siema. orientujecie się, czy jest możliwość kupna biletu na przewóz roweru u konduktora w pociągu? na pkp pokazuje mi ze nie ma już miejsc, ale ostatnio to samo pokazywali, a połowa wagonu rowerowego była pusta.
#rower #pkp #pociagi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dojeżdżam pn-pt pociągiem intercity Cracovia, to jest jakiś żart w ciągu ostatnich 30 dni pociąg był opóźniony "tylko" 28 razy, zwykle opóźnienie wynosi +/- 40 minut, czyli dojeżdżając 20 razy tym pociągiem straciłem 800 minut to jest 13 godzin życia których nikt mi nie odda a intercity śmieje mi się w ryj bo opóźnienia mniejsze niż 60 minut hehe ¯_(ツ)_/¯ #pkp #pociagi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szybkalada: pozew cywilny o celowe wprowadzenie klienta w błąd. Jeśli przekazują informacje o czasie prxejazdu, który w 90% jest dłuższy to niech go oficjalnie zmienią. Zacznij od RPO, potem możesz przez net złożyć pozew, masz czas spokojnie podczas jednej przejażdżki to ogarniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Świetny film na temat problemu wykluczenia komunikacyjnego. Jeśli miałbym wskazać największe wady Polski to właśnie rozwalenie transportu publicznego (kolejowego i autobusowego) oraz chaos przestrzenny są największymi z nich. Poza tym kosztują nas ogromne pieniądze. Może te problemy przebiją się wreszcie do szerszej debaty

"A developed country is not a place where the poor have cars. It's where the rich use public transportation" - Gustavo Petro

#urbanistyka #autobusy #
aei9077 - Świetny film na temat problemu wykluczenia komunikacyjnego. Jeśli miałbym w...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wszystko przez to że mamy zaadaptowaną jeszcze z komuny manie mieszkania na wsi


@igik1234: mania mieszkania na wsi zwana też "12k/m2 w mieście" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym jesteś w błędzie bo odsetek ludzi mieszkających na wsi jest znacznie wyższy. A jeśli weźmiemy pod uwagę też małe miasta (które w istocie niewiele się od wsi różnią jeśli chodzi o perspektywy) to już w ogóle mówimy
  • Odpowiedz