Polecicie jakiegoś dobrego ortopedę na NFZ? Nie na NFZ wiem gdzie iść, ale może uda się znaleźć kogoś dobrego w ramach tego śmiechu wartego ubezpieczenia? Jeszcze chodzę, jeszcze jeżdżę, więc nie musi być na cito, poczekam na termin spokojnie.
Jeśli to coś wnosi, to rzecz dotyczy napierniczającego od zawsze, a ze znacznie zwiekszoną od paru tygodni bolesnością kolana.
#krakow #ortopeda #lekarz
Jeśli to coś wnosi, to rzecz dotyczy napierniczającego od zawsze, a ze znacznie zwiekszoną od paru tygodni bolesnością kolana.
#krakow #ortopeda #lekarz



























#zlamanie #ortopeda #lekarz #uraz #choroby #chirurgia #medycyna
źródło: comment_yda0gzOXovVa28lVFU3QKMHRuItP6GYX.jpg
Pobierz