Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
A tak zapowiadali, że idzie do mnie prezent, mam być przygotowana i nie wiadomo co. Troszku się zaśmiałam :) Na prezenty specjalnie nie liczę, ale tu była otoczka, jakby mi roleksa słali xD
#praca
- 2
- 5
- 12
źródło: comment_16714585419bLTxmpYPdaSo7aocbCEoo.jpg
Pobierz- 0
wigilię pracownicze tylko premie świąteczne i koniec tematu.
@Cyprein: wigilia pracownicza to nie jest benefit a narzedzie w rekach menedzmentu.
- 2
- 11
Nie płać pracownikowi przez 4 lata nadgodzin.... Wypłać mu je zaległe po czterech latach, bez odsetek w takiej kwocie, że przekracza drugi próg podatkowy o tyle $$, że prawie połowa tej kasy pójdzie na sam podatek!
Zastanawiam się nad pójściem do sądu z tym.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #pracbaza #korpo #korposwiat #boldupy
- 70
Podziękuj sobie
Nie płać pracownikowi przez 4 lata nadgodzin....
@PanBulibu: Od poczatku jak jestes na tym portalu jeczysz jak Ci pracodawca nie chce wyplacac nadgodzin. Miales wiele lat by znalezc nowa prace i dawno rzucic papierami u tego janusza.
Zastanawiam się nad pójściem do sądu z tym.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do sadu to mogles pojsc zanim Tobie janusz wyplacil te zalegle pieniadze. Teraz to juz po zawodach.
2
Pracownik fizyczny poszukiwany. W usługach coraz mniej ofert pracy...

Ubyło wakatów dla przedstawicieli m.in. zawodów ścisłych i usług, za to zwiększyła się liczba ofert zatrudnienia dla pracowników fizycznych – wynika z najnowszego Barometru Ofert Pracy przygotowanego przez Katedrę Ekonomii i Finansów WSIiZ w Rzeszowie oraz Biuro Inwestycji i Cykli...
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
16
W Polsce zawieranych jest coraz więcej umów o dzieło

W pierwszych trzech kwartałach 2022 r. zgłoszono około 1,3 mln umów o dzieło, czyli o ok. 6,5 proc. więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku - wynika z raportu ZUS. Największa grupa wykonawców umów o dzieło to mężczyźni w wieku 30–39 lat.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- 150
- 12
- 2
każdemu własne pomieszczenie i wyposażenie na pełnym wypasie
I tylko jakąś Anetkę żeby czasem zagadała czy wszycho się zgadza ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- 4
11
Nie warto rozmawiać z mobberem

Klasyczny mobber ma obniżoną kontrolę norm moralnych i cechy psychopatyczne, w tym niską empatię. Zwykle jest też bardzo ambitny, drapieżny, nastawiony na karierę. W instytucjach zatrudniających mobberów często występują inne patologie, na przykład nepotyzm, kumoterstwo, afery.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
bb89, dopisz sobie do faktury 80zł
Zdębiałem troche (ta kwotę jeszcze trzeba pomniejszyć o podatek xD) bo myślałem ze jestem dobrym
- 21
- 2
Ogolnie fake, ale nie popieram.
Chociaz w ostaniej firmie w PL tak bylo. Tylko ze dodaj do biura narzedziownie.
Moim zdaniem... slabo ^_^
- 4
Ociepliłem sobie blaszane drzwi śmieciami z produkcji i powiem wam, że już tak nie pizga jak wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1671203506oUPCLqhnLHV90WRgHJKh7p.jpg
Pobierz- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Po kilku latach pracy z tym kołchozie odchodzę, żeby iść robić na innego złodzieja (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) pijcie ze mną kompot mireczki i mirunie! Dzisiaj wypiję toast za zdrowie wykopu na skromnej wigilii, która zorganizowali pracownicy bo pan Janusz nie chce wydawać kasy na takie fanaberię xd
#chwalesie
źródło: comment_1671187124VyB1BWOhMUfkkCwUTlFhsT.jpg
Pobierz- 40
- 19


























W mojej ponad 10 letniej karierze pierwszy raz mam taką sytuację i mam już tego dość. Czekam na nowy rok, aż zaczną się na nowo rekrutacje i spierniczam z tego k--------a.
#it #januszex #ux #userexperience