• 0
#pizza
Mirki jakie ciasto polecacie na pizzę mega cienka ? Możecie wrzucić link ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pizza
Mirki. Chyba nastał ten moment.
Mówią, że prawdziwe życie zaczyna się powyżej 250 stopni celc. i muszę się z tym zgodzić bo apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Myślę, że mogę z całą pewnością przyznać, że dobrnąłem do tego magicznego momentu, w którym nastąpi przesiadka na większą moc grzewczą, a co za tym idzie pora na zakup nowego sprzętu do pieczenia pizzy :D
Cel obrany na 400 stopni w zwyż - moc i
miecz_przeznaczenia - #pizza
Mirki. Chyba nastał ten moment. 
Mówią, że prawdziwe ż...

źródło: comment_1584991013ySE2OuAV3dnEu9I99Hw8Wq.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorasill: wlasnie ta cena mnie zastanawia. Gdzies z tylu glowy nam mysl, ze dobry sprzet z konkretnym grzaniem i dobra szamotka nie moze kosztowac tylko 2 stówy.
Czy na naszym rynku jest taki maly wybir sprzetow?
Moge nawet wydac i 600 byle miec satysfakcje z dobrego sprzetu (nie 90%china/10%EU)
  • Odpowiedz
@miecz_przeznaczenia: no są jeszcze i droższe, bardziej wypaśne i gazowe - jednak wiele osób kręci na Caliente i sobie chwali. W promo można złapac po 280 +/- https://jakumammy.pl/12-piece-do-pizzy na hasło "Klub Miłośników Pizzy" może wpadnie jeszcze jakaś zniżka :)

EDIT: Nie przesadzajmy, szamot +/- 30 cm średnicy, 1 cm grubości kosztuje trzy dychy.

EDIT2: Caliente jest proste w modyfikacji na YT są poradniki jak rozkręcić piec do 480°C
  • Odpowiedz
Przy zakupie Doom pizzy otrzymacie kod zniżkowy - 30 zł na wydania pudełkowe Doom Eternal na muve.pl, a przy zakupie Doom Eternal na muve.pl otrzymacie kod na drugą dowolną pizzę gratis!

Czy jest jakaś dobra dusza skłonna oddać ten kod -30zł na gierkę ? Chętnie skorzystam i oddam kod na pizze()

#dominium #pizza #kodyrabatowe #gry #
lenovo99 - Przy zakupie Doom pizzy otrzymacie kod zniżkowy - 30 zł na wydania pudełko...

źródło: comment_1584969861IndnCZshI2PZZp0iyvzVw5.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lenovo99: najlepiej w wersji podpłomyk na patelni
Maka woda sol (ew łyżka oleju, będzie tortilla)
Walkujesz cieniutko (2-3mm) na gorąca patelnię (bez oleju)
Smazysz jedna stronę, odwracasz, smarujesz sosem, ser dodatki przykrywasz pokrywką niech się stopi i.... Gotowe!
Smacznego
Nie dziekuj
  • Odpowiedz
Szanowne państwo, to jest rurka, rurka zwana słomko.
Cebula mnie ciśnie na 15 zł za chińską wagę zwaną "jubilerską" więc postanowiłem drożdże odmierzać sobie sam. Słomka ma długość 238mm a wysokość słupka drożdży z opakowania 7g wynosi ok. 256mm. Daje to w przybliżeniu 36,4 mm słupka na gram. Jak na moje warunki wystarczy taka dokładność :D
#lifehack #pizza #mirkopitca
JezelyPanPozwoly - Szanowne państwo, to jest rurka, rurka zwana słomko.
Cebula mnie ...

źródło: comment_1584954361QqmWzAGDOSetsXxth8VzrS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znalazłem pełno filmów gdzie ludzie polecają stalowe płyty jako alternatywa dla szamotu czy granitu, podobno dużo szybciej można nagrzać i lepiej się wypieka. Jedyny minus to cena, w obu kupimy płytę granitu za 20zl a takie płyty sygnowane zaczynają się od 80euro, a co z płytą zeliwna? Czy ktoś robił takie eksperymenty, bo cenowo wychodzi 80zl za kawał żeliwa i to już bardziej przystępna cena wiec podejrzewam że to chwyt marketingowy jak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mąka na pizze, Polskie Młyny.
#pizza #mirkopitca

Dałem za dużo sosu, średnio jestem zadowolony, spód trochę blady. Wypiek w piekarniku na kamieniu szamotowym tyle ile dała fabryka 250°C - 6 minut, kamień nagrzewany dobre 20-30 minut, na przedostatnim szczebelku pod grzałką. Starałem się wcelować w combo. Następnym razem serio zastanowie się czy nie piec na samym dole.

Plan (30H)
sorasill - Mąka na pizze, Polskie Młyny.
#pizza #mirkopitca

Dałem za dużo sosu, ś...

źródło: comment_1584906391H0xGjd5IEGKsAl51kCQ3pM.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mistejk: Bo to jest grupa niczym forum od latarek.

Chcesz sobie raz na kilka tygodni zrobić pizze? Zapomnij. Bez sprzętu nie da rady. Dowiedziałem się, że przez kilka lat co jakiś czas na kamieniu robiłem placek z pomidorami i mozzarellą a nie pizze!

Akurat za kilka tygodni urządzam kuchnie i zamiast tradycyjnego piekarnika wjedzie jakiś do pizzy, żeby mieć te 350 stopni na kamieniu xD
  • Odpowiedz