Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
Pali się las w Biebrzańskim Parku Narodowym

Biebrzański Park Narodowy dodał(a) nowe zdjęcie.
z- 2
- #
- #
- #
- 1
- 0
źródło: comment_1587484029YwKx6CpLMgYh0dRE6PyDlR.jpg
Pobierz- 5
424
Już jest poznańska ścieżka w koronach drzew. I wygląda świetnie!

Powstała w lesie na terenie Antoninka. Bliższa alternatywa dla znanej niektórym zagranicznej ścieżki w Karkonoszach!
z- 104
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 821
- 664
Jakbyś miał to byś wiedział, że one mogą płakać w KAŻDEJ możliwej sytuacji.
Jakbyś miał to byś się zajmował swoimi dziećmi a nie cudzymi.
- 1
Wiadomo, że dziś dysponujemy większą ilością sprzętu. Ale czy nawet z taką ilością, przy dużej suszy jesteśmy wstanie skutecznie walczyć z ogniem?
#pytanie #polska #strazpozarna #historia #hydrologia #pogoda #lasy #las
źródło: comment_15874135952W4XSTVQhaC4QHxDI14o27.jpg
Pobierz- 69
- 3
- 0
- 0
3
Zagrożenie pożarowe w lasach. Padł dobowy rekord pożarów

Tylko w niedzielę strażacy i leśnicy gasili 172 pożary lasów w całej Polsce – to dobowy rekord od początku roku. Choć od dziś można już wchodzić do lasów, trzeba bardzo uważać – zagrożenie pożarowe jest wysokie niemal w całym kraju.
z- 0
- #
- #
- #
- #
3
Karkonoski Park Narodowy otwarty. Na Śnieżkę jednak nie wejdziemy

Od dziś można wchodzić nie tylko do lasów i parków, ale także na teren Karkonoskiego Parku Narodowego. Warto jednak pamiętać, że nie wszędzie dojdziemy.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
20 kwietnia 2020 - koloryzowane
#kwarantanna #las #heheszki
źródło: comment_1587374834VG6KVj5NGmPou2hKEpG2C1.jpg
Pobierz6
Posprzątajmy lasy

Hej Z racji że można już wchodzić do lasu wybrałem się dziś na krótki spacer do jednego w mojej okolicy. Jakie to miłe uczucie odetchnąć świeżym powietrzem po tylu tygodniach spędzonych w większości w domu. Cały czar prysł jednak gdy przeszedłem obok jednego z miejsc do postoju, tuż za takim...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 17
- 4
@MojWlasciciel: nikt
@hohohohoho: Nawiasem mówiąc gdybym nadal mieszkał w Bielsku, to już bym się pakował - właśnie dlatego, że jest całkowicie, jak nigdy pusto. Taki TPN jest mimo wszystko zamknięty do odwołania - decyzją władz parku. Uzasadnienia nie znam, ale w sumie mnie nie interesuje, bo każde będzie od czapy.
- 0
Ciekawe, czy gdy lasy znowu będą zamknięte ale z powodu suszy, to pilarze i myśliwi dalej będą mogli wchodzić bez przeszkód...
#las #koronawirus #krakow #smiesznypiesek
źródło: comment_15873693283uW8YgAfdMOL3CfcK2ADE5.jpg
Pobierz- 6
Zabijanie dla zwierząt dla przyjemności to twoim zdaniem praca? Bo moim zdaniem to rekreacja.
@khur_the_belley: Dla jednych to praca, dla innych zabawa, nie ma to znaczenia. Pewnym jest jednak to, że gdyby polowań nie było to zwierzyna rozmnożyłaby się w tak dużych ilościach, że większość społeczeństwa domagałaby się wybicia tych zwierząt. 2-3 lata bez polowań, a ludzie wzięliby sprawy w swoje ręce co doprowadziłoby do śmierci wielu rzadszych zwierząt np.

























#natura #las
#koronawirus
#kalkazreddita
źródło: comment_1587468323EqWZvHZ64ErF4FsIEX7Z04.jpg
Pobierzźródło: comment_1587470159W1DhwuXEJkw79C8WhSUjyC.jpg
Pobierz