Nie ma to jak pracować pod team leadem, który jest mniej kompetentny od ciebie – i w dodatku wszystko blokuje.
W mojej ponad 10 letniej karierze pierwszy raz mam taką sytuację i mam już tego dość. Czekam na nowy rok, aż zaczną się na nowo rekrutacje i spierniczam z tego k--------a.

#it #januszex #ux #userexperience
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matik2137: Ja dostałam od klienta - wielkiej, prężnej i niezwykłej bogatej korporacji - małą bombeczkę z ich logo xD

A tak zapowiadali, że idzie do mnie prezent, mam być przygotowana i nie wiadomo co. Troszku się zaśmiałam :) Na prezenty specjalnie nie liczę, ale tu była otoczka, jakby mi roleksa słali xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d___: Wiesz glupi się zawsze znajdzie a tylko głupi przyjdzie robić za takie pieniądze i tym sposobem Janusz biznesu robi wstępną selekcje jak da zawysoką stawkę to wiadomo że jeszcze kogoś normalnego może to przyciągnąc a tak to 2 pieczenie na jednym ogniu
  • Odpowiedz
wigilię pracownicze tylko premie świąteczne i koniec tematu.


@Cyprein: wigilia pracownicza to nie jest benefit a narzedzie w rekach menedzmentu.
  • Odpowiedz
@Cyprein: wigilia jest tańsza niż premia dla wszystkich pracowników. W przeliczeniu na pracownika pewnie wyszło by po 10 ziko premii przy tych samych kosztach.
  • Odpowiedz
Kwintesencja polskiego #januszex!

Nie płać pracownikowi przez 4 lata nadgodzin.... Wypłać mu je zaległe po czterech latach, bez odsetek w takiej kwocie, że przekracza drugi próg podatkowy o tyle $$, że prawie połowa tej kasy pójdzie na sam podatek!

Zastanawiam się nad pójściem do sądu z tym.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#praca #pracbaza #korpo #korposwiat #boldupy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie płać pracownikowi przez 4 lata nadgodzin....


@PanBulibu: Od poczatku jak jestes na tym portalu jeczysz jak Ci pracodawca nie chce wyplacac nadgodzin. Miales wiele lat by znalezc nowa prace i dawno rzucic papierami u tego janusza.

Zastanawiam się nad pójściem do sądu z tym.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Do sadu to mogles pojsc zanim Tobie janusz wyplacil te zalegle pieniadze. Teraz to juz po zawodach.
  • Odpowiedz
@Bezi1538: zatrudniałbym takich mireczków jak p------n
każdemu własne pomieszczenie i wyposażenie na pełnym wypasie

I tylko jakąś Anetkę żeby czasem zagadała czy wszycho się zgadza ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bezi1538: I zapomniałem dopisać: i przychodzą do pracy wyspani i wypoczęci i bez kaca bo nie imprezują bo nikt nie chce z nimi pić bo nie mają przyjaciół i nie mają co robić po pracy.
  • Odpowiedz
Pracując w pierwszym kołchozie około dekady temu zarabiając niewiele ponad minimalna na umowę łączoną (czyli uop i b2b za grosze) jedyną formą motywacji była informacja ze „przez pierwszy rok podwyżka co pół roku”. Myśle sobie super ciekawe ile tej podwyżki, pewnie pare stówek będzie. W owym dniu przyszedł mail od kierownika z centrali:

bb89, dopisz sobie do faktury 80zł

Zdębiałem troche (ta kwotę jeszcze trzeba pomniejszyć o podatek xD) bo myślałem ze jestem dobrym
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kimunyest95: wg tagów to it, więc jednak takie sytuacje są skrajnością. Chyba, że to korpo niezwiązane z it, a gość robił za "informatyka". Ja tak robiłem w wypożyczalni samochodów i pan prezes to był właśnie taki Janusz, oszczędzanie na wszystkim i niesłowność
  • Odpowiedz
@gregory96: Widzialem to juz.
Ogolnie fake, ale nie popieram.
Chociaz w ostaniej firmie w PL tak bylo. Tylko ze dodaj do biura narzedziownie.
Moim zdaniem... slabo ^_^
  • Odpowiedz
A czy gdybyś ty dostał granatnik w ramach prezentu w swoim #januszex , to próbowałbyś go użyć wewnątrz swojego kołchozu?
#pracbaza

Próbowałbyś?

  • Tak 95.7% (66)
  • Nie 4.3% (3)

Oddanych głosów: 69

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 199
TAAAAK! DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ W MOIM #januszex ()
Po kilku latach pracy z tym kołchozie odchodzę, żeby iść robić na innego złodzieja ( ͡ ͜ʖ ͡) pijcie ze mną kompot mireczki i mirunie! Dzisiaj wypiję toast za zdrowie wykopu na skromnej wigilii, która zorganizowali pracownicy bo pan Janusz nie chce wydawać kasy na takie fanaberię xd

#chwalesie
piatydzienmiesiaca - TAAAAK! DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ W MOIM #januszex (。◕‿‿◕。)
Po kilku...

źródło: comment_1671187124VyB1BWOhMUfkkCwUTlFhsT.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach