#depresja #lekarz w tym gównie jakim jest Polska nawet nie da się zarejestrować do psychologa. Płacisz co miesiąc na to służbę zdrowia i nic z tego nie masz. Tu trzeba być zdrowy i bogaty. Wcale sie nie dziwie ze tyle os osób popełnia sambójstwo skoro nie znikąd pomocy. Prywaciarze się cenią
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyszedł mi za duży cholesterol (245 mg/dl, norma <190), triglicerydy (197 mg/dl, norma <150) oraz glukoza (101, norma 70-90). Głównie pytanie co robić, aby to obniżyć bo mój lekarz w ogóle się tym nie przejął i powiedział żeby przyjść za 3 miesiące. Czy zjedzenie posiłku ostatniego posiłku o 0:10 mogło mieć wpływ na te wyniki? Pobranie było około 9:00.
#cholesterol #zdrowie #dieta #glukoza #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patryk4: zrobiłem sobie badanie przed sylwestrem - cholesterol 270. Od 1 stycznia zmiana diety, odstawiłem alko i zacząłem biegać. W zeszły czwartek powtórzyłem badanie - wynik 200. Da się! Trzymam kciuki :-)
  • Odpowiedz
Czy jeżeli lekarz przyjmuje Was prywatnie za pieniądze, zdalnie bo chodzi tylko o receptę to na pacjent.gov.pl w historii leczenia powinna pojawiać się informacja, że ta wizyta się odbyła?

#kiciochpyta #lekarz #leki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach