Jest 9.06 godzina 23:11, miałem dziś uzyskać wynagrodzenie z pracy w żabce, z tego co informowało szefostwo na grupie żabkowej. Nie uzyskałem żadnych pieniędzy, nawet rozmowy żadnej mimo że mieszkam dosłownie obok xD Jutro jest sobota więc ciężko wykonywać przelewy z tego co się orientuje. Nie dostałem też żadnej informacji nt czasu możliwej wypłaty oprócz tego że są one "do 10 dnia miesiąca.". Plus szefostwo zmieniło nastawienie do mnie od momentu kiedy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrakkainenV: proste
Woda na kawę parzy się 2,317 ninuty.
Na jelita blokada zwalniana jest tuż po losowaniu komory. Następuje uwolnienie czokotuby.
I cyk świątynia dumania.
Ale to fajnie bo człowiek nie musi się prężyć tylko 5 minut i nasrane.
Czasem nawet podcierac się nie trzeba.
  • Odpowiedz
Jako osoba kilka lat po obronie mam wrażenie, że dzienne to był w większości stracony czas... Wiadomo przedłużenie młodości ale później taki człowiek wchodzi na rynek pracy i zonk. To przeżytek z przeszłości, który coraz bardziej traci na znaczeniu. W dzisiejszym świecie, aby odnieść sukces, niezależnie od dziedziny, wystarczą dobre kontakty i znajomości, a także zdobywanie dodatkowych kursów i szkoleń. (Pomijając medycynę, prawo itp)
Niech inni tracą lata na bezsensowne nauki teoretyczne,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vareneck: ja po godzinach pracy nie odbieram służbowego, bo nikt mi za nadgodziny nie zapłaci. nie odbierzesz 3x po zmianie telefonu, to może za 4 razem ktoś zadzwoni w odpowiednich godzinach. a jakieś teksty typu "praca w usługach" to jest mega słabe, rób tylko to, co masz w umowie (chyba, że masz napisane dokładnie "odbieranie telefonu służbowego 24h/dobę").
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach