Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Anonek463: ile sie taki koszyczek zbiera? jest jakis inny sposób zbierania niz ciągłe garbienie sie?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
@KRCZVSK: LOL, co ty człowieku p--------z. Robisz jakieś analizy psychologiczno-socjologiczne gościowi który po prostu nie lubi ukrów. Zastanów się czym TY się kierujesz i jakie procesy tu zachodzą, że próbujesz kogokolwiek wręcz zmusić do zmiany takiego nastawienia. Typy z radzieckiej psychuszki by się nie powstydziły tych ścian tekstu.
- 3
@eeehhh: Ja się nad tym już zastanawiałem, dziękuję. Dlatego wiem co mówię. Nie ma czegoś takiego w kosmosie, że "po prostu nie lubisz Ukrów". Parówo.
- 2
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sunu459: no
Dziś byłem świadkiem, jak chłop u mnie w #januszex pokazał że nie umie czytać. XXI wiek, państwo w Europie a tu chłop lat 60 nie umie odczytać ze zrobił dziś "tysiąc czterysta" kroków - powiedział że : dziesięć czterdziesci.
@Redbulltabak: pewnie w NBP albo innym biurze poselskim
@DrakkainenV: Tysiąc czterdzieści,nie tysiąc czterysta też dobry jesteś.
4
Wolontariat i bezpłatne staże czyli współczesna pańszczyzna

Popularny i bardzo dochodowy festiwal Open'er poszukuje wolontariuszy do pomocy przy festiwalu. W obowiązkach między innymi sprzątanie po naprutej bogatej młodzieży. Za przyjemność każe sobie płacić 950 złotych kaucji. Współczesna forma pańszczyzny ubrana w ładne słówka.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Pracuję w firmie X od września 2021 roku, od listopada 2021 jestem zastępcą kierownika w moim dziale. Jako że studiuję i nie mam 26 lat mam w tej firmie umowę zlecenie, gdyż brutto = netto w tym przypadku, nie chciałem umowy o pracę i zdecydowałem się na taką umowę. Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad zmianą pracy i znalazłem mojego przyszłego pracodawcę, który jest zdecydowany zatrudnić mnie od początku czerwca. W rozmowie
@AyDeeKay przychodzisz, zostawiasz papier z wypowiedzeniem i wszystko. A nie jakies pierlololo ze kierownik idzie na urlop. To ich problem, nie twoj.
@AyDeeKay: powiedz mu że za same mówienie o porzuceniu "pracy" a nie zlecenia, to możesz go p----------c do PIP.
Między wami nie ma stosunku pracy więc nie ma czegoś takiego jak porzucenie pracy xd
Porzucenie pracy jest opisane w kodeksie pracy który cię nie obowiązuje.
Między wami nie ma stosunku pracy więc nie ma czegoś takiego jak porzucenie pracy xd
Porzucenie pracy jest opisane w kodeksie pracy który cię nie obowiązuje.
- 0
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Forak tak zayebiscie bylo ze chuop az za granice uciekl XDDD
konto usunięte via Wykop
- 7
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: pewnie go gonili po kraju hahah
- 292
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 258
@Jechanka: Widzę ewidentną różnice, parę dni temu przyszedł młody chłopak to odrazu na niego k-----i że się nie wyrabia. Tutaj damulka nic nie robi bo frajerzy jej usługują.
konto usunięte via Wykop
- 184
@Kadet20: niech to gunwo zwane p0lską płonie, ten cyrk zwany cucklandią
- 752
Poranna dwójka w pracy po śniadanku i lecimy dalej.
Jak tam u Was w #pracbaza?
#kiciochpyta #zalesie #januszex #praca
Jak tam u Was w #pracbaza?
#kiciochpyta #zalesie #januszex #praca
źródło: 38C3514F-28DA-4410-9CDE-4D4E958ECBB3
Pobierz@tojapaweu: wyobraziłem sobie, że ktoś szarpnięciem otwiera drzwi i chłop leci do przodu na mordę, z obsraną dupą xD
- 41
źródło: comment_1657513752QHWJirR0pNwCcq2YwZS4cr,w400
PobierzJak tam nastawienie do pracy dziś?
- A witam serdecznie 24.1% (111)
- Jakie k*rwa dzień dobry? 75.9% (350)
@thority niby odpowiedź B, jednak obsługa klienta wiec z wyglądu A
konto usunięte via Wykop
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Smasher69: ja sie ostatnio dowiedziałem (kumpel taki najlepszyc z kołchozu mi pisał ) że znalazł jakeis stare zdjęcia ludzi i tam byłem ja i sie zapytał tam kogoś czy pamiętają jeszcze, a tam Ci mechanicy aa to ten co srał minimum 6x dziennie XD
- 1
@barteq999: że ktoś gdzieś spał, i kierownik przyszedł i to zobaczył, albo że taki janusz zlamał takiego typa w tydzień
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WygodnyMaterac: A za co miekka faja znow dostala bana?
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od prawie roku pracuje w polskim wannabe-korpo.
Na początku mi się podobało, że przeszedlem z korpo w którym rozmawiałem z ludźmi po angielsku, coś ode mnie wymagali, ale jednocześnie mogłem się wiele nauczyć i miałem kontakt z klientem. Aktualnie praca jest w 100% po polsku, ani razu nie miałem kontaktu z nikim poza 20 osobami w całej firmie. Praca jest tak prosta, że mogłaby ją wykonywać małpa. Nie
Od prawie roku pracuje w polskim wannabe-korpo.
Na początku mi się podobało, że przeszedlem z korpo w którym rozmawiałem z ludźmi po angielsku, coś ode mnie wymagali, ale jednocześnie mogłem się wiele nauczyć i miałem kontakt z klientem. Aktualnie praca jest w 100% po polsku, ani razu nie miałem kontaktu z nikim poza 20 osobami w całej firmie. Praca jest tak prosta, że mogłaby ją wykonywać małpa. Nie
@mirko_anonim: Mialem tak w poprzedniej korpo. Bylo kilka drobnych roznic, tzn czesciej uzywalem ang na przyklad. Stanowisko senior developer, zarobki mityczne 15k, raz na 2 miesiace napisalem 5 linii kodu. Byl taki okres czasu i trwalo to okolo pol roku. Generalnie praca zdalna wiec dziennie pracowalem moze ze 3h, czasami wiecej, czasami mniej. Bywalo ze wdzwanialem sie tylko na standup (10:00, okolo 15 minut) i potem juz "caly dzien wolny".
konto usunięte via Wykop
- 4
@mirko_anonim: no i zajebiście, ciesz się.
Zdobywasz "doświadczenie" i do tego masz czas na naukę, którą możesz organizować sobie w pracy :p
Zdobywasz "doświadczenie" i do tego masz czas na naukę, którą możesz organizować sobie w pracy :p
4
Deutsche Bahn wraca do negocjacji z kolejarzami po zapowiedziach strajku

DB AG zadeklarowało w sobotę, że spełni wystosowane przez EVG żądania w sprawie płacy minimalnej. Dlatego za radą Sądu Pracy we Frankfurcie udało się osiągnąć porozumienie w sprawie tymczasowego, gdyż zawieszenia strajku ostrzegawczego w DB AG. Trzeci strajk ostrzegawczy miał rozpocząć się dzi
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Siema Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie są rozwiązania dla takiego osobnika: ktoś pracuje pół roku za granicą, przywozi trochę kasy i przez następne pół roku z tego żyje. Chodzi mi o ubezpieczenie zdrowotne. Każdy, kto chciał się leczyć xD wie, że trzeba bulić i tak i tak kasę, ale jeśli np. na ulicy ktoś złamię nogę niefortunnie to bez ubezpieczenia wystawią rachunek.
Co można robić? Rejestrować się w urzędzie dla
Co można robić? Rejestrować się w urzędzie dla
- 4
@model_wygenerowany_na_wykoppl: może wykopki, zobaczą to, co napisałem, a dokładnie "samemu opłacić co miesiąc jakąś składkę" ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc skoro samemu ktoś dobrowolnie chce to płacić to o co tu marudzisz? xD idź być p0lityczna gdzie indziej
@PanKeks: W przypadkuc chorobowego to nie jest możliwe bo jest 90 dni karencji ale w ubezpieczeniu zdrowotnym z NFZ nie ma czegoś takiego. W prostej sprawie i tak sie nie opłaca bo za jedna wizyte prywatna zapłacisz mniej niż składke miesieczną, ale jak zachorujesz na raka to chyba bez problemu. W USA w takim wypadku i przy prywatnych ubezpiecyzcielach w sądzie by Cie zjedli ale w Polsce na luzie raczej,
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@Forak: Raczej upadek temperamentu.
jeden kolchoz na drugi
@Forak: kołchoz kołchozowi nierówny └[⚆ᴥ⚆]┘ -> sam pracuję w "kołchozach" czyt. produkcja -> w jednym wytrzymałem 5 lat(kiepski wynagrodzenie itd.). Miałem epizod u "prywaciarza" -> minimalna + reszta pod stołem i aktualnie również "kołchoz" ale z tą różnicą, że praca raczej lekka + większe wynagrodzenie aniżeli w poprzednich pracach └[⚆ᴥ⚆]┘
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: przedłuż umowę i klepnij L4 xD
@mirko_anonim składaj normalnie CV i jak zadzwonią to umawiasz się na rozmowę przed lub po pracy, zależy jaką masz zmianę, jaki problem bo nie rozumiem?






























źródło: temp_file.png910521950307567352
Pobierz-No, ubierasz się pan.
-W płaszcz. Jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
-Aaa... fakt!
-Do pekaes mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest pekaes.
-I zdanżasz pan?