Głupia sytuacja ( ͡º ͜ʖ͡º) kupiłem ostatnio kawę (nie będę pisał jakiej firmy) ale ziarna ewidentnie spalone, w ogóle jakiejś słabej jakości. Kilka osób potwierdzilo. Napisałem do firmy, wysłałem fotki, zachowanie na medal, przysłali mi nowa paczkę + drobny bonus, ale kurde xD jak ten bonus to poezja w wyglądzie, smaku i aromacie tak ta wymieniona paczka wygląda niemalże identycznie jak ta reklamowana xD i teraz się
zielony_goblin - Głupia sytuacja ( ͡º ͜ʖ͡º) kupiłem ostatnio kawę (nie będę pisał jak...

źródło: temp_file3938312532942813755

Pobierz
@wacek_1984 ano plant, nie chciałem pisać, ale na zdj i tak jest. No zawsze mieli dobre, myślałem że coś nie pyklo, a tu coś takiego. O dziwo 2 inne kawy od nich idealne. Widać nie każda kawa speciality jest "specjality" słabo
@ratownik17: Za ok. 3k masz saeco sm6580. A jak bardziej zbajerowany i full dotykowy wyświetlacz Cię interesuje to za ok. 4k jest sm6682.
Ja mam sm7685 i jestem zadowolony. W sumie pewnie to to samo tylko inny wyświetlacz. Ja mam coś pomiędzy tymi dwoma. Dotykowy ale nie tak zaawansowany jak ten za 4k. Bo to starsza seria. Ale kupowany był jako "flagowiec" te 5-6 lat temu xd
Hej #kawa i #drip
Szukam czegoś z dostawą przez internet, najlepiej z allegro, co mógłbym zaparzyć w swoim dripie.
Nie lubię kaw kwaśnych, napar też wolę delikatny - głównie pod kawy mleczne.
Co możecie polecić, tak aby od razu kawa była zmielona pod dripa?

Dzięki!
Kupuje te kawy speciality, spuszczam się, kombinuje z mieleniem, woda, temperatura a i tak wszystko smakuje tak samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) gorzkie, kwaśne albo płaskie. Kupię ten #!$%@? żywiecki kryształ, przyjdą mi jutro filtry abaca+ i jak nie wyjdzie mi ta #!$%@? kawa to wywalę to wszystko w #!$%@? i zacznę pić nie wiem, rozpuszczalna ()

#kawa #kawatime
Poleci ktos jakas fajna kawe mielona? pije zwykla czarna kawe bez cukru i mleka i chcialbym znalezc cos z fajna intwensywnoscia, ale w ogole sie na tym nie znam i nie wiem jakie kawy beda git
#kawa
  • 0
@sailor_73: No właśnie nie wiem co mi smakuje xd ja nie jesteś jakimś smakoszem kawy i zawsze brałem byle jaką, i chcę wreszcie sporobowac coś lepszego, nie mam jakichś wygórowanych oczekiwań i kubków smakowych które byle czego nie zaakceptuje, po prostu chcę jakąś porządną kawę która będzie dobrze smakować bez dodatku mleka i cukru, a kompletnie się na tym nie znam i nie wiem jakie firmy są spoko, czym różni się
No właśnie nie wiem co mi smakuje


@Arekt: jedyna droga to poznać co Ci smakuje :)
jak chcesz mogę ci wysłać kilka małych paczek ziarnistej po 250 g albo 500 g od Woseby , sprawdzisz co podchodzi i już
handluję kawą od dekady więc mógłbym polecać wg marek ale to bez sensu bo sam musisz się poznać :)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mirasy kawosze mam problemik. Moja kawiarka nie chciała puszczać całej wody. No dosłownie robiło się pół kawki jak nie mniej. Przeczyściłam wszystko elegancko i mielona kawka śmiga, ale bezpośrednio wsypana już zmielona nadal zdpuczona. Nie ma tam zbyt wiele w sumie do poczyszczenia, puszczałam automatyczne programy czyszczenia z 2-3 razy, odkamieniłam, wszystko mam naoliwione jak trzeba. Co może być nie tak mirunie? Ekspres Philips Latte go
#kawa #pytanie
#kawa
Mam mlynek timemore chestnut c2 i ogólnie byłem zadowolony ale kiedyś kupiłem jakąś najtańszą kawę ziarnistą z marketu i chyba coś tam musiało być bo podczas mielenia był dziwny dzwiek i wyciągnąłem ze środka kawałek metalu chyba, nie mam pewności czy to z kawy czy coś z mlynka ale od tego czasu mieli gorzej, mam wrażenie że dwa razy dłużej muszę kręcić zanim zrobię tyle samo kawy. Czy to się uszkodziły