Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w rozsypce i mam dość pracy w kołchozie. Mam 20 lat i wykształcenie średnie. Do tej pory robiłem tylko w kołchozach za najniższą, bo niczego innego nie mogłem znaleźć. Mam dość gównopracy, która wykańcza mnie fizycznie, a w oczach janusza jestem tylko zwykłym śmieciem. Chciałbym znaleźć normalną robotę, czyli taką w której nie muszę tyrać jak niewolnik i mieć jakikolwiek czas na życie prywatne -. Zarobki mogą być nawet niskie. Wszystkie roboty typu magazyn, budowa, produkcja i inne kołchozy odpadają. Niestety mieszkam w małej miejscowości, w której jest tylko #!$%@? fizyczna, najbliższe większe miasto jest oddalone 50km w jedną stronę. Jedyną opcją, która przychodzi mi do głowy jest robienie zdalnie w IT czy innym korpo. Niestety moje kompetencje i doświadczenie są zerowe, za to szybko się uczę. Jakich low-tier stanowisk powinienem szukać? Sprawnie klikam w kąkuter, ale uprzedzam, że #programista15k raczej nie wyjdzie. Nie mam kompletnie do tego głowy, a dużo razy próbowałem.
#pracbaza #kolchoz #przegryw #korposwiat #januszex #januszalfa #biuro #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63964c007a12ddf16483ec64
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: Znajdź sobie jakąś firmę z CNC i załap się do przyuczenia ;) Teoretycznie praca fizyczna w praktyce jak nauczysz się programować te frezarki/tokarki to raczej lekka robota będzie ;) Nie jest łatwa ale lekka a i jest nma rynku ssanie na takich pracowników.. I nie uwieżę że w pobliżu nie ma żadnej fimy o takim profilu ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: masz internet, prawda? Masz. Telefon zapewne z androidem. W sklepie play jest od zajechania darmowych aplikacji do nauki języków. Podpowiem Ci nawet jedną z lepszych: WORDBIT. Języki obce są w cenie od zawsze.

Zakładam, że masz komputer/laptopa, może nawet i niezbyt mocnego. Oto, co w zupełności za darmo możesz na nim ogarnąć:

- blender (chyba, że nawet na to PC za słaby);

- Darktable/Rawtherapee + GIMP (obrabianie zdjęć etc.);

-
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wierzę że nie płacą więcej,ja se kołchozuje w MAN i ostatnia wypłata 5700 na rękę, poniżej 5 nie było nigdy od roku.A wcześniej w innych pracach też niewiele mniej zarabialem.dobra radę dał ci galanonimowy,a jeszcse mógłbyś robić prawko C+E z dofinansowania i jeździć u Niemca,nawet gdzieś ofertę pracy z kursem języka widziałem.
@randomex58: orientujesz sie moze ile z angielskim i innym obcym np. niemieckim c1 mozna zarobic na zdalnej pracy? tak mniej wiecej jako support, dzial sprzedazy itd. bez zadnych umiejetnosci specjalistycznych, bo po ogloszeniach samych jak patrze, to wlasnie ta kasa jest bardzo slaba w granicach 30zl netto/h i sie zastanawiam, czy w zlych miejscach szukam.