Dobra to jeszcze tylko na 3msc do #januszex i z poduszką finansową do #francja jeśli się uda
W ch UJ dużo spraw w tym roku nie poszło tak jak trzeba, głównie nieudany wyjazd do Holandii który zabrał mi sporo gotówki, a w miejscu gdzie mieszkam ciężko jest coś dorywczo znaleźć, no ale zadzwoniła pewna firma i narazie idę sobie coś zarobić, mógłbym już teraz jechać do tej Francji
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem w pewnym popularnym markecie rtv agd na zakupach. Chciałem kupić mikrofalówkę, bo moja padła. Pytam się sprzedawcy czy można ją otworzyć przed zakupem i sprawdzić czy nie jest obita na rogu, jak ta na wystawie i czy wgl działa. Gość do mnie, że nie bo nie została sprzedana i najpierw muszę ją kupić i jak zostanie wystawiony paragon to dopiero mogę ją otworzyć. XD

Pytam się typa, a co jak okaże
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thority: tak szczerze, dużo prawdy w tym - w życiu codziennym, nie doceniamy, że mamy normalnie produkty w sklepach, że możemy w większym lub mniejszym stopniu, wyrażać swoje zdanie, że możemy być kim chcemy. Niby błachostki, ale dobrze je mieć.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Panie Areczku, jakie zmęczony? Jakie niewyspany? Widzimy się o 7:00 na zakładzie, bez dyskusji( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #januszex
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@thority: no faktycznie, takie PRAWDZIWE TO 6:00 NAJPÓŹNIEJ startują( ͡º ͜ʖ͡º) Widać, że nie pracuje w kołchazie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz