Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kurde ale mam bekę. Jadę sobie na #b2b od kilku lat i pracowałem dla jednej firmy jako #programista15k #programista20k #programista25k. Akurat teraz w wakacje warunki się zaczęły zmieniać to stwierdziłem, że poszukam czegoś innego. Znalazłem firmę z innego państwa, podpisałem umowę (nadal B2B) i czekałem na zakończenie pracy w firmie A i rozpoczęcie w firmie B. W międzyczasie odezwała się firma C, że chcieliby mnie zatrudnić.
Oferują tylko #uop, co na #it to trochę śmiech, ale stwerdzili, że gdzieś tam okolice security, więc tylko wewnętrzni mają być. Umowa może nie za wysoka, ale w sumie nadal ok. Stwierdziłem, że pójdę na okres próbny 3 miesiące i najwyżej mnie wywalą, że nie dowożę, a zawsze parę groszy wpadnie z #overemployed :D
Do dziś taki był plan, ale dziś doczytałem, że jest coś takiego jak 9-tygodniowy urlop ojcowski. A że mam jednego bombelka co 6 lat ma od kwietnia tego roku, to do końca roku mogę wziąć kilka tygodni urlopu z tego tytułu. Coś mi się wydaje, że przetrwam dłużej, niż 3 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję pan PiS za taki urlop dodatkowy :D



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kurde ale mam bekę. Jadę sobie na #b2b od kil...

źródło: LtANY1evzcXukbA_1694523701

Pobierz
  • 3
@mirko_anonim: nie wiem czy czegoś nie mieszasz. Nawet jeśli nie, to może ja mieszam, ale wysokość uzależniona będzie od średniej z 12 miesięcy, a nie byłeś na uop więc ci się nie opłaca. Rób ten overemployment zamiast kombinować
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @xede - tak, mam dwójkę bombelków łapiących się ;) i to jest urlop, którego druga osoba nie brała.
@WyjmijKija - nawet jak dostanę za to 200 zł miesięcznie to będzie 200 zł dodatkowo. Nie planowałem robić overemploymentu na stałe, jak się uda dłużej pociągnąć to spoko. Jak nie, to mi ta podstawowa na B2B wystarczy :) Żeby zwiększyć podstawę to pewnie postaram się październik i listopad pracować