@rales: Chyba nie masz dzieci.
Jakbyś miał to byś wiedział, że one mogą płakać w KAŻDEJ możliwej sytuacji.
Jakbyś miał to byś się zajmował swoimi dziećmi a nie cudzymi.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MojWlasciciel: nikt


@hohohohoho: Nawiasem mówiąc gdybym nadal mieszkał w Bielsku, to już bym się pakował - właśnie dlatego, że jest całkowicie, jak nigdy pusto. Taki TPN jest mimo wszystko zamknięty do odwołania - decyzją władz parku. Uzasadnienia nie znam, ale w sumie mnie nie interesuje, bo każde będzie od czapy.
  • Odpowiedz
Zabijanie dla zwierząt dla przyjemności to twoim zdaniem praca? Bo moim zdaniem to rekreacja.


@khur_the_belley: Dla jednych to praca, dla innych zabawa, nie ma to znaczenia. Pewnym jest jednak to, że gdyby polowań nie było to zwierzyna rozmnożyłaby się w tak dużych ilościach, że większość społeczeństwa domagałaby się wybicia tych zwierząt. 2-3 lata bez polowań, a ludzie wzięliby sprawy w swoje ręce co doprowadziłoby do śmierci wielu rzadszych zwierząt np.
  • Odpowiedz