Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Robotnik_Czterobrygadowy cykl zycia
Ja dzisiej wolne w kołchozie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Robotnik_Czterobrygadowy: Krwawy księżyc zwiastuje zagładę Wkrótce kolejny okrutny dzień nadejdzie
@Robotnik_Czterobrygadowy: Codziennie w dni robocze wstaję około 4:40 albo punkt 5:00 - do pracy („korpo”) mam na 6:30 - i to na własne życzenie! Polecam taki styl życia, czuje się zajebiście.
- 6
Czy rozważyłbyś objęcie stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski w piłkę nożną?
#pracbaza
#januszex
#korposwiat
#pracbaza
#januszex
#korposwiat
źródło: comment_1671732051umgcOQKcUUKfW8QN9sKPa3.gif
PobierzRozważyłbyś?
- Tak 58.2% (64)
- Nie 41.8% (46)
właśnie wracam z pierwszej inwentarki i powiem wam że nie ma bardziej prawdziwego mema
#pracbaza #korposwiat #januszex
#pracbaza #korposwiat #januszex
źródło: comment_1671708314ClmehsPPuapF1JLk7gMp9i.jpg
Pobierz@kozackikozak a co tam się działo u ciebie. :)?
- 10
Piękny przykład różnicy między teorią a praktyką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #januszex #kolchoz #thebestofmirko #heheszki
#pracbaza #januszex #kolchoz #thebestofmirko #heheszki
źródło: comment_1671705234uQ6Rru5wqdIiTlbvFoIOFr.jpg
Pobierz@sipcabej: najśmieszniejsi są legaliści co twierdzą, że hurr durr nie można komuś wypowiedzenia bez powodu dać, to niezgodnę z kp. można, po prostu stwierdzą, że oficjalnie to za słaby performance i znajdą coś na ciebie w tej kwestii
@sipcabej: zawsze jest w firmie jakaś zapomniana procedura, której nikt nie przestrzega. Ale dojadą za to akurat Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@vieniasn mieszkają obok to ich znam od 20 lat ale jak bym miał z nimi 8h dziennie spędzać to by psychika mi padła od tej toksyczności i tępoty
@KwasneJablko: normalne wśród robolstwa. Większość w ogóle się nie myje idąc na pierwszą zmianę tylko budzą się, zakładają ubranie i jadą do roboty. Czasem jeszcze jakąś lurę wypiją i papierocha spalą. "Po co mam się myć jak zaraz będę brudny?" To jest takie myślenie
- 356
Pobudka o 4:30 i szykuje się do nowej pracy, niby dobrze bo jakieś korzystne zmiany (finansowe) ale stresik jest czy poradzę sobie. Dajcie plusika na odwagę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pracbaza #januszex #januszalfa #stolarstwo
#pracbaza #januszex #januszalfa #stolarstwo
- 100
@johnny_tsunami: poradzisz sobie, to tylko praca
- 178
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jakiś sprawdzony pomysł na 3-4 dni el quatro? Nic mi nie jest, po prostu zmienił się koordynator prac i wyszedł cały syf który pozostawił po sobie stary kieras, teraz ten nowy typ jest mega obsrany i chce to wszystko odrabiać i przez to odmówiono mi urlopu po świętach (gdzie mam prawo do tych kilku dni jeszcze w tym roku i ogólnie to sobie ten czas już zaplanowałem). Jestem na umowie próbnej i
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@isrin22: sraczka, osłabienie, ból głowy, zawroty głowy, wymioty - to wszystko możesz powiedzieć interniście i jest to niesprawdzalne właściwie.
Aż przypomniał mi się wpis o Januszexie co to zmarłego pracownika w Skandynawii chciał upchnąć gdzieś w towarze w samochodzie chłodni, żeby zaoszczędzić na transporcie do Polski
Tu trumnę zostawili na lotnisku.
#emigracja #januszex #hr #pracbaza #januszebiznesu #marynarz #wyspyowcze
Tu trumnę zostawili na lotnisku.
#emigracja #januszex #hr #pracbaza #januszebiznesu #marynarz #wyspyowcze
źródło: comment_1671658982kJ6Wbhbw2MFVdPqOXWMRG8.jpg
Pobierz@krowi_placek: z tą chłodnia dałeś się złapać na baita pieknego
- 0
@yupitr toaletowy
@Smokalaskanski Możesz blachę wyłożyć i do piekarnika wrzucić po wszystkim.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Hej pracuje dla jednej firmy od ponad roku i miałem pierwszą kolizję. W regulaminie mamy zapis, że jak kwota naprawy będzie przekraczała 1000zł to potrącają nam z umowy resztę ale max 1000zł. Czy jest to zgodne z prawem jeśli samochód ma AC? Z tej pracy i tak niebawem chcę zrezygnować.
#pracbaza
#praca
#januszex
#januszebiznesu
#pracbaza
#praca
#januszex
#januszebiznesu
- 2
@Hunter94: imo tak. Oni za wypłatę z AC będą płacić większą składkę, a jest to koszt pracodawcy. A pracownik wg prawa odpowiada za straty u pracodawcy do wysokości 3 wypłat.
@Hunter94: Nie jest legalne a potrącenie do 3 wypłat to nie, że zabiera a na podstawie solidnych dowodów i to po sprawie w sądzie pracy.
Jeśli będzie mniejsza o 1kzł masz prawo złożyć do sądu pracy sprawę i będzie musiał wypłacić ci resztę wraz z odsetkami + z kosztami jakie przez to miałeś.
Jeśli będzie mniejsza o 1kzł masz prawo złożyć do sądu pracy sprawę i będzie musiał wypłacić ci resztę wraz z odsetkami + z kosztami jakie przez to miałeś.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Mefju123: nie musiałeś czekać na podpis Pana Janusza
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Adom007: @SzycheU: standardowe praktyki w łagrach. Jak jeszcze pracowałem jako kierownik na produkcji, to w każdej firmie było podobnie, czyli defaultowo masz premie x zł, ale jak weźmiesz chociaż dzień L4 to masz u-----ą premię. Im więcej dni tym bardziej u-----a.
Dodatkowo właśnie premie "motywacyjne" za tyranie w takie szczególne dni typu wigilia, bn, wielkanoc itd.
Dodatkowo właśnie premie "motywacyjne" za tyranie w takie szczególne dni typu wigilia, bn, wielkanoc itd.
@Adom007: Będzie trochę #grammarnazi, ale ciekaw jestem, czy takie kancelaryzmy (w miesiącu styczeń zamiast w styczniu), rzeczywiście bardziej stawiają Areczka do pionu, dając mu do zrozumienia, że to poważna sprawa.
- 7
źródło: comment_1671603268Qzib9tLvxHZ5lgTjpvxoRM.jpg
PobierzNo czego
- Smacznej kawusi i miłego dzionka 56.5% (26)
- Smacznej kawusi, ale niemiłego dzionka 2.2% (1)
- Niesmacznej kawusi, ale za to miłego dzionka 19.6% (9)
- Ohydnej kawusi i fatalnego dzionk 21.7% (10)
@LegendaryGearCrafter: Ukrainiec a kto? Jeszcze w rękę pocałuje
@LegendaryGearCrafter: jakby rynek pracy się sam regulował, bez w----------a rządu swoich łap, to byśta w tych łagrach tyrali za 1/2 tego co teraz macie także tyrać tam grzecznie na Pana Janusza i dziękować Panu PiSowi za minimalną krajową hehehe( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 13
Kobita pracuje w restauracji i dzisiaj przekazała mi ciekawą rzecz. Otóż u niej w pracy spóźnić się można max 5 min. Gdy spóźnisz się np. 10 min to do specjalnego słoika musisz wrzucić 10 zł. Jak to usłyszałem to mnie zatkało XD Gdyby oni tam zarabiali 60 zł/h to jeszcze bym jakoś w stanie mógł to próbować zrozumieć, ale Tyle nie zarabiają. Mówię jej, że to #januszex a ona, że
@mstasiek: Gastro to chyba ogólnie stan umysłu. Kojarzę, jak kiedyś ktoś tu opisywał, że co miesiąc pracownicy robili zrzutkę na potrzaskane talerze i szklanki. XD
@mstasiek: gastro to patologia. Dlatego jak ja widzę te ich płakania chlip chlip ratujcie nas przed zamknięciem.
Ha tfu nie dość że słaba płaca to jeszcze dochodzi taki wyzysk że głowa mała.
W takim zakopanym czy nad morzem nawet nie chce wiedzieć co się dzieje
Ha tfu nie dość że słaba płaca to jeszcze dochodzi taki wyzysk że głowa mała.
W takim zakopanym czy nad morzem nawet nie chce wiedzieć co się dzieje
Pracoholicy co robicie gdy dostajecie 2 tygodnie wolnego w pracy? Do 2 stycznia #januszex zamknięty i nie mam co ze sobą zrobić
#pracoholizm
#pracoholizm
@kressusza: remont w domu.
- 1
@NaczelnyAgnostyk: zabrakło by mi życia :D




























#pracbaza #januszebiznesu #januszex #kolchoz