#koronawirus #pizza #gorzkiezale
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 1
chciałbym tylko z tego miejsca splunąć na wszystkich, którzy masowo wykupują drożdże HA TFUU na was przez was nie zjem dziś pizzy
#koronawirus #pizza #gorzkiezale
#koronawirus #pizza #gorzkiezale
Brak kamienia, mąka 550, końcówka sera. Ale czego człowiek nie zrobi jak się pitcy chce.
#pizza #gotujzwykopem
#pizza #gotujzwykopem
źródło: comment_1585090741sopBTbEStSzabssLoCv0sj.jpg
Pobierz@ierospap: alez piekna
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 17
@ierospap: takie zdjęcia nie powinny być udostępniane! Toż to znęcanie się nad innymi takim pięknym widokiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 6
- 2
@Powuyo: @ColdTurkey: tu macie jeszcze inna. Przy pierwszej nie wyszło mi wyrabianie
źródło: comment_1585081281FF9wRQ9ymHhGNNirTuDJUE.jpg
Pobierz#pizza
Mirki jakie ciasto polecacie na pizzę mega cienka ? Możecie wrzucić link ?
Mirki jakie ciasto polecacie na pizzę mega cienka ? Możecie wrzucić link ?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 40
- 11
@gumpa_bobi: nie odgrzewana pizza jest lepsza
- 22
#pizza
Mirki. Chyba nastał ten moment.
Mówią, że prawdziwe życie zaczyna się powyżej 250 stopni celc. i muszę się z tym zgodzić bo apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Myślę, że mogę z całą pewnością przyznać, że dobrnąłem do tego magicznego momentu, w którym nastąpi przesiadka na większą moc grzewczą, a co za tym idzie pora na zakup nowego sprzętu do pieczenia pizzy :D
Cel obrany na 400 stopni w zwyż - moc i
Mirki. Chyba nastał ten moment.
Mówią, że prawdziwe życie zaczyna się powyżej 250 stopni celc. i muszę się z tym zgodzić bo apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Myślę, że mogę z całą pewnością przyznać, że dobrnąłem do tego magicznego momentu, w którym nastąpi przesiadka na większą moc grzewczą, a co za tym idzie pora na zakup nowego sprzętu do pieczenia pizzy :D
Cel obrany na 400 stopni w zwyż - moc i
źródło: comment_1584991013ySE2OuAV3dnEu9I99Hw8Wq.jpg
Pobierz- 2
@sorasill: wlasnie ta cena mnie zastanawia. Gdzies z tylu glowy nam mysl, ze dobry sprzet z konkretnym grzaniem i dobra szamotka nie moze kosztowac tylko 2 stówy.
Czy na naszym rynku jest taki maly wybir sprzetow?
Moge nawet wydac i 600 byle miec satysfakcje z dobrego sprzetu (nie 90%china/10%EU)
Czy na naszym rynku jest taki maly wybir sprzetow?
Moge nawet wydac i 600 byle miec satysfakcje z dobrego sprzetu (nie 90%china/10%EU)
- 2
@miecz_przeznaczenia: no są jeszcze i droższe, bardziej wypaśne i gazowe - jednak wiele osób kręci na Caliente i sobie chwali. W promo można złapac po 280 +/- https://jakumammy.pl/12-piece-do-pizzy na hasło "Klub Miłośników Pizzy" może wpadnie jeszcze jakaś zniżka :)
EDIT: Nie przesadzajmy, szamot +/- 30 cm średnicy, 1 cm grubości kosztuje trzy dychy.
EDIT2: Caliente jest proste w modyfikacji na YT są poradniki jak rozkręcić piec do 480°C
EDIT: Nie przesadzajmy, szamot +/- 30 cm średnicy, 1 cm grubości kosztuje trzy dychy.
EDIT2: Caliente jest proste w modyfikacji na YT są poradniki jak rozkręcić piec do 480°C
0
NAJLEPSZE W DOSTAWIE - PRAGA PŁN./ PRAGA PŁD.

Dla wszystkich zostających w domu - idealny na czas izolacji przewodnik po najlepszych lokalach w dostawie po prawej stronie Wisły! Smacznej lektury życzy blog Na Ostrzu Języka.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Przy zakupie Doom pizzy otrzymacie kod zniżkowy - 30 zł na wydania pudełkowe Doom Eternal na muve.pl, a przy zakupie Doom Eternal na muve.pl otrzymacie kod na drugą dowolną pizzę gratis!
Czy jest jakaś dobra dusza skłonna oddać ten kod -30zł na gierkę ? Chętnie skorzystam i oddam kod na pizze(。◕‿‿◕。)
#dominium #pizza #kodyrabatowe #gry #
Czy jest jakaś dobra dusza skłonna oddać ten kod -30zł na gierkę ? Chętnie skorzystam i oddam kod na pizze(。◕‿‿◕。)
#dominium #pizza #kodyrabatowe #gry #
źródło: comment_1584969861IndnCZshI2PZZp0iyvzVw5.jpg
Pobierz- 1
- 1
@lenovo99: najlepiej w wersji podpłomyk na patelni
Maka woda sol (ew łyżka oleju, będzie tortilla)
Walkujesz cieniutko (2-3mm) na gorąca patelnię (bez oleju)
Smazysz jedna stronę, odwracasz, smarujesz sosem, ser dodatki przykrywasz pokrywką niech się stopi i.... Gotowe!
Smacznego
Nie dziekuj
Maka woda sol (ew łyżka oleju, będzie tortilla)
Walkujesz cieniutko (2-3mm) na gorąca patelnię (bez oleju)
Smazysz jedna stronę, odwracasz, smarujesz sosem, ser dodatki przykrywasz pokrywką niech się stopi i.... Gotowe!
Smacznego
Nie dziekuj
@lenovo99: Poszukaj na https://mirkoprzepisy.pl/dania_glowne/. Są tu różne wersje z przepisów z mirko. Jest np. twarogowe, w wersji keto, z mozzarelli, jest nawet carnivore.
- 30
Szanowne państwo, to jest rurka, rurka zwana słomko.
Cebula mnie ciśnie na 15 zł za chińską wagę zwaną "jubilerską" więc postanowiłem drożdże odmierzać sobie sam. Słomka ma długość 238mm a wysokość słupka drożdży z opakowania 7g wynosi ok. 256mm. Daje to w przybliżeniu 36,4 mm słupka na gram. Jak na moje warunki wystarczy taka dokładność :D
#lifehack #pizza #mirkopitca
Cebula mnie ciśnie na 15 zł za chińską wagę zwaną "jubilerską" więc postanowiłem drożdże odmierzać sobie sam. Słomka ma długość 238mm a wysokość słupka drożdży z opakowania 7g wynosi ok. 256mm. Daje to w przybliżeniu 36,4 mm słupka na gram. Jak na moje warunki wystarczy taka dokładność :D
#lifehack #pizza #mirkopitca
źródło: comment_1584954361QqmWzAGDOSetsXxth8VzrS.jpg
Pobierz@JezelyPanPozwoly: ej, dobre.
- 5
@Niekumaty_: orzechy? Do bimbru?
Znalazłem pełno filmów gdzie ludzie polecają stalowe płyty jako alternatywa dla szamotu czy granitu, podobno dużo szybciej można nagrzać i lepiej się wypieka. Jedyny minus to cena, w obu kupimy płytę granitu za 20zl a takie płyty sygnowane zaczynają się od 80euro, a co z płytą zeliwna? Czy ktoś robił takie eksperymenty, bo cenowo wychodzi 80zl za kawał żeliwa i to już bardziej przystępna cena wiec podejrzewam że to chwyt marketingowy jak
Dzisiejsza szybka pitcka. Później dodam opis w komentarzu. #pizza #mirkopitca
źródło: comment_1584911941mwwnNmEUt3jwSKFHLrYilJ.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@PoczciwyChlop xd
@brzytew: Co cie bawi
- 5
Mąka na pizze, Polskie Młyny.
#pizza #mirkopitca
Dałem za dużo sosu, średnio jestem zadowolony, spód trochę blady. Wypiek w piekarniku na kamieniu szamotowym tyle ile dała fabryka 250°C - 6 minut, kamień nagrzewany dobre 20-30 minut, na przedostatnim szczebelku pod grzałką. Starałem się wcelować w combo. Następnym razem serio zastanowie się czy nie piec na samym dole.
Plan (30H)
#pizza #mirkopitca
Dałem za dużo sosu, średnio jestem zadowolony, spód trochę blady. Wypiek w piekarniku na kamieniu szamotowym tyle ile dała fabryka 250°C - 6 minut, kamień nagrzewany dobre 20-30 minut, na przedostatnim szczebelku pod grzałką. Starałem się wcelować w combo. Następnym razem serio zastanowie się czy nie piec na samym dole.
Plan (30H)
źródło: comment_1584906391H0xGjd5IEGKsAl51kCQ3pM.jpg
Pobierz@sorasill: no ładnie, dla mnie się podoba
@Nie_masz_racj_idioto: myslalam ze trzymasz chomika w pudeklu z pizza i on zjadl z niej skladniki xD
- 92
Trochę nieforemna, ale póki co najlepsza ze wszystkich które robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem #jedzenie #pizza
#gotujzwykopem #jedzenie #pizza
źródło: comment_1584902320Cztojo8bLXkHzqhYHqxh34.jpg
Pobierz@LeopoldStuff: nasza z wczoraj! :) Nawet nie wiedziałam, że robienie pizzy to taka przyjemność :)
źródło: comment_15849073296t9guXs6GK78wvwwtKe4vw.jpg
Pobierz- 3
@mistejk: Bo to jest grupa niczym forum od latarek.
Chcesz sobie raz na kilka tygodni zrobić pizze? Zapomnij. Bez sprzętu nie da rady. Dowiedziałem się, że przez kilka lat co jakiś czas na kamieniu robiłem placek z pomidorami i mozzarellą a nie pizze!
Akurat za kilka tygodni urządzam kuchnie i zamiast tradycyjnego piekarnika wjedzie jakiś do pizzy, żeby mieć te 350 stopni na kamieniu xD
Chcesz sobie raz na kilka tygodni zrobić pizze? Zapomnij. Bez sprzętu nie da rady. Dowiedziałem się, że przez kilka lat co jakiś czas na kamieniu robiłem placek z pomidorami i mozzarellą a nie pizze!
Akurat za kilka tygodni urządzam kuchnie i zamiast tradycyjnego piekarnika wjedzie jakiś do pizzy, żeby mieć te 350 stopni na kamieniu xD
konto usunięte via Android
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@423frewq4f23: no jak może nie yebnąć na logikę to weź XDDD
@unikalny3: jak nie bedzie jeszcze wojny to i tak bedzie mozna uznac ze sie udalo































W komentarzu przekroje
#pizza #gzw #gotowanie #gotujzwykopem
źródło: comment_1585144432vLDAeAncBx3VfXOlDUTK3B.jpg
Pobierzźródło: comment_1585144450En20CogT4wC8ERqCgIFsPQ.jpg
PobierzProszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mąka szymanowska 480 - 1000g
woda zimna - 620g (62% hydro)
drożdże