Od dłuższego czasu dwójka znanych sekciarzy czyli #sanjaya oraz #milar nie wnosi nic nowego oraz pożytecznego w przestrzeni internetowej.
Może już czas skutecznie i ostatecznie pozbyć się tego wyrachowanego tworu znanym sposobem czyli masowym zgłaszaniem kanałów na YT i FB?
Znikną z internetów więc znikną ze świadomości.
No chyba że ktoś ma inny, lepszy pomysł.
Na ten czas Miłar odciął się od JotEsEmu a Sandacz został bez haseł, komputera,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jak to jest z logiką narcyzów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie kobiet kiedy taka ruchaniem zdobywa grube hajsy, ale ogarnia się dopiero kiedy zostanie sama z dzieckiem i potem szuka naiwniaka na ojca. Czemu od razu tacy #ludzie nie potrafią myśleć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #narcyzm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wlaśnie zostałem zdiagnozowany przez #psychoterapia że oprócz narcyzmu cienkoskórnego przejawiam jeszcze zaburzenia osobowości typu borderline, jak u #alternatywka ( ͡° ͜ʖ ͡°) no troche się załamałem, bo się tego nie spodziewałem, myslalem blednie ze to raczej jest spotykane u kobiet, ale troche czytam na ten temat, ja by jakis inny miras chcial sie podzielic doswiadczeniami swojej wewnętrznej walki to niech śmiało pisze na pw
NPDVulnerabletypeborderline28 - wlaśnie zostałem zdiagnozowany przez #psychoterapia ż...

źródło: comment_z7LVRCMnt14Khmeo86vetSk9MlKrA3L8.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NPD_Vulnerable_type_borderline_28: mi było szkoda kasy, a stałem i tak ze wszystkim w miejscu. Bo doszliśmy do punktu, gdzie już w sumie na terapii nie wiedziałem o czym mówić. I w kółko było, że powinienem zerwać całkowicie kontakt z byłą, bo ja sam wiem, że powinienem, ale i tak nie potrafię tego zrobić :/ Bo to jest mój największy problem z którym sobie nie radzę. A od ponad pół roku nie
  • Odpowiedz
@NPD_Vulnerable_type_borderline_28: Jakoś nie chce mi się iść na NFZ, bo nie chce mi się od początku wszystkiego opowiadać (długo trwało zanim dostałem diagnozę) oraz jakoś nie wiem czy na NFZ traktują ludzi tak samo jak odpłatnie czy bardziej na odwal :P I mój terapeuta współpracuje z moją psychiatrą, więc jakbym wracał to do niego, ale nie czuję takiej potrzeby. Bo finansowo to dość dobrze stoję, bo mam dobrą pracę, jestem
  • Odpowiedz
#narcyzm
Teraz mówi się nie jestem idealny, każdy kto czuje się lepszy jest gnojony. Bo teraz bycie lepszym oznacza myślenie ze nie jest się lepszym. To głupie bo według niektórych ludzi są ideałami bo nie myślą ze sa lepsi. Fuck logic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
_Naukowcy ze Swansea i Mediolanu postanowili sprawdzić, czy obsesyjne publikowanie selfies, które wydaje się oznaką narcyzmu, może też nasilać towarzyszące tej cesze osobowości objawy. Do udziału w trwającym przez cztery miesiące eksperymencie zaprosili 74 osoby w wieku od 18 do 34 lat. W czasie badań obserwowano wszelkie wpisy uczestników eksperymentu na najpopularniejszych portalach społecznościowych: Twitterze, Facebooku, Instagramie i Snapchacie, ze szczególnym uwzględnieniem zamieszczanych tam zdjęć, w tym selfies. Z pomocą testów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cder: Pozostaje istotne pytanie: czy to samojebki powodują pogłębianie się narcyzmu czy też nadmierne zainteresowanie nimi jest zaledwie oznaką i dalszą konsekwencją tejże przypadłości, która jednak kształtuje się pod wpływem wielu czynników, może nawet trendów kulturowych? Bo jeśli to pierwsze, to usilne zaprzestanie robienia selfie może coś dać, a jak drugie, to nie da nic.
  • Odpowiedz
Pytanie do osób którzy mieli/mają narcystyczne zaburzenia osobowości.

Czy trafiliście na jakieś książki psychologiczne (nie liczyć z POPporadnikami) które Wam pomogły zmierzyć się z tymi zaburzeniami i je zwalczyć?

#narcyzm #psychologia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach