Czy jeżeli lekarz przyjmuje Was prywatnie za pieniądze, zdalnie bo chodzi tylko o receptę to na pacjent.gov.pl w historii leczenia powinna pojawiać się informacja, że ta wizyta się odbyła?

#kiciochpyta #lekarz #leki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szpital zatrudnił mnie i wymaga zebym odbijał kartę na wejściu i wyjściu, ale nie dał mi żadnej karty. Odzywałem się do działu technicznego to ten odpisał,że nie może tego zrealizować bo o to musi wystąpić tylko ordynator, a ordynator na urlopie. Karta umożliwia też poruszanie się po szpitalu i otwieranie drzwii. Oczywscie takiej karty nie mogę dostać jako stażysta xd
I w ten sposób muszę wszędzie stać i czekać, a pewnego razu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArthasMenethil: początki zapalenia tak wyglądają, że goni często ale sikasz skąpo. Jak się pojawi ból, to będziemy w domu.

Doraźnie możesz zakwasić mocz witaminą c. Jeśli zacznie boleć przy opróżnianiu pęcherza, nie radzę za długo zwlekać, bo się przeciągnie i przyjemne nie będzie. Furagin powinien załatwić sprawę dość szybko, jak nie pomoże albo gorączka, lekarz, bo się rozlazło na resztę organizmu i może antybiotyk być niezbędny. Ale przy szybkiej reakcji
  • Odpowiedz
Moi drodzy, kręgosłup łupie, przepuklina L5-S1, pora na zwolnienie i ćwiczenia+odpoczynek.

Jedna wredna baba nie dała mi zwolnienia w przychodni, bo ją też boli a musi robić, a Pan se możesz urlop wziąć jak boli i poćwiczyć.

Jutro idę do innego, jak się nie uda jest te L4 na telefon z różnych portali. Pytanie;

Który
grzegorz-kuczkowski - Moi drodzy, kręgosłup łupie, przepuklina L5-S1, pora na zwolnie...

źródło: temp_file.png7964786624432576132

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz #depresja ? Idź do mądrego urologa i zbadaj se prostatę.

o zapaleniu prostaty:

Długotrwałe i uciążliwe dolegliwości powodują lęk, obniżenie nastroju, a nawet depresję

(...)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nowywinternetach: to co Ci napisał. pisać że "kompozyt to kompozyt" to jak pisać, że "samochód to samochód". to porównaj sobie Opla Astrę 1998 z Mercedesem S klasą 2022. w wypełnieniach równie ważne co sam materiał jest to jak został położony (technika). możesz mieć 2 różnych lekarzy, dać im dokładnie ten sam kompozyt, i jeden zrobi wypełnienie na 20 lat, drugi takie co wypadnie po 3 miesiącach
CBCT nie jest do
  • Odpowiedz
Jak ktoś się zastanawia co lekarze robią w lekarskim to ja przez 4h robiłem:

-Wywiad z pacjentem
-Badanie fizykalne może jakieś 20 minut
a potem musiałem:
-Wypełnić papierową formę przyjęcia do szpitala, wywiad, badanie fizykalne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem dlaczego wszyscy mówią, że praca endokrynologa jest taka fajna. Byłam dzisiaj i ok może faktycznie ma ciszę i spokój ( spokój to za dużo powiedziane ( ͡ ͜ʖ ͡) ale za to na stado w-----------h starych bab na korytarzu a to są jej petenci xd mnie te stare urwiska w------y w 15 minut . A co dopiero jakbym miała z nimi non stop przebywać (
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach