Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mekki

Mekki

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20099
  • Znaleziska 6778
  • Mikroblog 13321
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 101
Rychson
Rychson
wczoraj, 04:55:20
  • 733
K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von Hać to mogą kurierzy umowę o pracę w tym kołchozie dziękuję panie brzoska #inpost
Rychson - K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von ...

źródło: 1000043643

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 19 godz. i 23 min temu via Android
  • 4
@Rychson: @RomanKarburator co wy kurna za apki używacie?
Mekki - @Rychson: @RomanKarburator co wy kurna za apki używacie?

źródło: 1000048090

Pobierz
  • Odpowiedz
Mekki
Mekki 18 godz. i 16 min temu via Android
  • 0
@Kampinos: od kiedy tak jest? Ostatnio mi się aktualizowała 17 czerwca
  • Odpowiedz

3

Czy Airbus A330 MRTT to dobry wybór? Dlaczego Polska potrzebuje tankowców

Czy Airbus A330 MRTT to dobry wybór? Dlaczego Polska potrzebuje tankowców

Airbus A330 MRTT to samolot do tankowania i transportu powietrznego (ang. Multi Role Tanker Transport) bazująca na sprawdzonym, niezwykle popularnym pasażerskim szerokokadłubowcu A330-200. PO dziewięciu miesiącach w hiszapńskich zakładach Airbus Defence and Space w Getafe.

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: przedwczoraj, 12:50:53
  • 10
  • #
    samoloty
  • #
    lotnictwo
  • #
    polska
  • #
    informacje
Mekki
Mekki przedwczoraj, 14:32:36 via Android
  • 2
@bleblebator: Czemu wszystkim pokemonom się wydaje, że te drony Ukrainy to z wyboru nie z konieczności? Jak myślisz, Jakby Ukraina miała przed wojną silne lotnictwo z możliwością atakowania głęboko to by musiała teraz toczyć walkę pozycyjną iwykrwawiać się bez żadnych zdobyczy?
Mekki
Mekki przedwczoraj, 15:08:15 via Android
  • 4
@bleblebator: Bo one są potrzebne dopiero jak masz jakkolwiek funkcjonujące lotnictwo.
Mekki
Mekki przedwczoraj, 15:38:18 via Android
  • 2
@JustynM: On próbuje tu przemycić narrację, że nam jest niepotrzebny.
@bleblebator jak kupowaliśmy Vipery, założenia była takie, że docelowo potrzebujemy ich 160 do obrony przestrzeni powietrznej. W dużo naszej wersji, w dużo mniejszym kraju. Jakby Ukraina miała ich przed wojną że dwieście+ samoloty cysterny dla zwiększenia czasu przebywania w powietrzu, myślisz, że teraz musieliby siedzieć w okopach?

12

Polska kupuje powietrzne tankowce. Szef MON odwiedzi dziś Airbusa w Hiszpani

Polska kupuje powietrzne tankowce. Szef MON odwiedzi dziś Airbusa w Hiszpani

Dzisiaj (we wtorek 23 czerwca) przed południem szef MON odwiedzi zakłady Airbusa w Getafe pod Madrytem, gdzie produkowane i modernizowane są wojskowe samoloty Airbus A330 MRTT. Konstrukcja ta jest obecnie wykorzystywana przez szereg państw NATO

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: przedwczoraj, 06:32:38
  • 8
  • #
    polska
  • #
    samoloty
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    militaria
Mekki
Mekki przedwczoraj, 09:06:01 via Android
  • 5
@r696: Tak idzie, że zdaje się dziesięć tankowców już mają i jakoś niedawno zamówili 9 kolejnych.
Mododzyglizda
Mododzyglizda
22.06.2026, 14:22:17
  • 41
Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Ducati i jestem zachwycony. 1100ccm pojemności i oczywiście najszybszy kolor. Suche sprzęgło tak hałasuje, że jak ktoś ma pierwszy raz styczność z tym wynalazkiem, to szuka usterki. Chłopy na ulicy się za mną oglądają XD Chyba kupę sobie czapkę z napisem Ducati (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #motocykle #chwalesie
Mododzyglizda - Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Duca...

źródło: IMG_0079

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 22.06.2026, 14:43:12 via Android
  • 1
@vulcanitu: No to dawaj teraz na WDW do Misano.;)
  • Odpowiedz
Mekki
Mekki 22.06.2026, 14:46:38 via Android
  • 2
@vulcanitu: World Ducati Week. 2-5 lipca w Misano Ducati obchodzi stulecie.
https://wdw2026.ducati.com/en/publicwdw/
  • Odpowiedz
Mekki
Mekki 22.06.2026, 15:00:01 via Android
  • 2
@bocznica: z takim kupiłem.Kury się w wiosce przestały nieść to zmieniłem na homologowany.:)
Mekki - @bocznica: z takim kupiłem.Kury się w wiosce przestały nieść to zmieniłem na ...

źródło: 1000047875

Pobierz
  • Odpowiedz
Mekki
Mekki 22.06.2026, 15:20:38 via Android
  • 4
@Mododzyglizda: całą Rumunię objechałem Monsterem.:)
Mekki - @Mododzyglizda: całą Rumunię objechałem Monsterem.:)

źródło: 1000022166

Pobierz
  • Odpowiedz
Mekki
Mekki 22.06.2026, 15:47:57 via Android
  • 0
@Mododzyglizda: Multi V4S też mam, a do Misano jadę Monsterem. Nie ma miękkiej gry.:)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.06.2026, 09:55:08
  • 0
✨️ MIG 21 w pokoju – Ciekawe połączenie technologii i pasji Ⓘ
MIG 21 w pokoju, prawdziwy
https://www.youtube.com/watch?v=0tn2byH0gX0
#gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #polska #qualitycontent #samoloty #technologia

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 16.06.2026, 10:47:06 via Android
  • 0
Uuuu modersa ktoś odkrył. Znam takich co się odgrażali, że mu sprezentują silnik i ołówka oblatają.
  • Odpowiedz
khrop
khrop
khrop
15.06.2026, 14:48:41
  • 0
#motocykle pytanko mam, może głupie może mondre nie wiem.
Czy wszystkie buty motocyklowe mają takie śliskie podeszwy? Pierwszy sezon na (dość ciężkim bo 260kg) motku i już bym trzy razy wyrżnął, bo zwyczajnie stopa mi odjechała. Czy to na mokrym asfalcie, czy troszkę żwirku, czy na betonie na parkingu podziemnym. Da się to jakoś zwalczyć czy mam podkleić buty taśmą do deskorolki? xD
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 15.06.2026, 14:54:33 via Android
  • 0
@khrop: Raki załóż. A jak planujesz więcej takich akcji z łapaniem Moto nogami to kup też od razu ortezy.
  • Odpowiedz
Mekki
Mekki 15.06.2026, 14:59:07 via Android
  • 0
@khrop: No to teraz poważnie, nie wiem jakie masz buty, ale generalnie na mokrym albo żwirku wszystkie "szosowe" będą śliskie.
  • Odpowiedz
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
09.06.2026, 06:44:50
  • 7
Kiedy myslales ze jestes wystarczajaco stłamszony bo dobrodziej kaze ci jezdzic z żurawiem lesnym (co ci nie wychodzi w c----u) to ten doklada do pieca i wysadza cie z zestawu ciągnik siodłowy z HDS + naczepa na zestaw solówka + przyczepa na obrotnicy bożej xD

Nauka jazdy od nowa

Z plusôw to przynajmniej wszystko sztywne bo w ta naczepa sie rozsuwała, zsuwała, część kłonic przesuwala sie na hydrsulice, czesc trzeba bylo suwać dzwigiem,
UjogromemGoNazwali - Kiedy myslales ze jestes wystarczajaco stłamszony bo dobrodziej ...

źródło: IMG_4169

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 09.06.2026, 06:53:05 via Android
  • 2
@UjogromemGoNazwali: Parę razy p-------z pod nosem, a potem nie będziesz chciał wrócić na naczepę.:)
  • Odpowiedz
rumapark
rumapark
30.05.2026, 21:22:53
  • 2
#motocykle Duża z niej dziewczyna, trzeba przyznać.
rumapark - #motocykle Duża z niej dziewczyna, trzeba przyznać.

źródło: dolores

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 31.05.2026, 11:07:02 via Android
  • 1
@Maurry: Lepiej, wieniec obrotu:)
  • Odpowiedz

574

Prezes Cinkciarza chciał uniknąć ekstradycji, zaciągając się do armii USA

Prezes Cinkciarza chciał uniknąć ekstradycji, zaciągając się do armii USA

W momencie złapania odbywał rygorystyczne szkolenie wojskowe tzw. boot camp, unitarka. Jest to metoda dająca sznsę w miarę szybkiego uzyskania obywatelstwa. Wszystko wskazuje, że zaciągnięcie umożliwiła mu Zielona Karta.

dict
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 29.05.2026, 09:50:21
  • 106
  • #
    afera
  • #
    cinkciarz
  • #
    heheszki
  • #
    oszustwo
  • #
    piramidafinansowa
Mekki
Mekki 30.05.2026, 05:15:36 via Android
  • 6
@pyszniarz: euro xD kiedyś drogie dziecko była fajniejsza waluta. Marka niemiecka.
Mekki
Mekki 30.05.2026, 05:30:30 via Android
  • 0
@pyszniarz: No. Fajnie nie?
Marek_Tempe
Marek_Tempe
28.05.2026, 06:20:57
  • 48
Dziś dwóch na kacu, jeden n------y i te tłumaczenia jak 5 latkowie. Najebus do domu reszta do zadań. Cyrk.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 28.05.2026, 06:49:06 via Android
  • 24
@JaNieGejJaPapiesz: jeszcze nie dyrektor, a już c--j. Hłe hłe.
  • Odpowiedz
Mekki
Mekki 28.05.2026, 06:19:34
  • 0
Rwał nać, 17 lat w tym chlewie obsranym gównem. I jest coraz gorzej. Białek oddawaj mi mój zmarnowany czas.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AnalnyNiszczyciel
AnalnyNiszczyciel
20.05.2026, 14:51:32
  • 8
Jestem już jednak stary. Dzieci „odchowane”, życie już poukładane. Dom stoi, żona nie marudzi, wydatków jakiś zaplanowanych nie mam. Także spełniłem sobie marzenie i kupiłem motocykl. Chciałem coś klasycznego, bez udziwnień, bez jakieś zbędnej nowoczesności. Zatem kupiłem sobie Triumpha Speed Twin. Wygląda jak Junak, którym jeździł mój ojciec 50 lat temu. Dziś odebrałem go od mechanika po takim pierwszym serwisie na sezon. Dostałem tyle okejek od kierowców samochodów, że aż prawie mi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 20.05.2026, 16:29:53 via Android
  • 1
@AnalnyNiszczyciel: Mam to samo jak jeżdżę Bonnevillem. Kup monstera. Jedyna kobieca reakcja na motur w moim przypadku to monster 1200.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
20.05.2026, 06:36:57
  • 73
Mieliśmy dziś napisać o nowym dużym zakupie dronowym (jeszcze napiszemy, bo jest nadzwyczaj udany i bardzo jesteśmy dumni), albo więcej o sukcesie projektu opatrunkowego i dystrybucji kupionych bandaży (też napiszemy) tudzież dalszych planach zakupów, ale przyszła ta pocztówka i chcemy ją pokazać.

To dla nas zupełnie poboczne działanie (koncentrujemy się na pomocy żołnierzom), jednak jak widać przydatne.

PS Tak, wiemy jak się kojarzy, we Lwowie nie wiedzą.

************
sikorkinaukrainie - Mieliśmy dziś napisać o nowym dużym zakupie dronowym (jeszcze nap...

źródło: 702320511_10163308425052219_5929830178192991814_n

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 20.05.2026, 09:14:35 via Android
  • 5
@Rad-X: A czytać to cię nie nauczyli że zrozumieniem, czy jesteś debilem?
Tak tylko pytam.
  • Odpowiedz

921

Fagata na Juwenaliach w Częstochowie. Studenci oburzeni zaproszeniem

Studenci Politechniki Częstochowskiej protestują przeciwko występowi Fagaty, zarzucając organizatorom promowanie patologii za publiczne pieniądze. Część z nich zapowiada bojkot imprezy, bo mają dość promowania osób znanych głównie z kontrowersji i "projektu X".

Kruk_
z
dziennikzachodni.pl
dodany: 11.05.2026, 17:48:01
  • 116
  • #
    czestochowa
  • #
    juwenalia
  • #
    studenci
  • #
    fagata
  • #
    patoinfluencerzy
  • #
    afera
Mekki
Mekki 12.05.2026, 05:34:07 via Android
  • -3
@Pytalski_malopolan: Na debacie tak powiedziała? Publicznej? No jak ona śmiała, przecież na debacie to wszyscy powinni mieć takie samo zdanie. Możliwie zbliżone do zdania wykopka. Inaczej to c--j nie debata.
Mekki
Mekki 12.05.2026, 05:48:45 via Android
  • -3
@Pytalski_malopolan: Ja afirmuję wolność wypowiedzi na uczelni.
fotograf_warszawiak
fotograf_warszawiak
10.05.2026, 16:45:45
  • 0
Zmieniłem opony i są w związku z tym dwa problemy. Oryginalne były Battlax A41, które wytrzymały 22kkm. Teraz założyłem Michelin Anakee Road.

Problem nr 1
Nie zapytałem na grupie vstroma, ani na tagu „Jakie opony?”

Problem nr 2
fotograf_warszawiak - Zmieniłem opony i są w związku z tym dwa problemy. Oryginalne b...

źródło: IMG_4170

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 10.05.2026, 17:03:22 via Wykop
  • 0
@fotograf_warszawiak:

22kkm

Ech, takie to przebiegi, a nie 4k i do spalenia.:P
  • Odpowiedz
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
29.04.2026, 15:48:05
  • 0
#motocykle #opony
Potrzebuje i formacji.
Mam zamiar niedługo pojechać do Gruzji i z powrotem na motocyklu soft enduro z 50% jak się uda będę jechał po za asfaltem.
Teren od suchych dróg gruntowych, poprzez kamienne drogi i mokre drogi leśne i błota.
Motocykl w pełni załadowany wraz zemną będzie ważył 340kg.
Potrzebuje opony które wytrzymają 17tys km.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 29.04.2026, 16:13:18 via Android
  • 0
@mpetrumnigrum: karoo?
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
27.04.2026, 17:22:38
  • 101
Kilka ciekawych nazw gatunków zwierząt ;)

Zyzuś tłuścioch - niewielki pająk z rodziny omatnikowatych

Krasopani poziomkówka - motyl z rodziny mrocznicowatych i podrodziny niedźwiedziówkowatych

Jelonek
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 27.04.2026, 17:58:45 via Android
  • 2
@Ukiss: Nasosznik Trzęś!
  • Odpowiedz

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • 617
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
Mekki
Mekki 27.04.2026, 07:12:37 via Android
  • 2
@ksiezyc_w_siatce: Ja kiedyś też. A potem była sprawa którą znałem od podszewki i się wyleczyłem.:)
58megaton
58megaton
58megaton
09.04.2026, 20:43:28
  • 0
Szkolenia z parpu. Co lepsze dla programisty? Kurs spawacza czy operator koparki? Jeśli koparki to jaka klasa na poczatek?

#programowanie #pracbaza #koparka #spawanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mekki
Mekki 10.04.2026, 03:53:20 via Android
  • 1
@dizel81: już od dawna nie ma drugiej klasy, a kurs można robić od razu na pierwszą.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • ...:::per aspera ad astra:::...
  • http://92.60.138.60/~apacz/smf/index.php

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.04.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.08.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.02.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking