Siedzę se w swojej mieścinie w #niemcy z psem na ławce i na 8/10 osób przechodzących obok mnie nie mówi po niemiecku. Sam jestem Ausländer, ale trochę mnie to przeraża, bo moja mieścina to typowe wypiździewo xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wracam z #niemcy #drezno, przystanek we #wroclaw , wyszedłem na chwilę na ulicę żeby złapać świeżego powietrza. Od razu inaczej się oddycha. Całe miasto żyje, ludzie chodzą, gadają. W Dreźnie nawet w dzielnicach imprezowych było jak w kościele. Kobiety tu tak z 10 razy piękniejsze. Nawet do autobusy dosiadło się kilka takich świnek co jednej w Dreźnie przez tydzień nie spotkałem.

Dobrze być z powrotem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: Chłop porównuje 3 największe miasto w Polsce, pełne studenciaków do 13 miasta w Niemczech na obsranym wschodzie pełnym neonazioli XD
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Jak jesteś ogarniętym facetem z dobrą pracą to spokojnie wyrwiesz i Niemkę w dużym mieście i też bez problemu będzie po angielsku z Tobą rozmawiać. Ale jak jesteś robolem z magazynu mieszkającym w hotelu robotniczym to bez szans u jakiejkolwiek nawet Ukrainki xD
  • Odpowiedz
Od środy siedzę sobie w #drezno #niemcy, zwiedziłem kawał miasta, okolice, kilka innych. Ewidentnie jest to bardzo niemiecka okolica, mało arabusów i innych ciapatych, turystów też nie wielu, a jeśli to głównie Polacy, Czesi lub Ukraińcy.

I spoko, ale rynek świń jest tu tragiczny xd zdarzają się tu dziewczyny ładne, nawet dość zgrabne, ale żeby się trafiła chociaż jedną sztunia 10/10 jakie w Polsce spotykasz dziennie kilka razy,
marcelus - Od środy siedzę sobie w #drezno #niemcy, zwiedziłem kawał miasta, okolice,...

źródło: 1000036370

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprawa Eurowizji i głosowań na reprezentantów poszczególnych krajów oraz gównoburz z tym związanych, to idealna okazja do przypomnienia o faktach, których niezdolność do przyswojenia w Polsce przez przeciętnego prawaka jest idealnym żerowiskiem dla ruskich propagandy, naturalnie targetowanej na mindset urojeń, kompleksów i ludzi gotowych z uporem maniaka zaprzeczać sobie samym.

W ogóle ten temat nie byłby wart zauważenia, gdyby nie parę ciekawostek.

Polska nie dostała punktów od Ukrainy (kwik) a powinna (kwik) bo
zafrasowany - >Sprawa Eurowizji i głosowań na reprezentantów poszczególnych krajów or...

źródło: 30264

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

różyczka


@Ukiss: Kiedys w ogole szczepiono tylko kobiety, bo różyczka potrafi mocno niefajnie wpłynąć na rozwój płodu, na szczescie bodajze od 2005 roku szczepi się obie płcie i pewnie za parenascie/paredziesiat lat rozyczka zniknie z naszego kraju na stałe.
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: Biorąc pod uwagę, że ja zachorowałem na krztuśca w zeszłym roku i spędziłem w szpitalu 2 tygodnie, a nie jestem z antyszczepionkowego rodu to Twoje życzenie jest nie do spełnienia.

Niestety ale choroby wracają przez antyszczepów.
  • Odpowiedz
#eurowizja Niedzielne popołudnie to idealna pora na drugą część podsumowania Waszego głosowania w #ankietaeurowizja i oficjalne zamknięcie tegorocznego plebiscytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Część pierwsza tutaj:
https://wykop.pl/wpis/86151161/jestesmy-juz-po-konkursie-wiec-czas-rowniez-na-ogl
@plackojad +32
Jesteśmy już po konkursie, więc czas również na ogłoszenie wyników Waszego głosowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eurowizja #ankietaeurowizja
A więc...
Najlepsze średnie:
#rumunia - 4,26
#
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać sugerowania że to co się wydarzyło podczas WW2 było następstwem tego co niemiecki naród ma w kulturze/genach a polacy tacy biedni, niewinni a jedyna różnica między polakami a niemcami jest taka że ci drudzy są zdecydowanie lepsi w samoorganizacji.
Ta sama stara k*rwa ze screnshota będzie ,,och och jacy straszni ci niemcy byli'' gdzie dodatkowy plus jest dla niemców za to że większość
DziobakPepe - W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać suge...

źródło: obraz_2026-05-17_130919883

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DziobakPepe:

Po Smoleńsku też było całkiem sporo wpisów w rodzaju ,,karma dopadła Kaczyńskiego'' albo ,,z tego samolotu szkoda mi tylko stewardess''. Nawet zdarzały się dzbany, które tą katastrofę dosłownie świętowały.

Podczas covidu nawet tutaj latały wpisy ludzi głoszących, że wcale im nie szkoda umierającego pokolenia boomerów.

Także to nie jest tak, że tylko skrajne prawaki cieszą się ze śmierci nielubianych ludzi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz