Użytkownik @shmatshiage twierdzi, że #niemcy są na drugim miejscu pod względem wysłanego sprzętu wojskowego na #ukraina
Jego stwierdzenie:

@trumnaiurna: jakie #!$%@? :D wyslali PZH ktore sa #!$%@? drogie co mocno zawyża kwote ktora dostarczyli, do tego gepardy na ukranie, troche granatnikow(znowu drogie) i potem wymieniali leopardy za slowackie czolgi. stawia to ich na drugim miejscu pod wzgledem sum absolutnych, wyprzedają Polskę o włos, ale jednak. To że w porównaniu do ich
Pobierz trumnaiurna - Użytkownik @shmatshiage twierdzi, że #niemcy są na drugim miejscu pod w...
źródło: comment_1663929963WjaRWnAAKga0gJUOpieVNe.jpg
No i mamy pana Antona Hofreiterera z Zielonych, który przekonuje, że sam na własne uszy słyszał z hiszpańskich kręgów rządowych, że Hiszpania gotowa jest wysłać na Ukrainę leopardy.

Fragment z rozmowy:
https://twitter.com/MFeldenkirchen/status/1573005036946395137

Całość:
https://www.spiegel.de/politik/deutschland/anton-hofreiter-und-ralf-stegner-ueber-ukraine-krieg-putin-ist-kein-trottel-a-253c8d70-8f8c-4c16-81d8-75ecb41a54d1

#ukraina #niemcy #hiszpania #wojna
Pobierz Okcydent - No i mamy pana Antona Hofreiterera z Zielonych, który przekonuje, że sam n...
źródło: comment_16639162638gQx73hXC3U73lsgxWgkT3.jpg
Czy wyjazd do monachium przy 50k brutto rocznie to dobry pomysł?
Mam problemy z nawiazywaniem znajomosci i brak mi pewnosci siebie. Umiem rozmawiac z ludzmi, ale nie jestem duszą towarzystwa. Jestem raczej zamknięty.
Praca na miejscu w teamie po angielsku.
Czy takie rzucenie sie na gleboką wodę pomoze mi troche nabrac pewnosci siebie?

#emigracja #niemcy #monachium
@kopyta_doskonale: z takimi pieniędzmi to będziesz tu żył na spokojnie i wygodnie ale wiele nie odłożysz. Jeśli jednak cenisz sobie estetykę otoczenia, super transport, międzynarodowe lotnisko, usługi na względnie dobrym poziomie, możliwości wypoczynku i rekreacji, bliskość Alp, Austrii, Włoch, Szwajcarii, wielkie eventy kulturalne i sportowe a na dodatek nowoczesny styl życia, ogólnie dobre powietrze i służbę zdrowia to możesz spokojnie spróbować. Jeśli nie będziesz z tego korzystać i otwierać się na
Niemiaszki sprytne są, nie ma co. Jeszcze dwa dni temu czytałem że brakuje im 2 miliony pracowników a teraz to.

Niemcy wykazują już prawie dwa miliony nieobsadzonych miejsc pracy.


https://businessinsider.com.pl/gospodarka/miliony-wakatow-w-europie-niemcy-w-opalach-polske-ratuja-ukraincy/41pjbmm

Wania i Saszka będą prze szczęśliwi mogąc pracować u Hansa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #niemcy #heheszki #rosja
Pobierz hansschrodinger - Niemiaszki sprytne są, nie ma co. Jeszcze dwa dni temu czytałem że ...
źródło: comment_1663865846vRHr2Jc9f5HS93MoHtqszi.jpg
Niemcy wpuszczą rosyjskich dezerterów. Czy oni naprawdę nie potrafią zrozumieć że jedyną metodą na Rosjan jest absolutny zakaz wjazdu do JAKIEGOKOLWIEK innego kraju? My ich musimy odciąć od reszty cywilizowanego świata. Rusek pozostawiony w Rosji będzie się bał że zaraz może zginąć na wojnie. A jak sobie wyjedzie to nadal nie będzie go obchodziło co robi Putin/będzie popierał Putina.

#wojna #rosja #ukraina #geopolityka #polityka #niemcy
Pobierz Miguelos - Niemcy wpuszczą rosyjskich dezerterów. Czy oni naprawdę nie potrafią zrozu...
źródło: comment_1663862133vGt7bu2pQ9Chy06P77twpo.jpg