✨️ Problemy z oszczędzaniem po pracy w Holandii
Wlasnie wrocilem z pracy w Holandii. Prawie nic nie odlozylem, porazka. Nie cpalem i nie chlalem ale agencja zabiera za lokum i jedzenie teraz drogie.
Jak bylem kilka lat temu cos sie dalo odlozyc a teraz katastrofa. Nie wyjezdzajcie tam. W Niemczech tez slyszalem ze sie nie oplacaa.
#holandia #emigracja #niemcy #praca #pracbaza

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@babaaga84: może nie jest zakazane, ale ludzie myślą że żyją w USA i unikają jego używania, najczęściej spotykam person of colour albo Afrikaner. Sam używam różnie, zależy od przekazu i czy odbiorcy są na tyle kumaci aby zrozumieć, że nic złego nie mam na myśli.
  • Odpowiedz
✨️ Jak przygotować się do pracy za granicą?
Dzień dobry!

Pochodzę z miasta powiatowego z centralnej Polski od urodzenia.

Obecnie jestem w normalnym toku nauczania w publicznym, bezpłatnym liceum ogólnokształcącym w 3 klasie.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie, że jak już #niemcy podbiją #polska albo chociaż odzyskają Ziemie Odzyskane, to wyburzą w p---u ten cały paździerz co Polaczki nabudowały bo jedyne co potrafią to pasożytować na garbie chłopów pańszczyźnianych?

Marzy mi się porządny, solidny Eigentumswohnungen z ładną architekturą i dużą ilością zieleni i mieszkaniami minimum 150m2 żeby się rodzina swobodnie zmieściła, a nie klitki dla psa. Tak jak budowano jeszcze przed wojną w Breslau czy
enten - Myślicie, że jak już #niemcy podbiją #polska albo chociaż odzyskają Ziemie Od...

źródło: 9cb4c65301fa06e21b905faf8532d456592ba8b5501e7ee70d1cc3b58587fd7a

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@berlinale: To nie patrz - ja tam uważam, że akurat duże Niemieckie miasta nadal są lata świetlne przed naszymi bieda czempionami. Jeżeli nałjadniejsze co można z siebie dac to taki wysryw:
enten - @berlinale: To nie patrz - ja tam uważam, że akurat duże Niemieckie miasta na...

źródło: 19347_

Pobierz
  • Odpowiedz
@enten: haha, dalbym 1000 plusow

sam ATAL jest j----y w dreznie, ze stawia brzydki kloc - jakis tam urzednik nakazl im poprawic projekt, zeby miec ladna przestrzen

a to budynek, ktory na polskie warunki bylby tym ladniejszym budynkiem, bo mniejsi deweloperzy w p0lsce stawiaja juz kompletnie gowna obesrane

p0lactwo po prostu nie ma gustu i wyczucia estetycznego, do tego zasralo cale miasta 40m2 klitkami, w ktorych nie ma prawa rozrasnac
  • Odpowiedz