✨️ Czy warto emigrować na zachód jako korpo millenials?
Opłaca się jeszcze #emigracja na zachód? Jako #korpo millenials głównie mam na myśli pracę biurową i wiem, że zawsze było o taką ciężko ale tak patrząc na #demografia to muszą też potrzebować kogoś do biur bo coraz mniej ludzi a ci wszyscy imigranci to głównie jakieś proste prace typu magazyn, sklep. Założmy też że bym ogarnął lokalny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Nie wiem jak w Norwegii itd ale w Niemczech zapotrzebowania na pracowników biurowych zza granicy nie ma. Chyba, że jakieś typowe januszexy.

Co innego gdy ma się fach w ręku.
  • Odpowiedz
  • 8
@ZlodziejBilonownic: Mieszkając w Niemczech zgadzam się z większością tego co napisałeś, rzeczywiście sporo osób jeździ wolniej niż 130, ale tych jeżdżących 130+ jak i 200 plus jest zdecydowanie więcej niż może wynikać z Twojego wpisu, nie jest tak, że każdy zamyka licznik, ale jest sporo ludzi jeżdżących z prędkościami wyższymi. Z reguły ludzie są dosyć cierpliwi jeżeli chodzi o poganianie wyprzedzających tiry prędkością 100 na godzinę, ale tych poganiajacych światłami
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach