Mirki jak wygląda kwesta L4 przy overemployment w konfiguracji UOP + B2B (JDG)?
Potrzebuję wziąć L4 "na UOP" na 3 dni żeby się wykurować, ale powstaje paradoks w postaci konfliktu L4 i JDG.
Podręcznikowo pasowałoby zawiesić JDG, ale chyba można na min. miesiąc, więc odpada.
Czy wystarczy że nie będę robił "ruchów" w firmie w postaci faktur i wszystko będzie ok?
Potrzebuję wziąć L4 "na UOP" na 3 dni żeby się wykurować, ale powstaje paradoks w postaci konfliktu L4 i JDG.
Podręcznikowo pasowałoby zawiesić JDG, ale chyba można na min. miesiąc, więc odpada.
Czy wystarczy że nie będę robił "ruchów" w firmie w postaci faktur i wszystko będzie ok?





















#pracbaza