• 67
@ukojenie: Żona lekarza pyta go, gdy wrócił do domu ze szpitala:
- Dawid, kupiłeś arbuza czy airbusa bo jak dzwoniłeś to nie dosłyszałam. ....
  • Odpowiedz
@ukojenie: okropne oszczerstwa lekarz nigdy by tak nie zrobił!!
(Tesla to firma z miejscami pracy i produktem, oni potrafią tylko wykupić mieszkania w całym województwie i skubać na wynajmie)
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: Zapraszam do rocznych w "wakacji" w ZSW. Tak, wiem... juz tego nie ma. Ale za moich czasow bylo.

Jedyny lekarz na jednostce to... GINEKOLOG :D

Przypominam ze pobor dotyczyl facetow (i nielicznej grupy kobiet ktora nigdy powolywana nie byla)

A ze ja mialem udokumentowany problem z kolanem to mialem spokoj bo trzesli d--a jakby mi te kolano rozwalili do konca :D
  • Odpowiedz
Nie ma chyba lepszego sposobu na wyjście z przegrywu niż pójście na #medycyna - chłopy z tagu #przegryw - idźcie na lekarski
1) większość na kierunkach medycznych to dziewczyny - macie dostęp do nieograniczonych ilosci kobiet premium: ambitnych, ładnych, w przyszłości dobrze zarabiających i najważniejsze wyposzczonych. To nie karynki z żabki czy stacji benzynowej której jedynym zainteresowaniem jest rolnik szuka żony czy love island. Z kolei ty możesz nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabaty dla grup zawodowych w salonach samochodowych. Specjalne oferty kredytu hipotecznego w państwowym banku. Zniżki u deweloperów...

Jprdl...

To jest zgodne z konstytucją? Z jakiego powodu oni są dodatkowo uprzywilejowani w prywatnych i państwowych przedsiębiorstwach?

#pytanie #lekarz100k #konowalposting #lekarz #kredythipoteczny #banki #motoryzacja #medycyna
szczurek_87 - Rabaty dla grup zawodowych w salonach samochodowych. Specjalne oferty k...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-23 191547

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczurek_87: wysokie przychody to wysoki potencjał zakupowy, a praca w budżetówce to niskie ryzyko przy udzielaniu kredytu.

No nie powiem, też mnie to oburza, ale efekt jest taki że po prostu auta marek z takimi rabatami zostają u mnie przekreślone, o ile po prostu nie udzielą mi takiego samego rabatu
  • Odpowiedz
Ja jebię ale mnie w-------ą wszelkiej maści "lekarze specjaliści" (specjalnie z małej) w tym kraju, wsadzałbym ich na 48-godzinne dyżury bez teleporad. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem k---a, wystawiać lewe L4, pisać recepty na ozempic, przyjmować prywatnie w trakcie etatu w publicznym szpitalu i zadasz na zamkniętej grupie dla medyków pytanie:

Witam, chcę zacząć zarabiać bez specjalizacji. Czy lepiej iść na rezydenturę czy od razu na koordynatora SOR-u? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IntruDroid: i o tym trzeba mówić otwarcie.
covid rozbestwił konowałów. Zamknięte szpitale, chorzy na teleporadach zostawali ze swoimi problemami sami, a konowały jeszcze z tytułu covidu brali dodatkowe bonusy. Nikt tego nie ukrócił na czas a pis rowalał kase na lewo i prawo bo cała ta ekipa jest na smyczy bankierów
  • Odpowiedz
To że robili równolegle na wielu etatach to jedno, ale wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? Że oni nawet jak już się łaskawie tym pacjentem zajęli, bo do nich ostatecznie trafił to poziom zaangażowania w leczenie samego pacjenta był dramatyczny. Często brak właściwego wywiadu, diagnozy, wypisanie pierwszego lepszego leku na receptę lub skwitowanie to "taka pana/pani uroda". Potem we własnym zakresie robisz wywiad sam ze sobą w pierwszym lepszym #ai
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach