Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wladdan
wladdan

wladdan

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22459
  • Znaleziska 2014
  • Mikroblog 20445
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
Bandurek
Bandurek
17 godz. i 50 min temu
  • 4
Olaboga ... Niemce mnie bijoOoo ! #heheszki
Bandurek - Olaboga ... Niemce mnie bijoOoo ! #heheszki

źródło: 1000013085

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 16 godz. temu via Wykop
  • 1
@sEB-q: ale fikołek ;)) tak oni go pobili bo niósł plastikowego jezuska ;)
  • Odpowiedz

22

Akcja Demokracja i Kocjan jednak żyją z naszych podatków

Akcja Demokracja i Kocjan jednak żyją z naszych podatków

Prawie pół bańki z naszych pieniędzy

b4994
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 00:16:28
  • 2
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
wladdan
wladdan
wladdan 12.06.2026, 05:51:36 via Wykop
  • -4
400 tysięcy afera na miarę KO :) czyli zaledwie 0,04 Sasina mirek oburzony ;)
400 milinów na Rydzyka czyli 4 Sasiny, mirek przespał.
2-3 mln na ludzi powiązanych z Ordo Iuris czyli 0,3 Sasina mirek przespał ;)
Jak to w tej Waszej książeczce było ;)
„…Czemu widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz…”
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
11.06.2026, 17:01:17
  • 273
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 11.06.2026, 17:11:31 via Wykop
  • 99
@elo345: jak można się merytorycznie odnieść do tego co prezes z nowogrodzkiej mu rozkazał ;)
  • Odpowiedz
PalMusic
PalMusic
PalMusic
11.06.2026, 11:07:51
  • 2
Ty: Czekasz na normalny mecz w Ekstraklasie.
Internet: Wypuszcza podziemny, gejowski rap-diss na stolicę, gdzie 10 tysięcy chłopa robi oprawę „You win UEFA” i ściąga gacie na trybunie XD

Tekst o „wchodzeniu głęboko w kolegów” i akcja z reporterem-exem piłkarza Michała to jest czyste złoto. Czegoś tak abstrakcyjnego i wulgarnego dawno nie słyszałem. Link podrzucam niżej, zanim warszawski ból dpy zbanuje to z internetu.

#mecz #heheszki #humor #polskirap
PalMusic - Ty: Czekasz na normalny mecz w Ekstraklasie.
Internet: Wypuszcza podziemny...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 11.06.2026, 11:37:26 via Wykop
  • 0
@pal95: bo podoba się tylko gejom z wiochy ;)
  • Odpowiedz
sameowoce
sameowoce
10.06.2026, 10:57:06
  • 6
#memy #humorobrazkowy #heheszki #gdynia #sztukanowoczesna
sameowoce - #memy #humorobrazkowy #heheszki #gdynia #sztukanowoczesna

źródło: IMG_6843

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 10.06.2026, 13:02:22 via Wykop
  • 0
@kawior2007: a to on nie za free stawia te rzeźby tak jak banksy?
  • Odpowiedz
wladdan
wladdan
wladdan 10.06.2026, 16:56:18 via Wykop
  • 1
@kawior2007: https://gdynia.naszemiasto.pl/nowa-rzezba-tewu-stanela-w-gdyni-kobieta-ze-skweru-kosciuszki-zapowiedzia-festiwalu-sny-o-gdyni/ar/c13p2-29069183
  • Odpowiedz
lukenzi
lukenzi
08.06.2026, 13:21:30
  • 1
Może komuś oscypka z AliExpress

#heheszki
lukenzi - Może komuś oscypka z AliExpress 

#heheszki

źródło: IMG_7287

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 08.06.2026, 13:35:01 via Wykop
  • 0
@lukenzi: jest też na aledrogo

https://allegro.pl/produkt/ser-z-gor-wedzone-srednie-krowi-golka-2x245g-schronisko-bukowina-927dece9-e0b0-41a2-9160-50a8e56cc3e3?offerId=18151647153
  • Odpowiedz
fairchild
fairchild
03.06.2026, 15:18:15
  • 1
#tusk #polityka #muzyka #heheszki
ale na perełkę natrafiłem xD
wpada w ucho.
https://www.tiktok.com/@czarnobrody82/video/7645409333139737888?is_from_webapp=1&sender_device=pc
fairchild - #tusk #polityka #muzyka #heheszki
ale na perełkę natrafiłem xD
wpada w uc...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 03.06.2026, 16:01:53 via Wykop
  • 0
@dominowiak: jeszcze się podnieca ze perełka ;)

@fairchild Ile wiosen liczysz dzieciaku?
  • Odpowiedz
wladdan
wladdan
wladdan 05.06.2026, 16:46:57 via Wykop
  • 0
@fairchild: szczerze wątpię skoro taki shit jest dla Ciebie perełką i używasz xd
  • Odpowiedz
beriam
beriam
04.06.2026, 09:48:52
  • 34
ᕦ(òóˇ)ᕤ

#humorobrazkowy
#heheszki
#bekazkatoli
#mikrokoksy
beriam - ᕦ(òóˇ)ᕤ

#humorobrazkowy 
#heheszki
#bekazkatoli
#mikrokoksy

źródło: 6427

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 04.06.2026, 10:09:29 via Wykop
  • 2
@beriam: 40 dni postu na pustyni ;)
  • Odpowiedz
mocarnyknur
mocarnyknur
04.06.2026, 07:20:33
  • 8
#heheszki

Pogańskia młodzież

To już 13 lat
mocarnyknur - #heheszki

Pogańskia młodzież 

To już 13 lat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 04.06.2026, 07:33:11 via Wykop
  • 1
@mocarnyknur: my chcieliśmy jak co czwartek zagrać dzisiaj ;) ale szkoła gdzie gramy się nie zgodziła bo BC ;)
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
09.05.2026, 19:17:21
  • 9
#heheszki #humorobrazkowy #memy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: f7306c1958003e9f3147ef0a369ad83c8c753610a81b67de6bc26a06f43afb47,w800

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 10.05.2026, 05:47:22 via Wykop
  • 0
@Lucini: to chyba dobrze że ruskich wyzywają od onuc ;)
Skąd znasz język polski ?
  • Odpowiedz
wladdan
wladdan
wladdan 18.05.2026, 11:26:22 via Wykop
  • 0
@Lucini: skoro taki z Ciebie Polak z Polski to dlaczego nie potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną ?
  • Odpowiedz
wladdan
wladdan
wladdan 30.05.2026, 13:29:29 via Wykop
  • 0
@Lucini: ładnie się tu Pan przedstawił nam ;)
Widać od razu ze trzy klasy w musrańsku skończone ;))
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
28.05.2026, 05:33:23
  • 8
#heheszki #polityka
Afrobiker - #heheszki #polityka

źródło: 1000006678

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 28.05.2026, 05:53:13 via Wykop
  • 0
@ChaoticNeutralGodd: nie głosujesz a wolisz Petru od Tuska ;)
Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski?
  • Odpowiedz
wladdan
wladdan
wladdan 28.05.2026, 08:45:42 via Wykop
  • 0
@ChaoticNeutralGodd: ja tez nie rządziłem ;) wybierz mnie ;)
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
28.05.2026, 05:10:18
  • 88
Poznajcie Cezarego Ruchniewicza, ortopedę z Żar (woj. lubuskie). Wybitny agent xDD
Nie chcę więcej słyszeć, że to są tylko jednostkowe przypadki. Praktycznie non stop pojawiają się w internecie kolejne dowody na cebulactwo polskich lekarzy albo przykłady aroganckich konowałów.
#lekarz100k #konowalposting #heheszki #zary
Lolenson1888 - Poznajcie Cezarego Ruchniewicza, ortopedę z Żar (woj. lubuskie). Wybit...

źródło: 3C3EF1DA-DD56-4F81-AD9F-5D809F26B93A

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 28.05.2026, 05:28:57 via Wykop
  • 15
@Lolenson1888: wyrabiasz sobie opinie o ludziach na podstawie tylko negatywnych opinii w necie ;)
Brawo 🙌
  • Odpowiedz
zielona-rzapka
zielona-rzapka
22.05.2026, 13:43:26
  • 3
#heheszki
zielona-rzapka - #heheszki

źródło: 1000004842

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 22.05.2026, 16:40:44 via Wykop
  • 1
@zielona-rzapka: boki zrywać… nie rób tego więcej.
  • Odpowiedz

0

Wyjątkowo celny rzut

Brazylijska kobieta wykazała się wyjątkową celnością w rzucie klapkiem

Badmadafakaa
z
sadol.pl
dodany: 18.05.2026, 07:22:20
  • 2
  • #
    heheszki
wladdan
wladdan
wladdan 18.05.2026, 07:35:20 via Wykop
  • 0
Wyjątkowo to na tym filmie nic nie widać … ktoś go nakręcił nikią 3310 :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Misio_Pysio1
Misio_Pysio1
13.05.2026, 01:29:06
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 13.05.2026, 07:14:21 via Wykop
  • 1
@Muszewymyslec2:
Emily Pallini, Włoska Influencerka.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
13.05.2026, 06:24:37
  • 20
#polityka #trump #usa #heheszki #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow

Pomarańczowa Morda postanowił pomóc swoimi cytatami w kampanii wyborczej Demokratom XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 13.05.2026, 07:02:57 via Wykop
  • 6
@Kempes: przynajmniej nie skłamał ;))
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
12.05.2026, 12:50:33
  • 128
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 12.05.2026, 13:06:11 via Wykop
  • 0
@SlowSnake: ale p----------o … dzisiejsza młodzież w latach 90 tych by wisiała w lesie :)
Tak ma ponad 40 lat i piszę „kiedyś to było” ;)
Praca to był przywilej, nie było minimalnej … za to była średnia o której każdy marzył.
Ze znajomych prawie każdy ma swoje m2.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
10.05.2026, 23:05:58
  • 10
#heheszki #horsepill
Matka: nie chce konia
Matka z koniem po tygodniu:
splinter96 - #heheszki #horsepill
Matka: nie chce konia
Matka z koniem po tygodniu:

źródło: 1000027196

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 11.05.2026, 06:28:19 via Wykop
  • 0
@talmudyczny_triumfalizm: https://vm.tiktok.com/ZNRsb4r64/
  • Odpowiedz
Ko_Otu
Ko_Otu
06.05.2026, 12:04:45
  • 2
Ale dziś mi mój szef łeb rozwalił. Generalnie pracuje w firmie ryb i owoców morza, pewnie znacie towar z półek marketowych więc nie powiem więcej ale nie o tym.
Jako że nie ma wyjścia to musimy kupować ryby od ruskich, szef mój ma założonego telegrama i sobie tam z tymi ruskimi gada o różnych rzeczach. Nie byłoby w tym nic szczególnego ale muszę się z wami podzielić jaka miniaturkę sobie p--------ł, no
Ko_Otu - Ale dziś mi mój szef łeb rozwalił. Generalnie pracuje w firmie ryb i owoców ...

źródło: 1000018458

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 06.05.2026, 14:26:38 via Wykop
  • 0
@Ko_Otu: kacapy łowią mirunę ?
  • Odpowiedz
wladdan
wladdan
wladdan 08.05.2026, 20:07:17 via Wykop
  • 0
@Ko_Otu: ok z tym się zgodzę ale co to ma wspólnego z miruną, która:
„… Zasiedla chłodne wody południowo-zachodniego Pacyfiku, głównie wokół Nowej Zelandii oraz południowych wybrzeży Australii i Ameryki Południowej (Chile, Argentyna)...”
  • Odpowiedz
wladdan
wladdan
wladdan 09.05.2026, 18:06:37 via Wykop
  • 0
@Ko_Otu: Panga to chyba raczej z tych filmików że w ściekach Azji jest hodowana.
To chyba ludzi odstraszyło ;)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
04.05.2026, 17:05:09
  • 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladdan
wladdan
wladdan 04.05.2026, 17:57:51 via Wykop
  • 1
@Grzesiok: leċ w gorące
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.11.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.08.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking