• 42
-Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie: wstaję rano, za piętnaście trzecia; latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę.
-No, ubierasz się pan.
-W płaszcz. Jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
-Aaa... fakt!
-Do pekaes mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest pekaes.
-I zdanżasz pan?
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: LOL, co ty człowieku p--------z. Robisz jakieś analizy psychologiczno-socjologiczne gościowi który po prostu nie lubi ukrów. Zastanów się czym TY się kierujesz i jakie procesy tu zachodzą, że próbujesz kogokolwiek wręcz zmusić do zmiany takiego nastawienia. Typy z radzieckiej psychuszki by się nie powstydziły tych ścian tekstu.
  • Odpowiedz
  • 3
@eeehhh: Ja się nad tym już zastanawiałem, dziękuję. Dlatego wiem co mówię. Nie ma czegoś takiego w kosmosie, że "po prostu nie lubisz Ukrów". Parówo.
  • Odpowiedz
Dziś byłem świadkiem, jak chłop u mnie w #januszex pokazał że nie umie czytać. XXI wiek, państwo w Europie a tu chłop lat 60 nie umie odczytać ze zrobił dziś "tysiąc czterysta" kroków - powiedział że : dziesięć czterdziesci.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuję w firmie X od września 2021 roku, od listopada 2021 jestem zastępcą kierownika w moim dziale. Jako że studiuję i nie mam 26 lat mam w tej firmie umowę zlecenie, gdyż brutto = netto w tym przypadku, nie chciałem umowy o pracę i zdecydowałem się na taką umowę. Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad zmianą pracy i znalazłem mojego przyszłego pracodawcę, który jest zdecydowany zatrudnić mnie od początku czerwca. W rozmowie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AyDeeKay: powiedz mu że za same mówienie o porzuceniu "pracy" a nie zlecenia, to możesz go p----------c do PIP.
Między wami nie ma stosunku pracy więc nie ma czegoś takiego jak porzucenie pracy xd
Porzucenie pracy jest opisane w kodeksie pracy który cię nie obowiązuje.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 258
@Jechanka: Widzę ewidentną różnice, parę dni temu przyszedł młody chłopak to odrazu na niego k-----i że się nie wyrabia. Tutaj damulka nic nie robi bo frajerzy jej usługują.
  • Odpowiedz
@Smasher69: ja sie ostatnio dowiedziałem (kumpel taki najlepszyc z kołchozu mi pisał ) że znalazł jakeis stare zdjęcia ludzi i tam byłem ja i sie zapytał tam kogoś czy pamiętają jeszcze, a tam Ci mechanicy aa to ten co srał minimum 6x dziennie XD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od prawie roku pracuje w polskim wannabe-korpo.
Na początku mi się podobało, że przeszedlem z korpo w którym rozmawiałem z ludźmi po angielsku, coś ode mnie wymagali, ale jednocześnie mogłem się wiele nauczyć i miałem kontakt z klientem. Aktualnie praca jest w 100% po polsku, ani razu nie miałem kontaktu z nikim poza 20 osobami w całej firmie. Praca jest tak prosta, że mogłaby ją wykonywać małpa. Nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Mialem tak w poprzedniej korpo. Bylo kilka drobnych roznic, tzn czesciej uzywalem ang na przyklad. Stanowisko senior developer, zarobki mityczne 15k, raz na 2 miesiace napisalem 5 linii kodu. Byl taki okres czasu i trwalo to okolo pol roku. Generalnie praca zdalna wiec dziennie pracowalem moze ze 3h, czasami wiecej, czasami mniej. Bywalo ze wdzwanialem sie tylko na standup (10:00, okolo 15 minut) i potem juz "caly dzien wolny".
  • Odpowiedz
Siema Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie są rozwiązania dla takiego osobnika: ktoś pracuje pół roku za granicą, przywozi trochę kasy i przez następne pół roku z tego żyje. Chodzi mi o ubezpieczenie zdrowotne. Każdy, kto chciał się leczyć xD wie, że trzeba bulić i tak i tak kasę, ale jeśli np. na ulicy ktoś złamię nogę niefortunnie to bez ubezpieczenia wystawią rachunek.

Co można robić? Rejestrować się w urzędzie dla
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKeks: W przypadkuc chorobowego to nie jest możliwe bo jest 90 dni karencji ale w ubezpieczeniu zdrowotnym z NFZ nie ma czegoś takiego. W prostej sprawie i tak sie nie opłaca bo za jedna wizyte prywatna zapłacisz mniej niż składke miesieczną, ale jak zachorujesz na raka to chyba bez problemu. W USA w takim wypadku i przy prywatnych ubezpiecyzcielach w sądzie by Cie zjedli ale w Polsce na luzie raczej,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeden kolchoz na drugi


@Forak: kołchoz kołchozowi nierówny [] -> sam pracuję w "kołchozach" czyt. produkcja -> w jednym wytrzymałem 5 lat(kiepski wynagrodzenie itd.). Miałem epizod u "prywaciarza" -> minimalna + reszta pod stołem i aktualnie również "kołchoz" ale z tą różnicą, że praca raczej lekka + większe wynagrodzenie aniżeli w poprzednich pracach []
  • Odpowiedz
leżę sobie na huśtawce i takie myśli przerurzne mnie prześladują
#pracbaza #neet #s----------e #januszex

co gorsze

  • neet 29.0% (40)
  • praca w fabryce kurzu na 3 zmiany za najniższą 71.0% (98)

Oddanych głosów: 138

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach