Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: opisz jakies pato akcje
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem, że temat borderline ostatnio w modzie i tę łatkę łatwo przykleić, ale tutaj mamy eleganckie pierwsze czerwone flagi. Nagła zmiana podejścia do twojej osoby, od komplementowania do obelg i otwartej niechęci. To, że próbujesz u niej znaleźć dobro, to też konkretny sygnał. Większość facetów się na tym wykłada, bo myślą, że to oni jej pomogą. I krem de la krem, "niemożliwe, że zauroczyłem się w człowieku, który przez
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Kerrigan: A no byłem na wakacjach w psychiatryku i tam miałem testy. Opinia do wglądu.
źródło: comment_1654014782fG9evjKL9K1n4mpa6q8Uop.jpg
Pobierz- 1
@Invisibleblvck: Usypiacze które zmixowane z alko i prochami porywają w daleką podróż. Czynnikiem głównym po którym "mnie p----------o" było rozstanie. Nie to, że bronie prochów i mówię, że są zdrowe dla psychiki ale to nie tak, że tylko ten syf sprawił że jest tak a nie inaczej. Wiele czynników na to się złożyło. Z farszem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania myślę że osoby z wyższą niż przeciętną inteligencją, które nie dostały od życia dobrych kart (problemy w domu, problemy z wyglądem ciała, życie w miejscu nie dającym szans na spełnianie ambicji, rodzinne dramaty itp.) widzą jak bardzo zostały przez życie skrzywdzone i nie szukają winy w sobie a w otoczeniu. I jest to całkiem normalna postawa w mojej ocenie, bo gdyby osoba z wyższą niż średnia inteligencją miała bliskich, którzy
- 2
OP: @Jednorenki_Bandyta: Powiedzieć terapeucie, że podejrzewacie u siebie taki mechanizm. Sam go aktualnie nie czułem i nikt nie wie, że miałem takie wygórowane oczekiwania względem siebie. Jestem czasami do bólu przyjazną osobą. Przypomniałem sobie teraz, że od dzieciaka czułem sie "bardziej specjalny niż inni i przeznaczony do dużych osiągnięć". To jest toksyczne i siedzi głęboko w człowieku, a ponadto jest zalążkiem do krystalizacji całej nienawiści do samego/samej siebie, której
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 7
@Naczelny_Borowik: dzięki, pomogłeś mi. Szczególnie ruszył mnie fragment o bananowym dzieciaku biorąc pod uwagę że mam z 80k długów. Jesteś wspaniałym terapeutą. Dziękuję.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Podryw na opóźnionego? "Twisted Nerve" wchodzi w buty psychopaty, który wybrał niecodzienny sposób na romans. Więcej ▶️
#film #filmy #psychologia #narcyzm #kino #psychopata #twistednerve
#film #filmy #psychologia #narcyzm #kino #psychopata #twistednerve
źródło: comment_1641671689aYlXqInkt9jVnrgDmS5gJs.jpg
Pobierz@popkulturysci: w końcu ktoś coś ciekawego wrzucił
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@KLRWR: a jak ma niby wygladac? To osobna i indywidualna kwestia
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@przegrywka01: zadajesz pytania jak spermiarz xD + komplement w pierwszej wiadomości xD
@przegrywka01: jak chłop pisze do baby go przegrywa od razu od takich tekstów
Ty możesz pisać o chcesz o ile jesteś ładna.
Ty możesz pisać o chcesz o ile jesteś ładna.
#anonimowemirkowyznania
Koniec 7 letniego związku, a ja nie potrafię sobie wybaczyć jak bardzo toksyczny byłem. Bardzo proszę o przeczytanie mojej historii.
Znaliśmy się ponad 10 lat, zaczęło się od zauroczenia w środku liceum, przez rok widząc ją w ławce obok zbierałem się do wyznania uczuć. W końcu się udało i zostaliśmy parą. Na początku było świetnie, codzienne spotkania, wypady na miasto, czasem wycieczki, wspólne spędzanie czasu. Oboje byliśmy raczej wycofani społecznie,
Koniec 7 letniego związku, a ja nie potrafię sobie wybaczyć jak bardzo toksyczny byłem. Bardzo proszę o przeczytanie mojej historii.
Znaliśmy się ponad 10 lat, zaczęło się od zauroczenia w środku liceum, przez rok widząc ją w ławce obok zbierałem się do wyznania uczuć. W końcu się udało i zostaliśmy parą. Na początku było świetnie, codzienne spotkania, wypady na miasto, czasem wycieczki, wspólne spędzanie czasu. Oboje byliśmy raczej wycofani społecznie,
@AnonimoweMirkoWyznania idź na terapię
- 4
AnonimowaRóżowa: Idź do psychologa. Poważnie, zrób to. Nie patrz na koszta, zakładam że mieszkając w domu rodzinnym masz jakieś oszczędności więc potraktuj to jako priorytet.
Zacznij od naprawy siebie, dopiero kiedy będziesz w dobrym stanie myśl o związku. Nie rób tego tylko po to, żeby zacząć od razu nowa relacje, zrób to dla własnego zdrowia.
Rozważałes może wyprowadzkę z domu?
Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Zacznij od naprawy siebie, dopiero kiedy będziesz w dobrym stanie myśl o związku. Nie rób tego tylko po to, żeby zacząć od razu nowa relacje, zrób to dla własnego zdrowia.
Rozważałes może wyprowadzkę z domu?
Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
5
How to Manipulate a Narcissist - Vaknin Grannon Liverpool Seminar

Narcystyczne zaburzenie osobowosci to problem coraz bardziej powszechny. Narcyzm jest mechanizmem do radzenia sobie z rzeczywistoscia poprzez stworzenie falszywej osobowosci przez pogrzebanie prawdziwej tozsamosci z reguly we wczesnej fazie rozwoju. Wyklad o rozwiazaniach i schematach. [ENG]
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Tak z moich życiowych sukcesów, to przestałem po zrozumieniu jak mogę wpłynąć na fobię - d---------ć sobie, na każdej możliwej okazji. Zniknęły te wszystkie słynne "jestem najgorszy", "kto by w ogóle cie chciał', "najlepiej żebyś nie żył", "jaki ja jestem s---------y" i tego typu docinki samemu sobie. W zasadzie to mogę się uleczyć zdając sobie sprawę, tylko i aż tyle. Ale słowami nie potrafię wyrazić tego teraz, chyba nie pojmuję tak na
7
Wyjście z toksycznego związku

- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
17
Czerwone flagi, które mogą świadczyć, że mamy do czynienia z toksyczną osobą

Lista i opis czerwonych flag, czyli sygnałów ostrzegawczych, że możemy mieć do czynienia z toksyczną osobą.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via iOS
- 23
Po rozstaniu musiałem wrócić mieszkać do domu rodziców. Jestem tu tydzień. Tydzień wystarczył żeby dotarł jeszcze mocniej do mnie fakt, ze moje z------e ma podłoże właśnie tutaj. Pranie robię zle, już się wypralo wiec czemu jeszcze nie powiesiłem. Korki z butelek czemu nie są odkręcone? Nie mogę tego zrobić przy koszu, powinienem zrobić to zaraz po wypiciu. Z jedzeniem tez problem bo nie mam na coś ochoty, zmarnuje się. Co chwile jakieś
@3cmc4cmc Zawsze jesteśmy (przynajmniej minimalnie) kopią swoich rodziców. Teraz to zauważyłeś. To się nazywa doświadczenie życiowe. Na takich błędach się uczymy. Ważne, żeby ich nie powtarzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
@veldrinn: Tak ale o---------m takie jazdy ze tutaj już tylko terapia pomoże. Nie panuje nad tymi zachowaniami, jestem arogancki, chamski często obrażony, zachowuje się jakbym był najmądrzejszy, a w środku czuje się totalnie bezwartościowy. Do tego pociąg do wszystkich używek, niedojrzałość. Wspaniały kandydat na faceta.
konto usunięte via iOS
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Suheil-al-Hassan: Napisalem z błędem. „Nie zasługuje” tak powinno być.
@3cmc4cmc: a jaki jesteś?
konto usunięte via iOS
- 1
Jak zrezygnować i przestać wierzyć w swoje gowno prawdy o świecie? Jak zmienić postrzeganie rzeczywistości tak by nabrać dystansu i wyciągnąć dobre wnioski z tego co się dzieje? Żyje w swojej bańce w której świat się kręci wokół mnie, dla mnie wszystko się dzieje dla mnie lub przeze mnie. Nigdy nie ma miejsca dla innych ludzi. Moje uczucia i moje zdanie są najważniejsze. Ja jestem najmądrzejszy mimo ze moje postępowanie stanowczo temu
konto usunięte via iOS
- 0
Usunąłem wpis bo ktoś mnie wyśmiał. Aż mnie zakuło jak to zobaczyłem. Cały ja. #narcyzm
konto usunięte via iOS
- 6
Kiedy proponowała terapie dla par to mówiłem, ze nie ma takiej potrzeby i wymyśla. Teraz nie ma już nas, a terapii potrzebuje już tylko ja. Ona zawsze miała racje a ja byłem ślepy i głuchy na jej wołania. Kładę i się spać i wstaje z taka sama myślą, że s----------m, ze teraz będzie jej lepiej bo ją skrzywdziłem jak nikt inny ale ciężko przychodzi mi się z tym pogodzić. Tapeta w telefonie
Komentarz usunięty przez autora











Tobie również, masz motywację do walki o siebie, do zmiany. Spróbować nie zaszkodzi ʕ•ᴥ•ʔ