
JanDzbanPL
10min i fajrant, a jutro powtórka od 6 do 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zyciacud #przemysl #januszex #pracbaza
Wszystko
Wszystkie
Archiwum



źródło: comment_1650944815uD5W6vVrWz79lWft2XRAsX.jpg
Pobierz
źródło: comment_1650910980vNcRN53BTiznHXbBwBwaOU.jpg
Pobierz
źródło: comment_1650912635jEjfgry6SGHyHMZBWzmush.jpg
PobierzTo normalne żeby do pracy jechać 12km w jedną stronę i trwało to 40 min, bo korek i wracać tak samo, ale już 60min, bo korek?
Znacie może jakieś historie romansów w pracy z opowieści znajomych albo swoich doświadczeń?
źródło: comment_1650648277eh584rfwibzxU8p5XnMiea.jpg
PobierzWykop.pl