Co dzisiaj na nadgarstkach?
Skończyłem niedawno pielgrzymkę na japońskiej wyspie Shikoku (pisałem o niej tutaj) więc stwierdziłem, że muszę sobie z tej okazji sprawdzić jakiś prezent. Myślałem chwilę o Seiko albo Grand Seiko, ale ostatnio u ze 2 Mirków tutaj zobaczyłem takiego retro Casio i stwierdziłem, że muszę go mieć. Plus taki, że jednak jest zdecydowanie tańszy od Grand Seiko :) Pozdro z Osaki.
#kontrolanadgarstkow #casio #
Skończyłem niedawno pielgrzymkę na japońskiej wyspie Shikoku (pisałem o niej tutaj) więc stwierdziłem, że muszę sobie z tej okazji sprawdzić jakiś prezent. Myślałem chwilę o Seiko albo Grand Seiko, ale ostatnio u ze 2 Mirków tutaj zobaczyłem takiego retro Casio i stwierdziłem, że muszę go mieć. Plus taki, że jednak jest zdecydowanie tańszy od Grand Seiko :) Pozdro z Osaki.
#kontrolanadgarstkow #casio #













Gdzie znajdę darmowy strumyk działający poza Polską bez vpn?