Czyli wyglada na to, ze w kazdej tradycji jest cos podobnego, trwa wielka wojna i rozpyerdol o wiecej wplywow,


@maze: no mniej więcej

a jak sie to ma do nas i naszej
  • Odpowiedz
#okultyzm #paranormalne #medytacja #davidicke #archon #teoriespiskowe #alternatywneteorie #calogero

Znacie ta teorie mowiaca o tym, ze ludzie, jako duchowe istoty sa uwiezione w tej rzeczywistosci przez rozne rasy istot duchowych? Te istoty rywalizuja ze soba o pozywke energetyczna jaka z nas czerpia. Obijalo mi sie to kiedys o uszy, szczegolnie ogladajac Calogero Grifasi ale nie znam tematu.
maze - #okultyzm #paranormalne #medytacja #davidicke #archon #teoriespiskowe #alterna...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#okultyzm #paranormalne #medytacja #alternatywneteorie

“Nasze emocje to energie, ktore sa w ciaglym ruchu.”

Jesli ktos jest zainteresowany to moge spisac moje drobne notatki z tego co przez ostatnie tygodnie dowiedzialem sie na temat dzialania energii i jak taka nauka przeklada sie na praktyke okultystyczna. Wiekszosc tego co napisze, to jest jedynie to, czego Ja dowiedzialem sie sluchajac madrzejszych, bardziej doswiadczonych od siebie czarownikow hehe.
Praca
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki i Mirabelki. Mam zagwozdkę pt. Czy moja dziewczyna jest nawiedzona?

TLDR: Dziewczyna miała dziwny telefon, ktoś po drugiej stronie mówił zachrypiałym upiornym głosem "Halo... Halo... To ja twój koszmar... Jestem obok ciebie" - szukam MP3, youtuba, ofertę firmy oferującą ten żart telefoniczny

Nie jest to żart na 1 kwietnia, po prostu dziś się zebrałem aby to napisać. Trzy dni temu dziewczyna(mieszkamy razem) miała dziwny telefon - ktoś po drugiej
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoddamnElectric: w tamtej książce był opisany przypadek kobiety, co dokonała aborcji i dzwonił do niej jej płód. Czasem głuche telefony, czasem mówił coś o zemście. Po jakimś czasie ta kobieta zmarła, w jej domu zamieszkał ktoś inny i telefony ciągle się zdarzały, raz jak był kabel odłączony. A to był telefon stacjonarny i jeszcze stał w osobnym pomieszczeniu, takim wyłączonym z użytku, tylko dla tego telefonu.
  • Odpowiedz
@maze: napisałem to w przypływie cynizmu natrafiając na internetach na jeszcze jedno nagromadzenie ludzi, którzy raczej potrzebują w pierwszej kolejności solidnej psychoterapii a dopiero w dalece dalszej kolejności zaangażowania w praktyki, zwłaszcza kalibru za jaki się brali. Bez sporej dozy samokontroli ruszanie pewnych tematów to droga do samookaleczenia. Oni zaś potencjalnie kaleczyliby też rzeczywistość.
  • Odpowiedz
Co sądzicie o Wężowniku? Czy społeczność międzynarodowa astrologów go uznaje?
Skoro Głupiec, Wisielec i Sąd Ostateczny podlegają kolejno żywiołom powietrza, wody i ognia, to co podlega ziemi?
Czy w takim razie w Kabale jest miejsce na planety takie jak Uran, Neptun i Pluton?
#okultyzm #ezoteryka #astrologia #kabala #tarot #symbolika #religioznastwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ssehflodur: nic nadzwyczajnego w tych przedstawieniach nie widzę. Ogólnie facet się zachowuje jakby był zielony w temacie ikonografii chrześcijańskiej i symboliki. I piszę to jako niechrześcijanin babrający się w tematyce okultyzmu. Tak wiele z tych symboli ma korzenie pogańskie - ale robienie z nich dowodu na powiązanie z praktykowaniem przez jakąś grupę regularnie Goecji na masową skalę? Na filmie zaprezentowano tylko myślenie życzeniowe.
  • Odpowiedz