów sfrustrowanych dojazdami na wczasy koleją. Zwłaszcza tych, dla których podróż z powodu licznych niedogodności
z- 5
- #
- #
- #
- #
- 1
Czemu PKP Intercity jest takie słabe w stosunku do regio?
Serio regio to ładne pociągi cisza, bezprzedziałowe, a PKP Intercity przedziałowe, okno się nie zamyka xD
#pociagi
- 1
Serio regio to ładne pociągi cisza, bezprzedziałowe,
@jmuhha: jest to uzależnione od województwa, dodatkowo to nie są ładne pociągi regio tylko województwa które udostępniło je do regio
6
Podróż pociągiem w całkowitej ciszy nie tylko w Pendolino
Kolejarze zamierzają wprowadzić Strefy Ciszy w kolejnych pociągach krajowych. Obecnie takie przedziały spotkamy tylko w składach Pendolino. We wrześniu dołączą do nich pociągi Stadler Flirt oraz Pesa Dart na terenie całego kraju. Uruchomiono już przedsprzedaż biletów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
150 zł za bilet dałam
Co to ma być (╯°
- 3
- 4
PS nie na vagonweb cz nie było zestawienia.
@Kuusamo: bocznica.eu jak coś
No zajebiste miejsce przy oknie. Naprawdę zajebiste.
jak coś - to tylko oznaczenie z której strony się siedzi i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 8
6
Młoda kobieta wtargnęła pod pociąg. W akcji śmigłowiec LPR

Małopolscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku w Rudawie. Pod pociąg wtargnęła młoda kobieta. Z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Kupiłam sobie teraz bilet przez internet i dostałam taki bez gwarancji miejsca siedzącego
Teraz mam stać między wagonami i będzie to ok? Nikt nie będzie kazał mi s--------ć? Każde miejsce jest już zarezerwowane?
Przepraszam że pytam
#pociagi #pytanie
- 26
Teraz mam stać między wagonami i będzie to ok? Nikt nie będzie kazał mi s--------ć
@jutronaobiadznowuryz: możesz siadać na dowolnym miejscu w twojej klasie (czyli zapewne drugiej) do czasu aż ktoś cie wyrzuci bo ma rezerwacje na to miejsce
stanie między wagonami nie jest zbyt komfortowe, lepiej zająć miejsce gdzieś w przejściu w wagonie
- 37
"Już zwalniam miejsce, mam bilet bez gwarancji miejsca bo wszystkie byly już zajęte. Do tej pory bylo wolne więc usiadłem. Proszę."
Nie masz za co przepraszać więc nie wpędzaj się w poczucie winy niepotrzebnie.
61
Zmierzch Lokomotyw czekających na pocięcie - Szczecin Port Centralny

Gdy ostatnio jechałem pociągiem relacji Szczecin Główny do Kołobrzegu zobaczyłem, że na stacji Szczecin Port Centralny w rządku stoją odstawione lokomotywy. Zapewne przeznaczone do pocięcia. Szkoda staruszek które swoje przeżyły. Musiałem tam przyjechać i je nagrać do swojej kolekcji....
z- 25
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 0
Obok wieża ciśnień która została odbudowana w 1951 roku i zaopatrywała w wodę węzeł kolejowy aż do lat 70.
#slask #katowice #kolej #pociagi #intercity #pendolino #wiezacisnien #wiezawodna
źródło: comment_166098324946gErHwNCGWqNiayAeePi4.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 2
- 0
źródło: comment_166097238622iwovmUr3nhqZRbZz4o3J.jpg
Pobierz- 0

















źródło: comment_1661172151XLsZRe2RNcTjfSkPEYcUps.jpg
Pobierz