Głupia sytuacja ( ͡º ͜ʖ͡º) kupiłem ostatnio kawę (nie będę pisał jakiej firmy) ale ziarna ewidentnie spalone, w ogóle jakiejś słabej jakości. Kilka osób potwierdzilo. Napisałem do firmy, wysłałem fotki, zachowanie na medal, przysłali mi nowa paczkę + drobny bonus, ale kurde xD jak ten bonus to poezja w wyglądzie, smaku i aromacie tak ta wymieniona paczka wygląda niemalże identycznie jak ta reklamowana xD i teraz się
źródło: temp_file3938312532942813755
Pobierz




























#pracbaza #kawa
źródło: temp_file980502627402089217
Pobierz