No wiec zrobiłem pitce, niestety ze zwykłej mąki bo nigdzie w pobliżu tej do pitcy nie było, ale i tak wyszło bardzo pozytywnie. Trochę nawalone składników, ale nie jest tak źle xD
Jakby ktoś chciał przepis to... (brałem na oko wiec dokładnych proporcji nie podam)

Ciasto:
2 szklanki mąki (około 350-400g)
Dwie łyżki oliwy
Megawonsz_dziewienc - No wiec zrobiłem pitce, niestety ze zwykłej mąki bo nigdzie w p...

źródło: comment_1594978230CUM9EOAquzTnKmCYAHRc5h.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GaiusBaltar: nie pamiętam z jakiej strony bralam ale proste bardzo xd trochę zmodyfikowalam przepis:
250 g twarogu
50 g mąki
2 jajka
Szczypta soli i cukru
Łyżeczka proszku
  • Odpowiedz
#pizza
zapraszam specjalistów, chce zrobic pizze, pierwszy raz, naczytałem sie tutaj o hydro 60% no to biore mąke 00, 200g, wlewam do tego 120g wody i wychodzi mi zupa którą moge mieszac nawet pół godziny i nie zmienia swojej konsystencji, dopiero, co robie źle?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanG: tam masz dział pliki, gdzie pobierz sobie poradniki dla początkujących itp. do tego "lupka", gdzie wpisz np. nazwę Twojej mąki i zobacz na jakich przepisach i jakich czasach wyrsatania i dojrzewania robili ludzie i staraj się to powtórzyć.
  • Odpowiedz
@Borealny: zgoda, że ciężko sie najeść, ale to gotowe placki i nawet nie oczekiwałem, że urosną. Mi wystarczy że składniki fajnie sie podgrzewają i szybko można ją machnąć. Smakowo też nie najgorzej :]
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RRybak: miałem identyczne odczucia. Już wolę dać odtłuszczony ser żółty a spód zrobić normalny. A i uważaj bo jest jeszcze jakiś przepis na pizze z mąki kokosowej. Jest jeszcze gorszy niż z kalafiora
  • Odpowiedz
@RRybak: raz zrobilem tą pizze z kalafiora, nawet tego nie sprobowałem tylko odrazu w-------m do smieci, przeciez to jest jakis żart xD
  • Odpowiedz
#poznan znacie pizzerię gdzie można zrobić małe party na 10 osób przy okazji jest zajefajna pizza?

Koniecznie pizzeria, mamy znajomego fanatyka pizzy (Mój znajomy to fanatyk pizzy. Całe mieszkanie zayebane kartonami po pizzy...)

#pizza
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach