Wpis z mikrobloga

It's over dla chłopa i to poważnie. Terapie nie pomagały. Jestem okropnym człowiekiem i teraz dobrze wiem dlaczego zostałem sam z flaszką i prochem.

Opinia psychologiczna na mój temat HEHE.

Wrzucam jeszcze raz bo zapomniałem o najważniejszym tagu. #przegryw Pozdro wariaty.

#psychiatria #psychologia #zaburzeniaosobowosci #narcyzm #psychoterapia #psychiatra #alkohol #narkotykizawszespoko #normictwo #rozowepaski #niebieskiepaski #samobojstwo
Pobierz z.....s - It's over dla chłopa i to poważnie. Terapie nie pomagały. Jestem okropnym c...
źródło: comment_1648902585SiRlG218xyrH2aQmdsZA0R.jpg
  • 30
@zwykly_ktos: kek ja ci lepszą diagnozę postawie;
zatem jesteś: skrzywdzony trollollolo dzieciaczek, banowany na wykopie, introwertyk i pępek świata, który użala się nad sobą w internecie, oczekując od innych słowa otuchy oraz głaskania po głowie, bo przecież trzeba iść w myśl ,,wejdź w moje buty to zobaczysz jak jest ciężko"

Przejmujesz się stanem swojej kondycji psychicznej i jak rasowy nerwicowiec będziesz w koło Macieju szukać przysłowiowego luja do dupy coraz bardziej
@zwykly_ktos: Biedny. Nikt cię nie rozumie, zostajesz sam ze wszystkim, nikt cię nie kocha nawet rodzina, wszyscy cię olewają, znajomi cię oszukali. Cała paleta wewnętrznego zatracenia.

80k długów? To jest problem? xD im dłużej będziesz tkwić i poddawać się takim stanom, tym bardziej życie da ci po dupie. Najlepsze lekarstwo to postawienie wszystkiego na wiarę w siebie i swoje możliwości, a nie pacyfikowanie mózgu xanaxami i innymi #!$%@?, żeby tylko przestać
@Naczelny_Borowik: Odstawiłem wszystkie używki, wróciłem do pracy po roku depresji mieszanej z autodestrukcją. Zaczynam spłacać długi i żyć normalnie na trzeźwo. Staram się wszystko ogarnąć bo wiem jak się zatraciłem wcześniej więc przepraszam ale zapytam o #!$%@? ci chodzi? xD Jedyna rzecz to taka, że wiem, że nigdy nie stworzę z nikim normalnego związku ale się z tym pogodziłem. Postanowiłem przeżyć życie samemu i bez nałogów.
@zwykly_ktos:

Zaczynam spłacać długi i żyć normalnie na trzeźwo. Staram się wszystko ogarnąć bo wiem jak się zatraciłem wcześniej

Jedyna rzecz to taka, że wiem, że nigdy nie stworzę z nikim normalnego związku ale się z tym pogodziłem. Postanowiłem przeżyć życie samemu i bez nałogów.


Jadym ambiwalencja uczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo długa droga przed tobą, ale tak jak już wspomniałem - szczera wiara w samego
@zwykly_ktos: ja o dziwo nie do końca #przegryw, naruchałem się w życiu sporo. Ale nie jestem w stanie stworzyć trwałego związku właśnie przez problemy, które są wymienione w Twojej opinii. Ehh a chciałbym mieć dzieci, its over dla chłopa.

Trzymaj się byczku