@Fifth_Element: Czaje się od dłuższewgo czasu na coś podobnego bo domowy piekarnik na 250 stopni to już dla mnie za mało i chyba sobie coś takiego sprawie zanim wyciągnę kopyta
@Fifth_Element: Niedawno kupiłem taki stówkę taniej. Wcześniej poczytałem trochę poradników w internecie i zaraz po zakupie odłączyłem jeden z termostatów a drugi przestawiłem aby piecyk osiągał temperaturę powyżej 400 stopni. Wszystko zgodnie z dyrektywami członków Klubu Miłośników Pizzy. Sprawdziły się też ich słowa mówiące, że teraz będzie mi palił spód ciasta a góra nie zdąży się w tym czasie upiec. Mogłem przełożyć dolną grzałkę do góry lub kupić jedną mocniejszą,
@geuze: nie no bez przesady sam jestem tam od paru dni i widać że to są ludzie z mocną zajawką mocno wykraczającą po za samą pizzę a szerokopojete wypieki.
@aphen: postanowiłem, że pobawię się z tym sam i kupiłem prostą grzałkę do modelowania 140cm 1300W (Gwarant Częstochowa), około 70zł z przesyłką. Wydrukowałem sobie szablon gięcia i metodą prób i błędów mniej więcej pozaginałem ją. Nie wrzucę fotki bo nie wygląda zbyt pięknie, ale pizza jest równomiernie dopieczona ( ͡°͜ʖ͡°) Oprócz tego wydałem kilkadziesiąt złotych na matę izolującą termicznie górną kopułę aby ciepło nie
@aphen: Może nie jestem jakimś wybitnym koneserem ale piekąc ją w piecyku zbliżyłem się do pizzy jaką znam z prawdziwych włoskich pizzerii. Jest odczuwalna różnica. Jakby nie patrzeć pieczesz ją znacznie krócej w zdecydowanie wyższej temp. Ciasto się ładnie dopieka, a jednocześnie składniki na górze nie przypalają się na wiór
Ma ktoś taki piec do #pizza ?
Niby osiąga >400 stopni, picka w 3 minuty. Sama cena też 400zł.
Ja sam mam kamień szamotowy. Fajny, ale szukam czegoś innego.
#gotujzwykopem
źródło: comment_1584302086DUYlh0AG8LYERwTGTWmQon.jpg
PobierzWcześniej poczytałem trochę poradników w internecie i zaraz po zakupie odłączyłem jeden z termostatów a drugi przestawiłem aby piecyk osiągał temperaturę powyżej 400 stopni.
Wszystko zgodnie z dyrektywami członków Klubu Miłośników Pizzy. Sprawdziły się też ich słowa mówiące, że teraz będzie mi palił spód ciasta a góra nie zdąży się w tym czasie upiec.
Mogłem przełożyć dolną grzałkę do góry lub kupić jedną mocniejszą,
@konmac: jestem tam od kilku dni, klimat jak na elektrodzie, ale rady przydatne XD
Oprócz tego wydałem kilkadziesiąt złotych na matę izolującą termicznie górną kopułę aby ciepło nie