#konowalposting ej, a czy nie powinno być tak, że tam gdzie jest siano NFZ to kontrakty z lekarzami podpisuje tylko i wyłącznie NFZ negocjując z całą siłą monopolu, a nie że szpitale w jednym mieście konkurują za publiczne siano o tego samego lekarza?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
RandomBits
- 0
Wjeżdżamy na pełnej z nowym tagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcesz wiedzieć ile zdziera okoliczny konował szarlatan za 5 minut pracy?
Publikujemy i rozgrzebujemy nowe i stare sprawy!
Udanej zabawy!
#doktorqrwa #glupiewykopowezabawy #konowalposting #lekarz #lekarz100k #zdrowie #medycyna
Chcesz wiedzieć ile zdziera okoliczny konował szarlatan za 5 minut pracy?
Publikujemy i rozgrzebujemy nowe i stare sprawy!
Udanej zabawy!
#doktorqrwa #glupiewykopowezabawy #konowalposting #lekarz #lekarz100k #zdrowie #medycyna
źródło: kurwa-inventore_slide2
PobierzZarobki lekarzy powinny być jawne dla każdego w ogólnodostępnym rejestrze, na wczoraj #konowalposting
- 1
#konowalposting #lekarz100k
Szanowni Państwo, jestem mamą Dawida. Coście zrobili, chłopak od wczoraj siedzi w pokoju i płacze. Jak można tak zaszczuć młodego ambitnego człowieka. Dawid chciał tylko godnie zarabiać po latach rezydentury. Tymczasem dalej ledwo łączy koniec z końcem. Po zakupie Ferrari nie stać go już było na Corvette. Ogarnijcie się bo przez taką nagonkę niejedna osoba zrezygnuje z czwartego etatu i kto was będzie leczyć?
Szanowni Państwo, jestem mamą Dawida. Coście zrobili, chłopak od wczoraj siedzi w pokoju i płacze. Jak można tak zaszczuć młodego ambitnego człowieka. Dawid chciał tylko godnie zarabiać po latach rezydentury. Tymczasem dalej ledwo łączy koniec z końcem. Po zakupie Ferrari nie stać go już było na Corvette. Ogarnijcie się bo przez taką nagonkę niejedna osoba zrezygnuje z czwartego etatu i kto was będzie leczyć?
@BlackpillMonster: kamilku jakieś blockery? Xd
@BlackpillMonster: "Tej patrzcie na to, ktoś tutaj zaniża estymaty!"
- 26
Tutaj macie kolejnego wybitnego specjalistę których w kraju jest może 100 max.
Listopad 2024: uzyskanie PWZ
Sierpień 2025: szefowanie zespołem radiologii, kupione Porsche
#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting
Listopad 2024: uzyskanie PWZ
Sierpień 2025: szefowanie zespołem radiologii, kupione Porsche
#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting
źródło: XD
Pobierz- 8
@jacekparowka: To z 200k kosztuje, wziął w leasing i płaci trójke raty na 5 lat przy wpłacie 50k
Jak zareagowaliby lekarze z Francji i Niemiec gdyby dowiedzieli się, że w Polsce jako lekarz da się zarobić 400k EUR rocznie z podatkiem 14%? I to nie mając nawet specjalizacji?
#lekarz100k #konowalposting #medycyna #lekarz #lekarski #zarobki
#lekarz100k #konowalposting #medycyna #lekarz #lekarski #zarobki
@johann_10: wyśmiali by to jadąc do pracy porsche
- 88
@Cierniostwor:
najpierw "wolnorynkowe" tluczenia kasy na NFZ (no przeciez kazdy moze zostac lekarzem i wystawiac fakturki NFZ)
potem "wolnorynkowe" skupowanie mieszkan (kazdy moze kupic mieszkanie, zostan lekarzem i zarob swoje 1,6 mln na NFZ)
no i na koniec wolnorynkowe uprzywilejowanie podatkowe, czy to od zysku ze sprzedazy, czy z najmu (no taka ustawa, ze beton podatkow prkatycznie nie ma, o co ci chodzi?)
i tak to sie kreci, wszystko jest
najpierw "wolnorynkowe" tluczenia kasy na NFZ (no przeciez kazdy moze zostac lekarzem i wystawiac fakturki NFZ)
potem "wolnorynkowe" skupowanie mieszkan (kazdy moze kupic mieszkanie, zostan lekarzem i zarob swoje 1,6 mln na NFZ)
no i na koniec wolnorynkowe uprzywilejowanie podatkowe, czy to od zysku ze sprzedazy, czy z najmu (no taka ustawa, ze beton podatkow prkatycznie nie ma, o co ci chodzi?)
i tak to sie kreci, wszystko jest
Jeszcze mityczna ODPOWIEDZIALNOŚĆ lekarza. Bo KAŻDY lekarz ma CIĘŻKIE STUDIA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Nikt inny nie ma tak CIĘŻKICH STUDIÓW i ODPOWIEDZIALNOŚCI. Przez błąd lekarza mamie mojego znajomego nie zdiagnozowano śmiertelnej choroby, którą można było jeszcze wyleczyć. Jak chcieli go pociągnąć do odpowiedzialności, to dał im numer do swojego ubezpieczyciela. Na tym się ODPOWIEDZIALNOŚĆ skończyła. I poszedł dalej „leczyć”.
#lekarz #lekarz100k #konowalposting
#lekarz #lekarz100k #konowalposting
@Anonimowy-zawiedziony: Odpowiedzialność xD jak coś spadnie z rowerka to powołuje się biegłego sądowego - czytaj kolegę po fachu i od wódki. Na pewno sprawiedliwie i rzetelnie oceni on sytuację - tak było, nie zmyślam
- 23
@Anomalocaracid: chlip chlip onuca bo lekarzy obrażają xD A czyja to wina, że nie wykryto raka gdy był w stadium w którym była szansa na wyleczenie, bo lekarz nawet nie obejrzał dokładnie zdjęcia RTG na którym inny lekarz, po pół roku gdy objawów już nie dało się zignorować, od razu zobaczył guza?
Jedyny zawód w którym brakuje ludzi, ale robi się limity na studia, bo tak bardzo brakuje ludzi, że nawet nie ma komu uczyć xD A później idę do takiego „uczonego” konowała i muszę mu płacić 4 stówy za 15 minut żeby powiedział mi to samo co chat gpt, albo wypisał skierowanie bo on w sumie nie wie. Tak naprawdę prawdziwych specjalistów których spotkałem i mi pomogli to mogę policzyć na palcach jednej
@Anonimowy-zawiedziony: ja to samo, ciężko choruje i leczę się już 20 lat, poznałem dziesiątki różnych lekarzy i takim co zależy i mają wiedzę i im się chce to na palcach u jednej ręki mogę policzyć
@Anonimowy-zawiedziony: dodajmy, że żeby zostać jakimś śmiesznym psychiatrą który 90% ludzi przepisuje to samo musisz się uczyć 6 czy tam dziesięć lat xD szkoda że nie 23 lat nauki np ta tajemna wiedza nie wymaga
@PIAN--A_A--KTYWNA wykopki odkrywają świat xD
- 39
Młody konował bez specjalizacji, który w rok ze szpitala wydoił 1,6 mln PLN: "Czy ktoś myśli o tym co będzie z nami jak skończymy studia? Czy znajdę pracę? Rząd też powinien dać coś dla nas, a nie tylko 500+, bo nie wszyscy chcą mieć dzieci."
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
https://x.com/chrzanikx/status/2066766077233651856
#medycyna #konowalposting #lekarz #polska #afera
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
https://x.com/chrzanikx/status/2066766077233651856
#medycyna #konowalposting #lekarz #polska #afera

Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć IQ wysoko by takie coś wrzucać w internety swoją drogą.
#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k

@kondor_20_zglos_sie: zdążyła zrobić 50 rzeczy na dyżurze, żadna nie była związania z pracą XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@kondor_20_zglos_sie: biedna zjadła tylko kanapkę, powinniśmy się zrzucić na pizzę dla niej jak NPC w covidzie
@PIAN--A_A--KTYWNA Jeszcze biorąc pod uwagę że nasi nie mogą wielkiego kredytu studenckiego na starcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@PIAN--A_A--KTYWNA: zaraz zamiast nasi jechac za granice to przyjada do nas robic z usa - bedzie taniej i mniej kolejek xDDD
- 218
Podczas gdy ty spędziłeś sobie wygodnie noc w ciepłym i spokojnym domku, w wielu placówkach medycznych trwała heroiczna walka godna zarobków 100+k na miesiąc:
1. Spanie na niewygodnej kanapie w kanciapie lekarskiej zamiast w swoim domu za 5 mln
2. Walka z jakimiś przygłupami na SOR potrzebującymi pomocy akurat w nocy, jakby nie mogli poczekać do rana
3. Gorączkowe przeglądanie katalogu Porsche w celu znalezienia najdroższego auta i Otodom w poszukiwaniu kolejnych mieszkań do kupienia
1. Spanie na niewygodnej kanapie w kanciapie lekarskiej zamiast w swoim domu za 5 mln
2. Walka z jakimiś przygłupami na SOR potrzebującymi pomocy akurat w nocy, jakby nie mogli poczekać do rana
3. Gorączkowe przeglądanie katalogu Porsche w celu znalezienia najdroższego auta i Otodom w poszukiwaniu kolejnych mieszkań do kupienia
źródło: images
Pobierz@jacekparowka: oni musieli się uczyć biologii w liceum to mają! Odbierdolta się od nich, ich pensyjek i fikcyjnych dupogodzin bo wyjadom
@jacekparowka: mój ziomek lekarz jak gramy w gierki w multi to ma czas jak jest na dyżurze, z domu nie gra xd żebym jeszcze żartował
chłop to chyba z kraju sie zwija ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/dawidkacprzykradny/?locale=pl_PL
#polska #konowalposting #lekarz #zdrowie #lekarz100k #medycyna
https://www.facebook.com/dawidkacprzykradny/?locale=pl_PL
#polska #konowalposting #lekarz #zdrowie #lekarz100k #medycyna
źródło: obraz
Pobierz@Das_Ungeheuer_von_Danzig: niby dokąd? Nigdzie więcej nie wydoi niż z NFZ
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: tylko znika z socialmediów żeby po cichaczu w 2026 zarobić 2 bańki
Odnośnie srogiej słusznej afery z lekarzami obecnie. Powiedzcie mi coś, w jaki w ogóle sposób oni zostali zmuszeni do tych oświadczeń? Przecież to trzeba mieć inteligencję ryby żeby je w ogóle raz że złożyć a dwa coś takiego tam wpisać. Środowisko lekarskie jest mega toksyczne, więc oni powieszą tego gościa chyba (i oby)
#konowalposting #lekarz100k #aferakonowalowa #nfz #pytanie
#konowalposting #lekarz100k #aferakonowalowa #nfz #pytanie
@interpenetrate: nikt nikomu nic nie zrobi. Tam widocznie są lepsze kwiatki że są tacy zuchwali.
Oni wiedzą że politycy nic im nie zrobią. Widocznie u medyków takie praktyki są powszechne. To jest mafia nietykalna sponsorowana z budżetu państwa za ludzi pieniądze z podatków.
Oni wiedzą że politycy nic im nie zrobią. Widocznie u medyków takie praktyki są powszechne. To jest mafia nietykalna sponsorowana z budżetu państwa za ludzi pieniądze z podatków.
@interpenetrate: panu wybitnemu lekarzowi bez specjalizacji zamarzyła się władza bo hajs już zdobył więc postanowił zostać radnym a radni muszą składać oświadczenia majątkowe. Strzelił sobie w kolano i to shotgunem. Gdyby tym radnym nie został to nie było by afery ¯\(ツ)/¯




















źródło: image
Pobierz