Mirki jechał ktoś z Was jakąś dłuższą trasę pociągiem bez gwarancji miejsca do siedzenia? Czeka mnie podroz z Krakowa do Gdyni, w TLK nie ma miejsc, a mi szkoda 225zl na #pendolino . Czy istnieje cień szansy ze będzie się dało usiąść chociaz na dwie godziny albo rozłożyć wygodnie gdzieś na korytarzu? :D Bo 7 godzin to jednak sporo. Nie wiem czy ryzykować. Ale z drugiej strony stówa piechotą nie
asadasa - Mirki jechał ktoś z Was jakąś dłuższą trasę pociągiem bez gwarancji miejsca...

źródło: comment_1661172151XLsZRe2RNcTjfSkPEYcUps.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asadasa: wolisz przez 7h być traktowany jak zwierzę, za kilka piw. Nie cierpię tego robactwa zalegającego po korytarzach, gdy już muszę jechać pociągiem.
  • Odpowiedz
@asadasa: czasami po prostu trzeba wejść, wyjść z pociągu, pójść do toalety. Są miejsca gdzie pendolino nie jeździ. Korzystają nie ludzie, zwierzęta. Dlatego was tak pkp traktuje, taki standard usługi, opóźnienia, syf, itd, bo na to pozwalacie. Podchodzisz do kasy i prosisz, daj, daj bilet 80 zł tańszy, będę leżał w syfie w korytarzu wiele godzin, dam się potraktować jak robak, dam się deptać wsiadający,. wysiadającym, przechodzącym, byle jakieś grosze
  • Odpowiedz
Ja pierdziele

Czemu PKP Intercity jest takie słabe w stosunku do regio?

Serio regio to ładne pociągi cisza, bezprzedziałowe, a PKP Intercity przedziałowe, okno się nie zamyka xD

#pociagi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio regio to ładne pociągi cisza, bezprzedziałowe,


@jmuhha: jest to uzależnione od województwa, dodatkowo to nie są ładne pociągi regio tylko województwa które udostępniło je do regio
  • Odpowiedz
Ja pierdziele jadę 1 klasa pociągiem a tu klimy nie ma

150 zł za bilet dałam

Co to ma być (°
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PS nie na vagonweb cz nie było zestawienia.


@Kuusamo: bocznica.eu jak coś

No zajebiste miejsce przy oknie. Naprawdę zajebiste.


jak coś - to tylko oznaczenie z której strony się siedzi i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam autyzm nie mieszkam w polsce i nigdy nie jeździłam pociągiem TLK
Kupiłam sobie teraz bilet przez internet i dostałam taki bez gwarancji miejsca siedzącego
Teraz mam stać między wagonami i będzie to ok? Nikt nie będzie kazał mi s--------ć? Każde miejsce jest już zarezerwowane?
Przepraszam że pytam
#pociagi #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz mam stać między wagonami i będzie to ok? Nikt nie będzie kazał mi s--------ć


@jutronaobiadznowuryz: możesz siadać na dowolnym miejscu w twojej klasie (czyli zapewne drugiej) do czasu aż ktoś cie wyrzuci bo ma rezerwacje na to miejsce

stanie między wagonami nie jest zbyt komfortowe, lepiej zająć miejsce gdzieś w przejściu w wagonie
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz: na Twoim miejscu bym tak powiedział:

"Już zwalniam miejsce, mam bilet bez gwarancji miejsca bo wszystkie byly już zajęte. Do tej pory bylo wolne więc usiadłem. Proszę."

Nie masz za co przepraszać więc nie wpędzaj się w poczucie winy niepotrzebnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Pendolino jako EIP1401 ( relacji Warszawa Wschodnia - Gliwice) wjeżdża na peron pierwszy stacji Katowice.

Obok wieża ciśnień która została odbudowana w 1951 roku i zaopatrywała w wodę węzeł kolejowy aż do lat 70.

#slask #katowice #kolej #pociagi #intercity #pendolino #wiezacisnien #wiezawodna
sylwke3100 - Pendolino jako EIP1401 ( relacji Warszawa Wschodnia - Gliwice) wjeżdża n...

źródło: comment_166098324946gErHwNCGWqNiayAeePi4.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FrankJUnderwood: kiedys naliczylem prawie 150 wagonow, ostatnio juz nie licze ale jechal sklad ktory mial dodatkowa lokomotywe w srodku, takiego dlugiego jeszcze nie widzialem... 15 minut czekania bo przez miasta jada wolno..
  • Odpowiedz