Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p3ter: może nowa dziewczyna rozwiązałaby problem ;)

a tak na serio, to poszłabym po prostu do innego endokrynologa, skoro nawet Ci nie zasugerowała jakiejś dalszej diagnostyki
  • Odpowiedz
Cześć, od około półtora tygodnia mam na przedramieniu zmianę skórną, wyczuwalny czerwony pierścień, blady w środku, średnica ok 2 cm.
Jak ruszę to swędzi. W internecie wyczytałem, że może to być ziarniak obrączkowaty.
Wiecie może jak to leczyć? Jakieś maści?
Jestem osobą aktywną sportowo (BJJ), mam bardzo dobre wyniki krwi, o cukrzycy raczej też nie ma mowy. Wiecie z czego to może wynikać?
#skora #dermatologia #choroby
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#depresja #lekarz w tym gównie jakim jest Polska nawet nie da się zarejestrować do psychologa. Płacisz co miesiąc na to służbę zdrowia i nic z tego nie masz. Tu trzeba być zdrowy i bogaty. Wcale sie nie dziwie ze tyle os osób popełnia sambójstwo skoro nie znikąd pomocy. Prywaciarze się cenią
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach