@K00tek Wchodzenie po schodach na codzień jest uciążliwe. Remontowanie jeszcze bardziej. Bez klimy nie da się wytrzymać w lato, w zimie szybciej się wychładza.
Jedyną zaletą jest brak sąsiadów hałasujących od góry.
  • Odpowiedz
@K00tek: sam mam na czwartym i nie zamieniłbym się na parter.

Z minusów czwartego to wiadomo: trzeba sporo dreptać i w lecie bez klimy nie da się funkcjonować ani spać.

Za to nikt Ci nie trzaska drzwiami wejściowymi, nie słyszysz pielgrzymek na klatce schodowej, nie musisz robić akrobacji żeby ukryć rury kanalizacyjne z mieszkania powyżej, nie słyszysz tupania z góry.
  • Odpowiedz
#tomaszowmazowiecki #lodzkie Ludzie wieszają firanki na klatkach schodowych. O czym to świadczy? O udomowieniu miejsca, o poczuciu że wspólne to nie niczyje. Nie wszyscy dali się zakrzyczeć mediom przez ostatnie 30 lat wmuszającym, że wszystko co ładne kończy się wraz z końcem własnego nosa i podwórka. Pokrzepiające.

#spoldzielniamieszkaniowa #bloki #osiedle #smprzodowniktomaszow #firanki #mieszkania #sasiedzi
Poludnik20 - #tomaszowmazowiecki #łódzkie Ludzie wieszają firanki na klatkach schodow...

źródło: comment_1665930696JeCFUK04C5EqWDG1Ml26Ll.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 24
Siedze sobie na placu zabaw i rekreacji. Jednym z okolo 6 podobnych na tym osiedlu. Pelno to zieleni, mamy dwa boiska, jedno do siatkowki i koszykowki, drugie z tartanem do pilki noznej. Mamy tu plac zabaw przelajowych ze sciankami i linami do wspinaczki, oraz taki wyciag do zjezdzania. Jak patrze ba deweloperskie osiedla, to wspolczuje dzieciakom :/ #poznan #osiedle #patodeweloperka
Dymass - Siedze sobie na placu zabaw i rekreacji. Jednym z okolo 6 podobnych na tym o...

źródło: comment_16616868646IHG5VWVsotUn82Virrfxn.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Dymass: drzewiej państwo budowało osiedle i na osiedlu powstawało przedszkole, podstawówka i jakieś pawilony handlowe.
Teraz dewelopera pełną gębą i maksymalizują zyski jak tylko się da. Gdyby człowiek miał możliwości, to 90% nowych budynków co najwyżej na wynajem studentom przeznaczył.

Prl się skończył, ludzie chcą żyć jak ludzie, a nie 3 rodziny z 3 pokoleń na 60 metrach, więc kupują nawet kawałek beznadziejnie zaprojektowanego betonu. Przynajmniej nie muszą słuchać jak
  • Odpowiedz
@ytho: Gdyby pojechali to jeden by nie mógł pić, a tak pewnie nie mają wolnego kwadratu bo każdy rodzina, na ławce nie chcą siedzieć więc w furze najlepiej:)
  • Odpowiedz
7 czerwca 2021, Bielsko-Biała, ul. Księcia Przemysława, godz. 2.47 - Dwa zastępy straży pożarnej z JRG2 i patrole policji wysłano minionej nocy po otrzymaniu zgłoszenia pożaru samochodu stojącego na osiedlowym parkingu. Po dojeździe na miejsce okazało się, że ogniem objęta jest komora silnika pojazdu, ogień przeniósł się na gałęzie pobliskiego drzewa. Więcej: https://bit.ly/2RrD41k

#bielskobiala #strazpozarna #jrg #policja #pozar #samochody #
grishko - 7 czerwca 2021, Bielsko-Biała, ul. Księcia Przemysława, godz. 2.47 - Dwa za...

źródło: comment_1623041892C2o84t35YaRJuoKF1TPQiP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach