Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
domp12

domp12

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12505
  • Znaleziska 713
  • Mikroblog 11792
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 304
America
America
13 godz. i 56 min temu
  • 0
#mecz

Kto wspólnie z Borkiem komentuje mecz?

  • Węgrzyn 50.0% (18)
  • Mielcarski 50.0% (18)

Oddanych głosów: 36

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 13 godz. i 55 min temu via Android
  • 1
@America: papa gej
  • Odpowiedz
szychun
szychun
17 godz. i 50 min temu
  • 574
#polityka #bekazpisu w końcu jakieś dobre wieści!
szychun - #polityka #bekazpisu w końcu jakieś dobre wieści!

źródło: 1000019467

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 16 godz. i 33 min temu via Android
  • 7
@szychun:
domp12 - @szychun:

źródło: 8212

Pobierz
  • Odpowiedz
quaz2020
quaz2020
przedwczoraj, 21:21:25
  • 16
#mecz z cyklu: "zawsze miałem łeb do interesów"
quaz2020 - #mecz z cyklu: "zawsze miałem łeb do interesów"

źródło: temp_file8354388344129669483

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 21:24:26 via Android
  • 0
@quaz2020: jaka to frajda zapłaci za bilet a mecz obejrzeć w tv albo na telefonie. Dobry bait, przecież nuekt nie jest tak głupi żeby stać tak długo w kolejce. Prawda?
  • Odpowiedz
domp12
domp12 przedwczoraj, 20:50:01
  • 9
#from co jeżeli to drzewo które wyrywają to jest to samo drzewo co leży na drodze przed wyjazdem do miasteczka.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Altar
Altar
przedwczoraj, 20:57:38 via Android
  • 3
@domp12: Jeszcze nie oglądałem, ale jeśli wyrywają jakieś drzewo, to na pewno jest to (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
CrazyHorse1849
CrazyHorse1849
przedwczoraj, 22:17:42 via Wykop
  • 0
@domp12: To jest to drzewo, przez które też np. Tabitha przechodziła, już widzę jak chętnie pozwala je wyrwać.
  • Odpowiedz
domp12
domp12 przedwczoraj, 20:29:11
  • 0
#mecz
z buta wjeżdżam....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 20:25:24
  • 1
#mecz wchodzi Kraken
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
przedwczoraj, 19:36:23
  • 15
Patrzę, że dzisiaj gra Arabia Saudyjska...

muwie... pokibicuję potężnemu trenerowi, a okazuje się, że ten jest bez klubu i do wzięcia!

Ja bym się na miejscu PZPN dwa razy nie zastanawiał i zwolnił wujka Jasia i brał tego dzika od razu!!

https://www.transfermarkt.co.uk/herve-renard/profil/trainer/6480
matthewonthego - Patrzę, że dzisiaj gra Arabia Saudyjska...  

muwie... pokibicuję po...

źródło: u9g95kjzk4ad1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 19:38:18 via Android
  • 0
@matthewonthego: widać że sportowiec, z prezesem wódki się nie napiję, to po co taki trener?
  • Odpowiedz
domp12
domp12 przedwczoraj, 19:34:59
  • 2
#mecz ten sędzia coś odwali
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 19:27:24
  • 1
#mecz bukmacherzy lobbowali u łysego żeby było jak najwięcej drużyn bo to więcej zakładów i niespodzianek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 19:20:12
  • 0
#mecz gay
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut
przedwczoraj, 17:59:17
  • 323
#mecz xddddddddddd
czillaut - #mecz xddddddddddd

źródło: Screenshot_11

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 18:01:42 via Android
  • 3
@czillaut:
domp12 - @czillaut:

źródło: 7686

Pobierz
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
przedwczoraj, 17:55:42
  • 15
#mecz też kiedyś remisowaliśmy z Hiszpanami
Wielka-Polska-Betonowa - #mecz też kiedyś remisowaliśmy z Hiszpanami

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 17:58:41 via Android
  • 0
@Wielka-Polska-Betonowa: chcesz nam powiedzieć że polska jest na poziomie republiki zielonego przylądka
  • Odpowiedz
domp12
domp12 przedwczoraj, 17:57:10
  • 214
#mecz
domp12 - #mecz

źródło: 7705

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rocketjump
rocketjump
przedwczoraj, 17:49:28
  • 8
#mecz
rocketjump - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 17:50:33 via Android
  • 0
@rocketjump: kompromitacja torreadora
  • Odpowiedz
Songbird
Songbird
przedwczoraj, 17:21:09
  • 7
Jakbym oglądał jak 2 osoby które nigdy w życiu nie trzymały pada grają w fifę
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 17:24:41 via Android
  • 1
@mikasio_: i z wyłączonym telewizorem
  • Odpowiedz
domp12
domp12 przedwczoraj, 17:22:56
  • 74
#mecz bum bum Cabo Verde
domp12 - #mecz  bum bum Cabo Verde

źródło: 8044

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wraczek
Wraczek
przedwczoraj, 17:23:58 via Wykop
  • 6
@domp12: scor som goal ya coward, boom bom
  • Odpowiedz
domp12
domp12 przedwczoraj, 17:16:22
  • 6
#mecz tego się nie da oglądać
domp12 - #mecz tego się nie da oglądać

źródło: 8203

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1-1-1-1
1-1-1-1
przedwczoraj, 17:07:04
  • 1
klasik
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - klasik
#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 17:09:07 via Android
  • 1
@1-1-1-1: jak się kochają to ich sprawa
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
przedwczoraj, 16:49:50
  • 18
co sobie mysli teraz Luis De la Fuente?
#mecz
coccolino_ - co sobie mysli teraz Luis De la Fuente?
#mecz

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 przedwczoraj, 16:54:29 via Android
  • 1
@coccolino_: widząc że ich gra przypomina komedię powiedziałby że to Luis de Funès ( ale on był Francuzem)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • Moje zaimki to they / 2 złote
  • Gostyń
  • domp12@wp.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking