Wpis z mikrobloga

#osiedle #bezdomnosc #blokowisko #mieszkanie
Witam
Na mojej klatce ponawia się incydent
Śpią bezdomni
To rozumiem jest zimno, do sypialni bezdomnych ich nie wpuszcza bo trzeba być trzeźwym wiadomo
Ale oni szczaja i sraja mi piętro niżej.
Wiadomo alkohol kielich hehe tradycja w tym kraju nic się nie zmieni no ale nie o tym

Co ja mogę rzeczywiście z tym zrobić? Jak zamknięta klatka to wchodzą garażami…
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3brd:
1. porozmawiać i powiedzieć, że mają #!$%@?ć
2. pobić
3. zadzwonić na policję i naściemniać, że robią awantury albo coś w tym stylu
  • Odpowiedz
@3brd: jeszcze jedno: skoro nikt im nie zwraca uwagi to wydaje im się, że mogą tam być ¯\(ツ)/¯ Miałem podobną sytuację z jednym bezdomnym z dzielni, który srał pod koszami u nas pod kamienicą. Raz miał pecha i złapałem go na gorącym uczynku (tak w trakcie srania xD niezapomniany widok xD) no i dostał taki #!$%@? razem z informacją, że jak go jeszcze raz tu zobaczę to straci resztę zębów,
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd teraz uwaga najlepsze to są żule widmo, inteligentni w swoich czynach. Operują w takich godzinach że ich nikt nigdy chyba nie widział, niczym Batman zostawiają po sobie znaki
  • Odpowiedz
@acidd: i #!$%@? do mnie poszedł, z wrocławia jesteś? od paru miechów ktoś wystawia w nocy kubeł na środek podwórka i sra w środku gdzie stoją kubły, #!$%@? jak wyczaje () ehhhh pare razy już śmiedzący kaken mnie witał z rana i zaraz odruchy wymiotne ( ͠° °)
  • Odpowiedz
  • 8
@6i0_oi9 niestety z Lublina. Stary u nas akcja była na ścianie rzadka jak butter chicken z kuchni Indyjskiej.
Mam foty ale myślę że dostałbym za to bana.
Od wysokości pasa przeciętnego mezczyny szeroka gęsta z resztkami toksyczną maź. Ogólnie stało to z dwa dni i wyżarło ścianę. Ekipa posprzątała i jest wyżarta ściana.
  • Odpowiedz